עידכונים מהוילה - יום 14, ה- 14.9

ShukyD

New member
"אני לא רוצה" "אני לא רוצה" "אני לא יכולה"

"אני לא רוצה" "לא יכולה" מה נסגר איתה יופי אז היא גילתה שיש לה את הכוח לדבר ושוב היא תצא בוכה מזה עד שיהיה לה את הכוח לדבר נחשית

lightflake

New member
על מה הפעם היא בוכה? שלא קראו את הקוראן?

אבל היא בכלל נוצריה

יעל176

New member
אני לא סגורה לגבי רנין ונעמה, ובכלל,

קשת לא בחרו קאסט מתאים לתוכנית, כולם שם משעממים וכולם שם עם אופי מסריח לכל אחד יש משהו, אפילו צבר העציצן ניראה כ"כ מתש\נשא בהתחלה אהבתי אותו אבל רואים שאין לו כבוד למובגרים ןהוא בכלל טיפה יהיר.

באמת הקאסט קצת בעייתי לטעמי..

קחו לדוגמא את אשר. אני לא כל כך בטוחה שזה היה רעיון טוב לקחת דתי לתוכנית (לא שיש לי בעיה עם דתיים), פשוט אני שמה לב שההפקה נאלצת לכופף מעט חוקים וכללים של "האח הגדול" בשבילו.

מכורים38

New member
דרושים מכורים לטלוויזיה

לתכנית טלוויזיה חדשה דרושים אנשים בכל הגילאים והמינים שמחוברים לשלט ונושמים טלוויזיה בכל רגע פנוי, בקיאים ברכילות ובתוכן של מגוון ערוצים ותכניות. נשמע לכם מוכר? ספרו לנו: [email protected]

sarit115

New member
ההדחות שלי

רנין- בגלל שהיא תמיד בוכה ומקללת בצורה גועלית באנגלית כשהיא לבד...
מיקי- בגלל שהיא נחשית עם העיבותים שלה בשפתיים (מישהוא שם לב?
|עינב - עד יום שישי אהבתי אותה, אבל היא לא מקשיבה מתי שהיא רוצה משהו ...וגם יותר מדי גברית בשבילי
------------------------------------------------------------------------------------------------------------- מי שצריכים להדיח אבל ישארו: שי השטלתן- ההפקה צרכיה אותו
ערן- עם הקול המעצבן
ותמיד בלי חולצה כדי להראות את ה
שלו שפרה- שחיה בהכל חיוכים
נעמה- בגלל בלעדיה לא יהיו רכילות ולא יהיה מעניין
קרן -שחושקת בערן

../images/Emo12.gifלא כתבת משהו אחר לפני שנייה?

בשרשור של הפרק היומי כתבת שהיא טובת לב מכולם, והיא לא מתאימה בגלל שהיא עדינה, לא?

ShukyD

New member
וואי יוסי הזה עם יציאות באין כניסה

"תגידו.. שוש עטרי.. עוד קיימת?" "וקברו אותה מזמן או מה?"

ShukyD

New member
רק רציתי לשתף אתכם

שכולה אמצע ספטמבר אבל כבר כל כך נעים בחוץ
יש רוח מה זה כיפית ביומיים האחרונים, חבל על הזמן צאו החוצה

ShukyD

New member
לא יודע איפה את

אבל אני בצפון
וכאן הוא התחיל למרות שתכלס עוד יהיו ימים של שרב אבל זה היום הנעים הראשון מאז שנגמר האביב, אז אני מאושר

אני גם בצפון, גליל תחתון :)

המזג אוויר סבבה לגמרי..לא חם בכלל..אפילו קריר טיפה בלילה.. אבל תמיד המזג אוויר פה מאכזב אותי ונהיה חם !! חוץ מזה אני רוצה סתיו-חורף אמיתיייים
כאלה שנלבש מעיל ומגפיים

ShukyD

New member
גליל עליון ../images/Emo13.gif יותר קריר פה

אצלנו בלילה כבר קריר על גבול הכמעט קר וביומיים האחרונים רוח קרירה ביחס לטמפ', כל כך נעים אבל אני מסכים איתך בגישה - אין כמו חורף אמיתי עם גשם ושלוליות ובעזרת השם גם שלג
אומרים שהחורף הזה יהיה גשום מעל הממוצע, אז רק צריך טמפ' נמוכות

למעלה