עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

lightflake

New member
האמת יש שעות של בימוי אדיר

ויש כאלה של בימוי גרוע אז זה כנראה תלוי במשמרות של הבימאים והצלמים

יNOT

New member
זה עוד יותר גרוע

אם הייתה החלטה לכאן או לכאן אז מילא, אבל לומר שיש במאי שלא מבין את התוכנית או צלם אחד שלא יודע מה לצלם, והבמאי לא מעיר לו כלום זה לומר שכל ההפקה לא שווה, ואז איך תהיה תוכנית ששווה לראות?

ghmain

New member
שלא תרגיש מקופח...

גם בארצות הברית והשנתיים האחרונות באוסטרליה לא הראו נשים בעירום...

יNOT

New member
פשייי

אז אתה אומר שהנוסח השתנה? אז מזה בעצם "האח הגדול", צנזורה? מה ההגדרה? ואולי השם של התוכנית הוא שמטעה...

ghmain

New member
באוסטרליה הייו טלונות שהתוכנית היא פורנוגרפיה

באוסטרליה הייו טלונות שהתוכנית היא פורנוגרפיה, וכששתיי דיירים תפסו את אחת הדיירות לבד בחדר ונתנו לה סתירה עים הז', העיפו אותם ושינו את הפורמט...

יניבל1

New member
דווקא נשמע רעיון לא רע

נראה לי מיקי צריכה לחטוף סטירה טובה עם הזין כדי לחזור למציאות

יNOT

New member
וואוו מה שאתה מדבר עליו זה באמת פורנוגרפיה

אי רק אומר שצריכים לצלם את מה שבאמת קורה בווילה, עם זה מגיע לכאלה "פסים" של סטיה חברתית, אז זה באמת משהוא אחר, אבל נכון לעתה אין לך שום דרך לשכנע אותי שמעשים כאלה לא קורים ומצונזרים , כי הרבה פחות ממה שאתה מתאר מצונזר, אני מדבר איתך על ההבחנה שנעשית בין חזייה ותחתונים לבגד ים(הפלא ופלא שניהם מכסים אותו חלק של הגוף מעירום, אבל אחד תמיד יצונזר...) אני מדבר על זה ששניה אחת המתשתתפיפ לובשים בגד אחד, ובשניייה הבאה כבר במיטות עם בגד אחר, זה כאילו המצלמה היא מכונת זמן , שמדלגת בזמן על החלקים המצונזרים...

יNOT

New member
נו באמת ../images/Emo3.gif

כל השאר צונזר !!!!! אני בטוח שאפשר למצוא תמונות של כל חברי הבית באיזה רגע נתון בחדר המקלחת או נוגעים במגבת, או עם בגד ים, אבל או שזה ריאליטי או שזה לא או שזה "באח הגדול" או שלא... הגיע הזמן להודות יש צנזורה וכל דבר אחר שרואים מס'אג או חצי מחשוף, בסיכומים היומיים זה ניסיון לעשות מהצופה טמבל להאמין שיש בזה יותר מהשתי שניות הערוכות בקפידה.

יNOT

New member
לא העלית אותה תמונה כבר?!

תוכיח אותי טועה... תראה תמונה של שיפרה מחליפה בגדים(גם ברגע כזה ניתן לראות אם מדובר בהחלפת בגדים או סתם, וכל זה תוכל לעשות בלי להראות עירום אמיתי *לא שיש חשש כזה כי זה לא מצולם בגלל צנזורה* )

יNOT

New member
אתם ממשיכים לנסות לשטות באנשים

אבל זה לא יכול להצליח כי אנשים גם רואים את התוכנית עצמה וידעים שיש צנזורה, אז לכן זה לא משנה אם תעלו תמונה של שיפרה בבריכה או של שיפרה חצי שתוייה, או של ונסה או מיקי עושות מתיחות, כי תמיד ברגע שיש זויות לראות משהוא שדומה לעירום המצלמה תברח מזה כמו אש. אבל תמשיכו לעלות תמונות....סתם בשביל הצחוקים
(אם זה בשביל לצחוק על ההפקה או על הטמטום של הצופה שלכם)

omer719

New member
עכשיו גם שמתי לב.

שאתה חדש בפורום, והיו לנו כבר עשרות דיונים על העובדה שיש צנזור, אתה לא הראשון שבא ומאיר את ענינו, אנחנו יודעים וחיים עם מה שיש, כי אין ברירה ואין טעם לבכות על הצנזור ולנסות להנות ממה שהם מראים לנו

למעלה