עידכונים מהוילה - יום 14, ה- 14.9

sarit115

New member
כלים

אני חושבת שכל אחד שאוכל צריך לשטוף את הצלחת\כפית\מזלג שלו\ה. למה אותם אנשים עושים כלים בערב? אף פעם לא ראיתי את שי לדוגמה שוטף כלים. ככה הכיור יהיה ריק. אצלנו במשפחה עושים ככה. בערב שבת צריך שיהיה תורנות. חלאס !! המפונקים שירימו את עצמם!! ימי העבדות נגמרה מזמן!! מעניין מה הם עושים בבית??

sarit115

New member
בגלל הערב

בדיוק אחרי שכתבתי על זה ששי לא עושה כלים אז עכשיו הופתעתי לראות אותו שוטף כלים. מה הוא חושב? שאנשים לא מבינים שזה גגלל הערב וליום שלישי שיש את ההדחות? אחרי שבועיים הוא פתאום קם? חוץ מכלים - לא מנקה. גם שמתם לב שאף אחד לא מסדר מיטה? מה ...זה בית מלון? איזה בלגניסטים אלה??? כל כך מטריף אותי שהמיטות מבולגנות!!! איפה הם גדלו?

miracle8dl

New member
באמת לא ברור למה אף אחד לא מציע את זה

שכל אחד ינקה את שלו במקום שיצטבר כל כך הרבה בלאגן יש כאלה שלא מנקים בקביעות אבל מדי פעם כן רואים אותם .. ויש את הפרזיטים שבחיים לא ראיתי עושים שום דבר מועיל.. למשל ג'ני.. לא נראה לי שמישהו פעם ראה אותה שוטפת כלים, מנקה, מבשלת - שום תועלת בכלום.(גם לא מבחינה חברתית)

sarit115

New member
מוזיקה

הלו!! מה קורה כאן? מוזיקה מזרחית\אשקנזית ...כל אדם אוהב את המוזיקה שלו ואף אחד לא צריך להגיד מזרחית מוזיקה חרה, כמו שערן אמר. מה שייך? למה להפוך את זה למזרחי נגד אשקנזי. עם כל הבעיות שיש לנו במדינה אז גם במוזיקה נוגעים? די!!! מוזיקה מזרחי\ אשקנזי\ לועזי\ ערבי\ ספרדי...איזה שטויות!!! מרב שעמום הם מדברים שטויות!!!

יניבל1

New member
אשר עושה מעצמו צחוק

"כל הזמן דופקים א ת המזרחים" "לא שמים שירים שלנו ברדיו" "במלחמת לבנון השניה כל הצפונבונים האשכנזים שלחו את הילדים שלהם לחול" "הקיבוצניקים בשנות ה-50 עשו מהסבים וההורים שלנו עבדים" (כאילו זה העמלק שצריך לנקום עכשיו בצאצאים שלו)

זה מה שהוא אמר?

טוב שהוא לא הזכיר את המילה כוזרים הוא פשוט קריקטורה. לא משמיעים את השירים שלהם ברדיו פשוט כי אלה שירים גרועים ואין מה לעשות.

איך מרגישים שנעמה לחוצה מהערב....

פתאום היא בלי מצב רוח בכלל...ומוציאה את הלחץ בנקיון. חבל שהיא לא חשבה על זה לפני שפתחה את הפה שלה
אשר "משתגע" בלי סגריות....

ליאורי13

New member
ובצדק..........בישלה? שעכשיו תאכל

כמה אפשר לסבול מורה בבית? מזמן הם סיימו בית ספר אמן שתעוף כבר

ליאורי13

New member
ונסה הוולגרית לא מוצאת את עצמה בבית

הבנים לא שמים עליה הבנות הכירו את הפרצוף שלה ונסה? אין יותר רוח במפרשים?

amiram001

New member
מי שראה מהבוקר יכול לומר לי מה המצב בגזרת שי-

נעמה ??? גזרת ה"תפוסים" שמתים לבגוד בבני זוג שלהם . לא ראיתי כלום מהבוקר ואני כל הזמן מרגיש שנעמה ושי מסתודדים מעניין אותי מה הם זוממים .... אולי הם קבעו במקלחת בשעה 4 בבוקר שכולם ישנים ....? ת-ג-ו-ב-ו-ת

למעלה