סקר חמישי ואחרון בסדרה

מצב
הנושא נעול.

hck

New member
האמת - לא זוכר

אתה בטוח שזו לא הייתה הצפה חד
פעמית? אותו יום [ה-21.1.03] באיזור גוש דן היה סוער במיוחד, ירדו כמויות גשמים אדירות בשעתיים בלבד. באותו יום היו מספר איזורים בגוש דן שנראו יותר כמו ונציה.
האמת - לא זוכר
לפי התקציר שמצאתי זה אכן נשמע חד פעמי. באופן אישי יש לי רק זיכרון עמום מכל הסיפור הזה.

תוכון1

New member
שאלו מהי התחנה הכי יפה.

אתה יודע על היסטורית התחנה בחורף?
סתם שאלה לכל מעריצי תחנת האוניברסיטה: ידעתם שעקב תכנון לקוי, בתקופת הגשמים כל מתחם התחנה בקומת הקרקע(קופות, מעברים וכ"ו) היה מוצף על כדי כך שהתחנה היתה מושבתת?
שאלו מהי התחנה הכי יפה.
מה הקשר לזה שיש שם הצפות בחורף? מה שאגב נשמע לי מאד תמוה, אף פעם לא שמעתי על זה.

hck

New member
נו טוב, בטח לא קראת את כל מה שכתבתי

שאלו מהי התחנה הכי יפה.
מה הקשר לזה שיש שם הצפות בחורף? מה שאגב נשמע לי מאד תמוה, אף פעם לא שמעתי על זה.
נו טוב, בטח לא קראת את כל מה שכתבתי
ואני מצטט: "סתם שאלה לכל מעריצי תחנת האוניברסיטה:" וכ"ו ... לא אמרתי שזה קשור לסקר, הבאתי סתם עוד נתון 'יבש' מכיוון שראיתי שישנם הרבה אנשים (במונחים של הפורום) שמעריצים את התחנה הזאת.

בשביל כל אוהבי התחנת שכבר לא פעילות

סקר חמישי ואחרון בסדרה

לפני הגמר הגדול..... התחנה הזוכה בסקר הקודם היא ראש העין הסקר החדש נפתח, הצביעו והשפיעו! הסקר יופעל למשך 72 שעות בלבד!
אולי באמת אפשר לעשות את הסקר הבא: מי מהתחנות הבאות הכי יפה: 1. ירושלים- החאן. 2. ת"א דרום. 3. ראש העין- דרום. 4. זכרון יעקב. 5. הרצליה הישנה. 6. חיפה מזרח

muki123

New member
מה עם עוד תחנות?

אולי באמת אפשר לעשות את הסקר הבא: מי מהתחנות הבאות הכי יפה: 1. ירושלים- החאן. 2. ת"א דרום. 3. ראש העין- דרום. 4. זכרון יעקב. 5. הרצליה הישנה. 6. חיפה מזרח
מה עם עוד תחנות?
כמו שפיים, תל- ברוך ואני בטוח שיש עוד רק לא עולות לראשי כעת.. (החותרים?)

אורי404

New member
אני לא חושב ששפיים ותל ברוך היו

מה עם עוד תחנות?
כמו שפיים, תל- ברוך ואני בטוח שיש עוד רק לא עולות לראשי כעת.. (החותרים?)
אני לא חושב ששפיים ותל ברוך היו
תחנות נוסעים. מה שכן, אפשר להוסיף את: רמלה הישנה, תחנת החאן, תחנת בני דרום, כפר ויתקין, שבי ציון, בוסתן הגליל ועוד.

levikon

New member
מה השאלה כאן?

מה השאלה כאן?
מן הסתם זאת תל אביב דרום. העיצוב, המיקום, האוירה...

הייתי מציין שתיים

הייתי מציין שתיים
זכרון, בגלל האוירה של פעם חיפה מזרח שזאת לדעתי תחנת הרכבת האמיתית היחידה שיש בארץ.

k 1 1

New member
לדעתי חיפה מזרח...

לדעתי חיפה מזרח...
מקום שני ראש העין דרום אצלי

מצב
הנושא נעול.
למעלה