עידכונים מהוילה - יום 10, 10.9

יניבל1

New member
טוב יש לנו כאן מקרה דן מנו 2

כבר כתבתי כאן בפורום שההפקה הופכה למשועבדת לכוכבים שלה חבל

יניבל1

New member
רבאק שמישהו יענה לו כבר!!

במקום לזיין כאן את השכל 5 שעות על איך העליבו את לאון , תפסיקו ליהות כאלה הומואים וממחזרים את עצמכם .

ילד רע 16

New member
יא רבאק, תפסיק כבר!!!!! מציפן דה-לה שמעטס!

חתיכת טרול עלוב, תפסיק כ=ב=ר להציף. ההודעות שלך חסרות כל טעם, כל אחד יגיב ויכתוב מה שבא לו, אתה לא מבין? אני לחלוטין סותר ברגע הזה את מה שאני כותב, אבל יש דבר שנקרא חופש הביטוי, החופש להתבטא ולהביע את עצמך איך וכמו שאתה, מה שאתה רוצה. אני אמנם סותר בכך שאני שולל כביכול את החופש שלך, אבל זה כי אתה פוגע בחופש של האחר. מה אכפת לך שכל אחד יכתוב X וY וZ וימחזר וישחזר שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב את אותו הדבר? מי אתה בכלל שאתה משתמש במלים הבוטות והגסות שלך של "לזיין את השכל", ומי בכלל נתן לך את שרביט הקסם לקבוע אם מי שכותב כך או אחרת הוא הומו או לא? יא רבאק, אתה בעצמך יודע שאין שום קשר בין הדברים, תפסיק כבר עם זה. כל אחד כותב מה שהוא רוצה, סוף פסוק.

יניבל1

New member
מה לעשות שאנשים כאן יותר ויותר מפגינים טיפשות

הכי קל להם לרדת על שי וערן שהם שטחיים ולא עניינים ..........אבל תסתכל בעצמך על מה שהולך כאן היום בפורום, כל הים רק מנהלים כאן "דיונים" אם צבר כן ייזיין את ונסה או לא יזיין את ונסה? אם צבר כן הומו או לא? זאת הרמה פחות או יותר , הקטע שאנשים כל כך שקועים בצהוב הזה , שכשכבר יש משימה חשובה הם פשוט מתעלמים מזה לגמרי , כן ירד להם 30 אחוז בתקציב לא ירד להם 30 אחוז בתקציב , כן משחק לא משחק , את מי זה מעניין בכלל, העיקר שיהיה קצת מתח מיני (אפילו שאת הסקס עצמו יצנזרו) . וכן לי זה מפריע וזכותי לאמר את זה, כמו שלך כביכול מפריע פוצים כמוני שתמיד יש להם מה להגיד , אז כן די יצאת צבוע כאן.

ילד רע 16

New member
זה מעניין אותם, העניין הוא שהם לא שוללים אותך

ולא אומרים לך איך, מה, כמה ומתי לכתוב - בניגוד אליך. אתה לא קובע עובדות בשטח ואם תתלונן זה לא יעזור, עוד על כל פיפס שלך תבוא עוד קבוצה של מליון ואז בכלל לא יראו את ההודעות שלך
מה שאני מציע ידידי הוא להרגע, טוב לך כאן? תשהה, תתלונן על דברים הגיוניים, אל תחתוך את עצמך ותנסה למצוץ מהאצבע. לא יצאתי צבוע, יצאתי אמתי. אתה ממאיס את עצמך כאן, אתה לא מחלק הוראות! כל אחד כותב מה שבא לו

יניבל1

New member
הם מוזמנים לשלול

רק שאם הם כבר שוללים אז שיעשו זאת בצורה מנומקת , כמוני(למרות שזה בטח גדול עליהם). אני בכל מקרה לא מפחד מביקורת .

יניבל1

New member
ובקשר למיחזור

זה מפריע יל, כי גם ככה הפורום קצת עמוס , אז תחשוב שבגלל שלבן אדם מאד חשוב לכתבו לי 1000 פעם שהוא שונא את יוסי , מבלי להוסיף לחדש בין הודעה להודעה, הוא מציף את הפורום ב-1000 הודעות נוספות , ואז גם לוקח לפורום דקה להיטען וגם הוא דחוס מאד ולא נוח לקרוא אותו (בגלל המבנה).

MineraL

New member
הצליחו וקיבלו פרס

3 בקבוקי וודקה וייגר (אם אני לא טועה)

באלי לתת לערן הזה בוקס

בפרצוף. הוא ממש מעצבן אותי משומה. כיף לראות שם את שפרה המדהימה! אני שמחה שהיא נשארה^^ ולאון חמוד.

aשרון

New member
במופע הגמר.......

כולם בביצוע משותף לשיר הנושא של התכנית שיורכב מהמשפטים של יוסי
לאון הזה כשרון, צריך רק לקחת אותו וללמד אותו מקצועית. ובינתיים לפחות פעם אחת שיסיים שיר כמו שצריך , תמיד מתחיל, שר שורה ומפסיק. חבל שבוריס הודח, דווקא היה הדייר הכי הגון וישר בווילה. ישר כח בוריס אתה תותח !!!

קפרי

New member
יוסי מחליף את עורו

אחרי שהבין שלא רוצים אותו ואת הבת שלו בוילה, תפס את הפרנציפ והתחיל להזיז את התחת שם ולנקות על הבוקר את המטבח, מה זה הוא מגעיל, משחק אותה מנהל אבל טכמן וערמומי....

כנראה לא יצא לכם לכם לראות

אבל בשבת[ובכלל בבקרים] כשכולם ישנים.אשר מתפלל ויוסי מנקה במטבח.......מחזיר כלים למקום.....מבריק את הארונות.זה שהחבר'ה לא רואים כי הם ישנים........אבל המצלמות מצלמות.

למעלה