עדכונים מהוילה יום 23, ה-23.9

nik name

New member
בלי קשר לצו מניעה הוא עדיין מופיע

ומפוצץ אולמות. יש לו דיסק כמעט שלם ,שהיה אמור לצאת החודש +הופעת בכורה בקסריה:/ ולדעתי הוא אחד היותר מצליחים בכוכב נולד לדורותיו... כוכב נולד זה קרש קפיצה עבורם ,ומי שיודע לנצל את זה מצליח,מי שלא נעלם,ככה זה.

NoKiA2003

New member
זה קצת שונה, יוצאי כוכב נולד הם יוצרים

החב'רה של האח הגדול לא

ruti

New member
ולא לשכוח את זה שהתאבד אחרי פרוייקט Y ../images/Emo4.gif

babylon4

New member
הוא התאבד 5 שנים אחרי

זה לא שהוא התאבד בגלל התכנית. וגם בתכנית עצמה הוא לא היה יותר מדי זמן ופרש מיוזמתו.

droriko

New member
מאיפה את יודעת שזה יצליח לה?

אפילו ציור אחד שלה לא ראית ........

לגיטימי לגמרי !

היא הבחורה הכי איכותית שם. עם הלב הכי רחב , עם טאקט . מישהי שהיא לא ברברית / צבועה / מתנשאת . אחת שעברה קשיים של נטישת אם ושרדה בקשיים. ועל כך מגיע לה שאפו. ויש את השחקנית הערביה שמרבה לנופף בידיה ולייצר דראמות - "יא ווילי", אני לא כזאת , אבא שלי מיליונר , לא עושה כלום בבית ורק מייצרת סצינות.

התרשמות שלי .

אני אתן סקירה קצרה על הדברים כפי שהם נראים מנקודת ההשקפה שלי . אם נעמה תעוף אז כוחו של שי יתגבר מאוד . קרן תמשיך במסע הליקוקים שלה וערן ינסה להחזיר את קרן אליו ואולי אפילו הוא וקרן יפנו גב לשי . אם קרן תעוף אז נעמה תמשיך לזרוע סיכסוכים אבל כוחה יחלש בצורה משמעותית הן בשל השחיקה והן בשל התדמית שהיא יצרה לעצמה בימים בהם היא " עבדה " בצורה אינטנסיבית מידי . אם ערן יועף אז קרן תחבור לשי וצבר ותבגוד סופית בנעמה מה שיגרום לשינוי כל מצב הכוחות בבית . אבל סביר להניח ששי ובעיקר צבר לא יקנו את המהלך הזה וימשיכו בתוכניות שלהם להדיח את נעמה ואז לבגוד בקרן . אם עינב תועף אז סביר שנחווה את רגעי המשבר של לאון ( אם זה מעניין מישהוא ) . קרן תמשיך במגמת ההתקרבות לבנים ולמעשה נעמה תבודד . במקרה של הדחה של עינב תהיה לכך השפעה גדולה גם על יוסי . אם שפרה תועף יקרה אותו הדבר כמו המקרה שבו עינב תועף רק שבמקום רגעי המשבר של לאון נצפה בצבר בשעת משבר ( רומנטיקן שכמותי ) . העניין הבולט הוא שאם נעמה תועף אז קהל הצופים משחק לידיים של שי שבינתיים זכה לאמון של חלק גדול מהמתמודדים . הבעיה אצל אנשים מהסוג של שי היא שלעיתים קרובות האגו גובר על המוח או שהשתן עולה לראש ואז הוא מתוך יהירות מייצר לו אוייבים מרים חדשים ( עינב בתור דוגמא ) . לקהל הבוחרים אולי חשוב לדעת כי אם נעמה עפה אז יש סיכוי שבזמן הקרוב אתם לא תיראו את ערן או שי או צבר ברשימת המודחים ומצד שני תמשיכו לראות את עינב , שפרה וקרן מעומדות להדחה גם בשבוע הבא . וזאת משום שהסיבות ששמו אותן על הגריל מלכתחילה לא טמונות באסטרטגיה אלא יותר בתכונות אופי ( על פי הנימוקים שנתנו המעמידים להדחה ) שאינן ניתנות לשינוי ( עינב = צעקנית , שפרה = פלצנית , קרן = צבועה , לא לויאלית ותככנית ) . לגבי ערן יש סיכוי שהוא יצליח לחמוק מהעמדה להדחה בשבוע הבא ( אם ישרוד את זו של השבוע ) אם ימשיך לשמור על פרופיל נמוך ( אתגר קשה מאוד עבורו ) .

ntgln

New member
יש מצב שיעופו שניים?

הם צריכם בהזדמנות להעיף שניים, כי בשבוע הראשון לא הדיחו את בוריס.

דורון

New member
לא נראה לי שיהיה הדחה כפולה כל התוכנית, זה

מסתדר כמו שצריך עם הימים שנשאר עד סיום התוכנית. יש 14 אנשים בוילה. אחד עף היום מה שאומר שהיום בערב יהיו 13. עוד אחד יכנס לוילה במהלך העונה, חזרנו ל 14. שלושה יהיו בגמר מה שאומר שצריך 11 הדחות. 11 כפול 7 = 77 יום. בדיוק מספר הימים עד פרק הסיום.

Come Alive

New member
שיפרה מספרת שהיא מפחדת להתבזבז

היא מתוודה לצבר ואומרת לו שההורים שלה שני אנשים מאוד מוכשרים ומוצלחים, אבא שלה חכם, יודע לנגן על הרבה מאוד כלי נגינה, מאוד חכם... אמא שלה אמנית מאוד טובה, מוצלחת.. אבל הם לא עשו כלום עם החיים שלהם, הם לא הגיעו לשום מקום. היא מפחדת להיות ככה גם, היא רוצה לעשות משהו עם החיים שלה, לממש את עצמה. צבר קצת שותן ומהנהן, ואומר דברים כמו: "זה לגיטימי לגמרי" וכ'ו.. הוא כזה go for it איזה מעפן

א ו ח נ ה

New member
מבחינתי צבר הפך לערן החדש

מינון זמן החזה שלו ללא חולצה עלה דרמטית, ובאמת כל הפוזה הזאת של אינטיליגנט מאוסה.

erez87

New member
רק שהוא לא שונא אדם, גזען והומופוב

והוא באמת שוחה כשהחולצה יורדת...

דורון

New member
עוד אחת שמחפשת פירסום בשקל ותשעים, מקווה שהיא

תעוף היום הביתה. אם היא באמת כל כך מוכשרת ואינטיליגנטית אז היא לא צריכה את התוכנית הזאת. כנ"ל ג'ני שבאה לתוכנית במטרה אחת, להתפרסם! שניהן הביתה, מי שמוכשר בתחום שלו יצליח בזכות עצמו. את הקיצורי דרך שלהם שיחפשו במקום אחר...

סנאי נדיר

New member
למה לא להעיף את הבהמה שהסתערה על חדר השירות

לבדוק אם אפשר לבלוס חצי מהקניות?

Saladin

New member
מה מעפן?

היא מזיינת את השכל כמו שבנות תמיד עושות. מה את רוצה שהוא יגיד?

Come Alive

New member
הוא לא ייבש אותה, מאמי,

הוא דיבר ודיבר על כמה שהיא צודקת ואמר משפטים "אינטלקטואליים" כאלה, מעפן. מעפן. אי אפשר להכחיש את מעפניותו.

למעלה