עדכונים יום 54 24/10

eli7r

New member
../images/Emo41.gifעדכונים יום 54 24/10../images/Emo41.gif

סורי שפתחתי פשוט כבר ארי 1 בלילה ולא נפתח אם זה בעייתי אז תפתו חדש ותשרשרו אותו לשרשור החדש.

eli7r

New member
כולם הלכו לישון נראה לי

שפרה ליאון דיברו ביניהם על משפחה והיא הביאה את המשפחה שלה כדוגמא (ז"א איך שהמשפחה שלה היתה כשהיא היתה קטנה) אבל מה שהיה הכי מוזר לי שהקול של ליאון היה נשמע אחרת כאיל והרבה יותר גברי...

babylon4

New member
לאון הזה מאוד מוזר לי

הוא דיבר ממש לא יפה על יוסי ועינב בובליל. אני חושב גם שאחרי שעינב ויוסי יראו את התוכנית הם מאוד יפגעו. יוסי במיוחד מחבב את לאון ואיתי שיחה שלו לגבי איך שהדעה שלו על הומואים השתנתה בעקבות החוויה שהייתה לו עם לאון. ועכשיו פתאום חצי לילה לאון מבלה עם עינב. אז מה קורה פה? מה הוא שכח מה רק לפני 4-5 שעות הוא אמר לשפרה?

rinatt1

New member
איך לאון התכרבל במיטה עם וונסה איתי ועינב../images/Emo35.gif

אחרי כל הריכולים האלה עם שר"צ ?? איך ? מישהו יכול להסביר לי את זה כי אני ממש כבר לא מבינה, כמה צביעות, או אולי זה חלק מהתוכנית שלו?

BrokenWings16

New member
לאון הוא מאלו שרוצים לצאת בסדר עם כולם

אף על פי שיש להם קבוצה מועדפת (שפרה,צבר רנין וכו'..) בגלל זה עם שרצ הוא מספק להם את מה שהם רוצים לשמוע ועם עינב יוסי ונסיה איתי הוא יותר נזהר ללכלך על הקבוצה השניה אבל הוא משחק אותה נחמד איתם וסבבה איתם כדי לצאת בסדר.

EMC1

New member
ליאון הוא למעשה עם המסיכה הכי גדולה בוילה.

צבוע בטכניקולור. משחק אותה בהחלט טוב ויודע להשתעשע עם המצלמות שזה גם עוזר לו. לפי דעתי, יתכן שיוסי קצת מריח אותו ומשאיר אותו לשלב מאד מאוחר כדי שיהיה איזשהו תחליף לאשר אצל הבת שלו שמאד זקוקה לחברה. מכל מקום - החתונה על כמה חתונות, עושה לו בינתיים טוב בתוך הבית. מחוץ לבית, הצליח להרגיז קבוצה גדולה של צופים במיוחד בגלל אופן ההצבעה והתכרבלות בחיקו של שי שברגע האמת ידעו ליצור מדורה רצינית סביבו.

EMC1

New member
ליאון משחק אותה סוכן כפול.

ברור שהוא בצד של שיפרה ולמעשה מעביר מידע לצד זה. מסתבר שליאון הוא ה"יכנה" האמיתי של הוילה.

cafe10

New member
ליאון נחש צפע

היחידה שאוהבת אותו זו עינב והוא בגד בה

עכשיו עכשיו

הוא שוכב בחצר עם שפרה ורנין על כסאות הנוח ומלגלג על כל מה שעינב אמרה לו בשיחת הלילה ביניהם אתמול ושפרה עוד שואלת בטון מזועזע " זה מה שהיא אמרה?" והנה הם ממשיכים איכסססססססס אינטיליגנטים בגלדיוס מקסימוס שלי

ספיר 24

New member
רציתי פשוט להרוג אותם

שי פשוט השאיר להם צוואה והם ממשיכים את דרכו מסיטים את לאון הצבוע שרוקד על שתי חתונות או יותר נכון קבוצות.

blur2

New member
אני לא מבין מה הוא אמור היה לעשות

במיוחד שכולם ישבו במיטה שלו.

beep beep

New member
"הקם להורגך"

מסתבר שליאון מקשיב לשפרה אבל לא מציית. נכון שהיא אמרה לו לבלות את זמנו איתה ונכון שהוא בילה איתה את רוב היום וקינח בשיחה בסלון שעסקה בעיקר בעברה כדיילת, אבל מייד עם פרישתה לשינה התכרבל הליצן הקטן שלנו שרוקד עם כל אחד וכל אחת בזרועותיה של עינב לשיחה שהתחילה בדיון על אורך מוט הטרפז של איתי (14 ס"מ בכיתה ח' - כך אמר) ונחתמה בענייני איסטרטגיה והדחות. לשאלתו של ליאון מהם הקריטריונים שלה להדחה השיבה עינב כי נכון לעכשיו היא מדיחה את השניים הרחוקים ממנה ביותר, אבל כשישארו חמישה - שישה דיירים היא תדיח את אלה שהכי מסכנים אותה בדרך למיליון - גם אם יהיו מבין חבריה הטובים בבית. "הקם להורגך - השכם להורגו" סיכמה הבובלילית את הדיון ופרשה לשינה.. ליאון הקשיב לדבריה של עינב ולא הגיב. לא אתפלא אם השבוע הוא יבחר להדיח את עינב. מה שבטוח הוא שביום ראשון מגיעים המתמודדים החדשים, כל הקלפים נטרפים ולמעשה המשחק בבית מתחיל מחדש.

sweetdreams

New member
לא, הוא יבחר שאיתי שהיה מספיק טיפש

לומר לו שהוא שהוא יבחר באילו שלא הועלו להדחה אף פעם. וחוץ מזה שהוא מעצבן, עוד סיבה טובה להדיח אותו.. וליאון משחק את המשחק המושלם לדעתי. מקשיב לכולם ולא מיישם כלום. פשוט מבריק! בסופו של דבר אני מאמינה שהוא בוחר את האנשים שנוחים לו, ולא את אילו שנוחים ל"קבוצות" מסויימות. לפחות ככה זה נראה עד עכשיו..

24שעות1

New member
רנין ושיפרה בתחקור לליאון - מלחיצים אותו

רנין לליאוו אני שמעתי את השיחה שלכם בלילה אתם דיברתם עלי תגיד לי זה יעזור לי מאוד אני יעשה בלגן עליה {על עינב} ליאון לא דיברנו עליך השיחה התחילה שהיא אמרה לי שאני מתרחק ממנה על מנת להדיח אותה שיפרה - ליאון אתה יכול ללכת לאח הגדול ולהגיד לו זה נוגד את החוקים לדבר על זה. רנין מה דברתם בלילה אני שמעתי ואתה משקר מלחיצים את הנחש הקטן ויוסי התותח מסתובב סביבם וקולט מה קורה רק עינב כרגיל במטבח מבשלת והם מבשלים אותה. מה יהיה עם עינב לא קולטת את ג'נין ואפילו חושבת שהיא חברה שלהי

לאון מתגלה לי כ"הנחש"

לא פחות מרנין ושפרה. שפרה אומרת ללאון: ,אולי תפסיק כבר לסמוך עליה (עינב)" לאון: "אני כבר לא סומך עליה 30% מהמילה שהיא אומרת" שפרה: "יופי" לאון: "השיחה שלנו הייתה שיטחית - כל מילה בערבון מוגבל" קבוצה מגעילה!!!!

רעה!!!

עינב ולאון מההתחלה הייתה בניהם קליקה מוצלחת. מאז שהיא חברה אליו...היא הרסה להם את הקשר. והיא עוד ממשיכה.......... לאון יקבל זפטה לפנים...שהוא יראה את הפרקים אח"כ. ושהיחידה שרצתה לקחת אותו לסויטה - זו הייתה עינב. היא אוהבת אותו מכל הלב!!! הוא זורם עם "הכוח"

MEYTAL 14

New member
כבר לא אוהבת את ליאון. סופי אבל

בהתחלה אהבתי אותו מאוד ולא היה אכפת לי אם יוסי/ליאון/וונסה יקחו. עכשיו פשוט לא אוהבת אותו בכלל. צבוע אמיתי

למעלה