עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

אורישקי

New member
מסכים לגבי כולם כמעט

רנין איפשהו באמת פגיעה מדי,אבל עדיין אני ממש אוהב אותה,למשל השיחה שלה אתמול עם איתי הייתה ממש מדהימה,לבחורה יש ראש על הכתפיים.

תודה לכל מי שהגיב לסיקור שלי!

באשר לתחמנות של יוסי (כשלקח את הקוד לכספת)- לדעתי במצבו של יוסי (שכל שבוע אתה מועמד להדחה בלנקו) הוא היה חייב לקחת את הקוד. הוא היחידי שצריך היה לנקוט בכך משום הסכנה שרבצה עליו. לחיזוק הטענה אומר כי הבחורה הנוספת שלקחה את הסיכון היא מיקי, שזה אומר שכל מי שהיה נמצא בסכנת הדחה נטל את הסיכון ( למעט בוריס הנאיבי, שראינו שגם בלי ליטול סיכון ו"לבגוד בחברי הבית" הם לא שמו עליו והעיפו אותו). אשר- אני לא חושב שהוא מכריז על עצמו כמסורתי אלא יותר מכך. אולם רואים בבירור שהוא לא כופה על אחד את הדת ולכן מבחינה זו אין לי בעיה. *אני בהחלט ארשום תגובה עוד שבועיים, אני מחכה לזה, משום שאז יחשפו עוד צדדים בדמויות והיה עוד חומר לכתוב עליו. לסיון אני מודה שוב לכל מיי שרשם תגובה, גם למי שרשם שהתוכן פוגעני (ובאמת לא ברור לי למה, לא ניסיתי להשמיץ אף אחד, אלא לבקר התנהגות על בסיס מה שאני רואה מהסדרה).

קפרי

New member
שמשון שמש1-תגובתך

מסכימה איתך על כל אחד, ג'ני יפה אך לא מועילה, ואיתי נראה בסדר אלא אם לא הבחנתי כל כך טוב במשהו. אבל אני חושבת בדיוק כמוך...מעניין מי יודח שבוע הבא, אניחושבת שאני יודעת את מי לא רוצים החבר'ה שם אבל מעניין אם הקהל בבית יסכים איתם. אגב, אתה כותב נחמד. (אני סתם אמא )

תודה רבה על המחמאה!

כנראה שלימודי המשפטים משפיעים על צורת הכתיבה שלי :) במקרה של איתי, אני חושב בדיוק כמוך, הוא נראה בסדר גמור. מי את חושבת שיודח? לדעתי אשר גורם לעצבים לרוב תושבי הבית, אולם, האיחוד שהוא מביא כל סוף שבוע לבית באמצעות ארוחה ערב שישי עושה את שלו (במיוחד מכיוון שההצבעה ביום ראשון וזה מעט זמן לאחר שישי). עוד הערה קטנה לשחקנים....אם יש משהו שהישרדות לימדה את כולנו, הוא כשיש כוח מוביל במשחק נוסח "דן מנו" יש להעיף אותו מיד לבל יגיע לשלבים הסופיים. במקרה דנן כמובן שהכוח הזה הוא שי, ולכן אני ממליץ לדיירים להתעורר ולהעיף אותו. נשמעתי לעצמי כמו אסטרטג מן השורה הראשונה.... בכל מקרה, הסמסטר נגמר וכנראה שתשמעו ממני המון תגובות בזמן הקרוב, עד שהשנה תתחיל לפחות :)

למעלה