עידכונים מהוילה - יום 10, 10.9

בהלםם

New member
לפי דעתי הוציאו אותם לחצר

בשביל להוציא להם כמה פריטים חיונים מהבית כמו מיטות ספות וכו..ליצור עוד קצת מתחים

אבל למה נפסל לשידור?

נראה לי שיש שם אנשי הפקה, או שמסדרים להם משהו ולא רוצים שנראה.

הגזימה וונסה!../images/Emo3.gif

אתמול ראיתי ונחרדתי: איזה מופרעת! מה היא מתנפלת ככה על יוסי?! קצת כבוד למי שיכול להיות אבא שלך!ועוד על קופסת סיגריות?! איזה ג'ורה פתחה עליו!!! אבל הנקמה המתוקה הייתה שהיא ניסתה להתעלק על צבר והוא העיף אותה לקיבינימאט!

12:40 - מיקי מכנסת את כולם כדי ל...

להזכיר לכולם את החוקים, על מה כן ועל מה לא מותר לדבר.

יניבל1

New member
באנה מה זה המשימה הדפוקה?!

אני לא צוחק, מה שהם עושים עכשיו זה משחק שהיינו משחקים בשיעורי חברה של כיתה ו'

יניבל1

New member
זה יהיה משעשע אם המשחק יהפוך לשדה קרב

יענו הם יהיה כל כך לחוצים לאבד את הסיגריות עד שכל מי שיטעה במשחק יחטוף מטר של צרחות והשלישי(זה שגרם לפסילה) אפילו קללות

shy6

New member
הרי ההפקה שומעת כל מילה שלהם

הם יודעים בדיוק על איזה שאלות הם יענו תשובה נכונה ועל איזה לא. אם הם חכמים הם יכשילו את שי בכוונה. ורק אותו.

יניבל1

New member
הלוואי עלי

אם שי מפיל אותם במשימה הזו , זה הדבר הכי משעשע שקרה בעשור הזה

איתי בל

New member
אני חושב דווקא...

שההפקה שמה לב שהזכרון של יוסי זה לא מי יודע מה ואפילו שהשותפה שלו זה הבת שלו יש הרגשה שאם ישאלו אותו מה השם שלה הוא בטעות יגיד כנרת או משהו כך שליוסי יש סיכוי גדול להפיל אותם ועוד את עצמו על הסיגריות והמצב גם ככה בעייתי יש לזה פוטנציאל להגדיל את השרפה הזו

יניבל1

New member
חחחחחחחחחח הצחקת , אבל האמת היא .....

הקטע הזה עם "כנרת" נופח יתר על המידה. בין יוסי לקרן לא היה שום קשר למי ששם לב. לא נראה לי שהם אפילו דיברו, אולי פעם אחת בקושי , ככה שדי הגיוני שהוא לא יזכור את השם שלה .

ליאורי13

New member
גם לי נראה, למרות שלא הייתי רוצה

לרשות אותו שוב נופל-בעסה עבורו, אני לא מסמפטת אותו,אבל בכל זאת מרחמת עליו שלא יפול שוב בפה שלהם מקווה שימצאו קורבן חדש

הם צריכים..

להתחלק לזוגות, כל זוג צריך לדעת "הכל" על האחר, ובסוף שואלים אותם 4 שאלות והם צריכים לענות עליהן נכון, במה הם זוכים? לא זוכר, שמישהו יזכיר..

למעלה