עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

להלן דעותי על המשתתפים בסדרה לאחר שבועיים

בערך.... מי שחושב אחרת, על הראייה להוכיח לי זאת :) 1. מיקי- מישהו יכול להסביר לי על מה שהיא תופסת תחת? טיפשה שחושבת שהיא הכי יפה שחצי כדור הצפוני, מבלי להתסכל במראה ולגלות שיש לה פה של טרול, בטח מחריד להתנשק איתה.. 2. שי- כמה נכון המשפט "קילו שטויות בדקה".....כמה בן אדם יכול לדבר ולחשוב שהוא הכי חכם בעולם? ערס שמנסה להחכים מול המסכים ולנסות עלינו תיאוריות בשקל של בת ים. 3. נעמה- סכסכנית ומניפולטיבית כמו הנעמה האחרונה שהייתה לנו בריאליטי..... 4. שפרה- אבשלום קור החדשה, מנסה למצוא באגים בשפה העברית בעוד ליאון מוצא פתרון בשניה ומשפיל אותה אל מול מיליוני הצופים, אהבתי! 5. אשר- זה שהוא עאלק דתי אני כבר לא מחדש לאף אחד. אדם דתי לא היה נותן לציוד אלקטרוני להסתובב עליו בשבת. הוא גם צבוע ושקרן, סטייל יושב מול יוסי ערב לפני ההדחה ואומר לו שכולם זבלים וידיחו אותם (אותו ואת יוסי) אחד אחרי השני בעוד שהוא הצביע לו, כמו שנאמר ירא אלוהים..... 6. ערן- פוזאי (מלשון פוזה) כבר אמרנו? אדם שצפה באדיקות בהישרדות (אחרת איך תסבירו שהוא כל שניה מעיף לאוויר "אין דברים כאלה"). אדם קטן שחושב שהוא איש העולם הגדול, שעשה הכול וראה הכול. לחלוטין פישר. 7. רנין- יותר מידי פגיעה, אישית אני חושב שהיא נראית שם הכי טוב מהבנות. 8. ונסה- קודם יורים ואחרי זה שואלים שאלות, כמה שזה נכון לגביה. 9. יוסי- היחידי שלא צבוע שם, אומר הכול בפנים, משרד ואומר לכולם את מה שהם מנסים להחביא ולהסתיר כדי שלא יעיפו אותם מוקדם, זאת כמובן העובדה שכל אחד ואחד בא לשחק משחק ולזכות במיליון. 10. ג'ני- היחידה בבית (היא ובוריס כנראה...) שלא ירגישו בחסרונם אם הם שם או בבית שלהם. טיפוס יבש, באה לעשות קפיצת מדרגה ולהכנס לעולם הזוהר (אני רק מבקש שנזכיר לה איפה נעמה, דן מנו, נועם, ושאר החברים של הישרדות שלמעט ויקה בגלל העובדה שהיא דוגמנית ממשיכה לרצד על המסכים). 11. קרן- בגדול אני לא סובל את ההתנשאות שלה, אולם לעיתים היא מבליחה עם משפטים חכמים. בשורה תחתונה- כסף והרצליה פיתוח אולי קונים השכלה, אבל בהחלט לא קונים שכל! 12. איתי- וואי וואי, אין לי מילים עליו (וזה עוד לפני ההתפרצות לפני כמה דקות שנראה לי הפחידה כמה מדיירי הבית, ואולי אף כמה שכנים). בן אדם מתנשא, חושב שהוא יודע הכול. אגב- יש לי השכלה אקדמית בכמה מהדברים שהאדון דן בהם בנחרצות, והוא מדבר בולשיט שכמוהו לא נראה מעולם. 13. בובליל הבת- ערסית/פרחה עם נשמה טובה. אבל תסבירו לי איך אדם רציונאלי שמחשיב עצמו עם טיפת מוח אומר שהוא שומר שבת ומסתובב עם ציצים בחוץ כל היום. הריני להזכירה שלפי התורה צריך לשמור על צניעות. לא יודעת לסתום את הפה כשצריך, למשל כשהיא שיננה כמו מנטרה מטומטמת את העובדה שרנין היא "גוי של שבת"- ביטוי של אנשים חסרי מודעות סביבתית ותרבות מינימאלית שלא מתאימה לחיות הבר. *לסיום השארתי את השניים היחידים שנורמלים מתוך החבורה דנן: 14. ליאון- פשוט מקסים, להערכתי הוא יזכה בתוכנית. 15. צבר- צנוע, לא משוויץ, בעל ידע רב ולא מחפש הזמנויות להפגין אותו ולחנך דרכו את תושבי הבית. זוהי דעתי, ואני אשמח לקבל תגובות עליה.

ShukyD

New member
../images/Emo41.gifעידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9../images/Emo41.gif

כל העדכונים לכאן מי שלא ישרשר לכאן - ישורשר לכאן בכבוד

lightflake

New member
השמועה שרצה בוילה נכונה?

הם כולם מרכלים שערן סרב לנשיקה משיפרה כי אמר לה שהוא רוצה להשאיר את האופציה של קרן פתוחה?? זה נכון?

lightflake

New member
ועכשיו שיפרה אומרת שערן פרק לה תכתף

(מה לא עושים כמאוהבים) ולמה ערן התרחק ממנה בימים האחרונים? מאז שהיא הקיאה עליו?

יNOT

New member
כן אני מאשר ,ונראה לי שגם ברורה השיטה

שנוקטים בה "חברי הפורום" , הם מנסים לטשטש כל דיעה שיכולה לפגוע ברייטינג, אבל הם עושים את זה "בסטייל" , בלי למחוק הודעות, במקום זה הם מציפים את הפורום בתכנים שמראים "איזה כיף בווילה" ,אם זה בתמונות או בהודעות מתלהבות. מעניין במי הם משטים?!
בטוח שאחד הכחולים או האדומים פה יכול לאשר "כן התוכנית מצונזרת" - (וכן זה לא באמת "האח הגדול" משהוא הלך לאיבוד ב"תרגום" לגרסא הישראלית) כמה קשה זה לומר את האמת?!

erez87

New member
בבריטי גם צינזרו

אנחנו מנסים להעתיק את הבריטים דווקא... ממש מצאנו את מי להעתיק.

קמבילי

New member
אלה שמועות שמיקי מפיצה

ומנפחת אירועים שהיו בצחוק. נראה לך ששפרה ביקשה מערן נשיקה ברצינות? כאילו דא. אותו דבר כמו שמיקי אמרה לרנין שהיא בטוחה שצבר מאוהב בה. רנין הופתעה ואמרה לה שהיא חשבה שהוא מעוניין בשפרה ומיקי אמרה לה "מה פתאום". אותו כנ"ל היא סיפרה לה שערן מעוניין בקרן ולא בשפרה. שוב רנין הופתעה ומיקי המכוערת הקנאית אמרה "אין מצב, הוא מעוניין בקרן". יש לי הרגשה שדיירי הבית מרגישים בתחמנות וברכלנות של מיקי, והיא תועמד להדחה השבוע.

lightflake

New member
ועכשיו מיקי אמרה לג'ני

שנעמה אמרה לה שג'ני לא אינטליגנטית

קמבילי

New member
מה שבטוח: מיקי גמרה את הקריירה שלה בחוץ

אף אחד לא ירצה לעשות איתה עסקים, ואפילו בעלה כבר לא יאמין למה יוצא לה מהפה, כי מי שמשקרת בצורה כזאת כדי שלא ידיחו אותה ממשחק, משקרת גם בחיים בחוץ. שימו לב שהיא היחידה שמשקרת ומסכסכת, וכשמביטים בזה כמונו מהצד זה מפחיד. את חושבת לעצמך: עם כמה אנשים כאלה אני נתקלת ביום? אני מקווה שלרנין ולג'ני יש חושים מספיק טובים כדי להרגיש בנכלים שלה. במשימת הכספת ג'ני חשדה שמיקי קיבלה את הקוד כי היא הציעה לשמור בלילה, למרות שהיא תמיד הראשונה שהולכת לישון. אני מאוכזבת מרנין שמשתפת פעולה עם מיקי ומרכלת על אנשים אחרים, זה לא מתאים לה. אגב, ראיתי את מיקי לוחשת לשי משהו באוזן, שלגמרי לא נקלט על ידי המקרופון. גם שי לא הבין מה שאמרה לו והיא שוב לחשה. אני מתפלאת שההפקה עברה על זה בשתיקה.

יNOT

New member
עכשיו זה כבר מאושר התוכנית מצונזרת

אם שיפרה נולת למיים, הולכת להחליף בגדים והמצלמה לא מצלמת אותה מדובר בצנזורה, שזה מובן כי מדובר באנשים אמיתיים ואנחנו מדינה קטנה, אבל לקרוא לזה "האח הגדול" פשוט עעושה עוול לכל מי שמכיר את הנוסח העולמי לתוכנית. שני אופציות: 1. התוכנית מצונזרת, ואז זה כבר לא "אח גדול". 2. הצלמים לא עושים עבודתם בהתאם לנוסח של התוכנית, או שמדובר בבימוי גרוע.

למעלה