עדכונים יום 54 24/10

shlomitgueta

New member
להפקה דחוף:הצילו../images/Emo168.gif

בבקשה תבקשו משפרה להפסיק לשיר כל מי שמסכים איתי שיגיב פה עכשיו, הם קוראים את ההודעות ואולי יוכלו להמציא משימה חדשה: כל דייר צריך להגיד שם של מתמוודד שהוא לא רוצה לשמוע אותו שר אני מאמינה שהרוב יבחר את שפרה ואז נוכל לצפות כמו בני אדם אחרת הריטינג יצנח

דינה128

New member
לכל השואלים: יוסי בובליל קבלן רשום

לכל השואלים אם בובליל קבלן מורשה או לא הנה כאן התשובה הוכחה לכל אלה שאומרים/רומזים שהוא לא קבלן מורשה.

אל תנסו להתאמץ, ינסו להציג אותו באור שלילי

ככה או ככה, הבלוג הפוגעני והמעליב שקורא לו קוף מעיד על זה שכתב אותו יותר מהכל. הכי מעציב אותי הוא שאנשים רואים בשפרה אדם אינטלגנטי. כ"כ קל לשטות באנשים באמצעות מעטפת חלולה. וכן כן, אלו פני הדור לצערנו הרב

אני מניח לעצמי שמשתתפי הסקר הם בקרב

רוב האנשים שצופים בערוץ 20 או באינטרנט, אותם אנשים שנתונים לחסדיהם של עורכי התוכנית המרכזית יצביעו אחרת.

יכנסו 3 דיירים יש פרומו בערוץ 2

חזני ועוד 2 בנות הראו בפרומו בערוץ 2 טשטשו פנים אבל רואים שזה גבר ו-2 בנות

Ruined

New member
שמתי לב לתופעה שוקראת לרנין

רנין כל פעם שהיא ליד חבורת שרצ היא מדברת כאילו היא עוד שנייה הופכת פה מישהו למשל:אמרה היום:"אם עינב דיברה עליי אני יעשה לב בלגן" אם "יוסי יחליף משהו בתמורה לסיגריות אני הורגת אות"ו "אם יוסי היה אומר לי שרמוטה הייתי נותנת לו כאפה" לפנים ועוד ועוד עכשיו הבעיה שהיא רק מדברת הבחורה אם פונים אליה בטון רק קצת מאיים רצה לשרותים להחליף מכנסיים כל אחד שם בטוח שהוא המחליך של שי פשוט חבורת פאתטים

לאיתי יש בעיות באישיות...הבנאדם אומר תודה על

דברים לא קשורים... למשל עכשיו שיפרה ביקשה ממנו לבדוק את החלה שהכינה בתנור...ומה הוא אומר לה בתגובה? ,,תודה!,, כאילו מה קשור??? הוא צריך ללכת לקורס תקשורת בין אישית...

tokbek

New member
../images/Emo215.gif הוא באמת בנאדם מסכן איתי

אני ממליץ להפקה להשגיח עליו טוב גם כשהוא יצא מהוילה, שלא יקרה מה שקרה להוא מפרוייקט Y (יואב קראו לו?) אני ממש מרחם עליו, ואני מקווה שההפקה מודעת לכך שהוא מעורער בנפשו.

shlomitgueta

New member
האמת שעדיף להיות מנומס ככה סתם מאשר

רכלן וצבוע מאסנו בצביעות ומאסנו ברוע

S SRV

New member
מה ? ? ? אולי מספיק עם השטויות

אתם כ"כ מושפעים מדיירי האח הגדול. אין לו שום בעיות, הוא הבן אדם הכי מקסים שם. אם הייתי מהמסמסים, אין לי ספק שהייתי מצביעה רק לו.

דודויו

New member
פעם אהבתי את לאון!!הוא מחוק!!!

איזה גועל נפש !!! איזה בוגד ! היחידה שאמרה את השם שלו בסיווטה זאת עינת, היא היחידה שבאמת אהבה אותו שם. מבחינתי הבנאדם הזה מחוק !!! הוא כמו כלב נכנע למינפלציות העורממיות של ציר הרשע ומנצל את החברות שלו עם עינת על מנת לנדב מידע לשפרה והשאר... הפודל הפך לרנין החדשה, מנצל את החברות שלו עם עינת ונסה איתי ויוסי להעביר מידע. שפרה וצבר הולכים ממשיכים בצוואה ששי השאיר להם. ואנחנו גם פשוט חייבים להמשיך באותו כיוון - בובילים עד הסוף !!! נעיף אותם אחד אחד ציר הרשע ! אל תתנו בבקשה למינפלציות שלהם על הקהל לכיווני הבובילים שהם עושים סיפור מכל מילה קטנה שיוצאת (אין אחד שם שלא קילל באחריות). הם יודעים שהם כוח מבחינת הקהל ואנחנו אוהבים אותם ומנסים להפיל אותם בכוח. הטקטיקה שלהם עכשיו זה להתחרק מהם כמה שיותר שיסבלו בלי סיגריות ויצאו מדעתם ויחכו לתפוס אותם במעידה אחת קטנה שלהם ולעשות סטנצה מול המצלמות (מחכים לרגע שעינת או יוסי יתחילו להתעצבן לתפוס אותם בקטנות ולהגיד לקהל "לזה אתם הולכים להצביע?" , (אשקלון אתם יכולים לצביע לחדרה וכולי...) אל תתנו למינפלציות העורממיות והמתוכמות של העורך דין (צבר) וחברתו להטעות אותכם ! הצופים לא טיפשים, ובכך שהעפנו את שי אני מבין אנחנו לא טיפשים. הוא באמת חשב שאנחנו נאכל אותו. נעיף אותם אחד אחד את ציר הרשע, אחד אחרי השני נשפיל אותם מול המצלמות (כמה חבל שנחסך ההשפלה לשי בשידור חי). לא להישאר אדישים - לא ניתן לאף בובליל לצאת מהדירה לפני צבר שפרה רנין או לאון !

למעלה