עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

כתבתי שיר מצחיק על הבית

והבובלילים חח..., כמו המנגינה של המומינים. הנה באים כן הם באים הבובלילים המצחיקים מתוך הבית המלא תככים עם שי וכול האחרים, משפחת בובליל משפחת בובליל... אבא בובליל חביב שמנמן ומצחיק, ונסה תמיד מנסה לעינב להציק, בבית קטן כולם גרים בתככים ובמריבה. עם הרבה מצלמות, והרבה צפיות בחצר, בגינה,ואפילו בתוך המראה, נציץ לדיירי הבית המלא שקרי וקנאה. באהבה....

omer719

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9 ../images/Emo41.gif

כל הדברים החמים שמתרחשים בוילה ביום הזה, אתם מוזמנים לשרשר לפה. מי יודח בשלישי? עינב? יוסי? נעמה? מיקי? או ונסה? ומה הם יעשו בוילה היום בעקבות זה? הכול לשרשר לפה
ומזל טוב לרנין

חבר'ה אני לא יכולללל

עם הקול של עינב! זה לא רק המבטא המגעיל שעושה לי רע בבטן... שמתם לב איך היא מדברת מהר?! היא אומרת מיליון מילים בשניה ואז נושמת ומסדרת את השיער. פשוט בעיטה לפנים להביא לה. כשהיא מדברת זה אשכרה נשמע לי כמו "אניפרחהמפגרתומכוערתועקומהמאשקלוןשלאסותמתלשניהולכולםישרצוןלהביאליבעיטהכיאניזונהמלוכלכת"

AlexH26

New member
למה הגוף של הנשנש יותר טוב? מאוהב בעצמו

זה איכסה. כמה בנאדם יכול להיות מאוהב בעצמו ובגוף שלו. כל שניה הוא נוגע בעצמו ומזמז את עצמו ומסדר את החבילה שלו שזה מגוחך.

יNOT

New member
לא זה לא ../images/Emo46.gif

מתברר שיש עוד אנשים שלא ממש מרוצים מהתוכנית או מבחירות הבימוי(או שלא היה משהוא יותר טוב לצלם או שבחרו לא לצלם) , אתה לא חייב לתקוף כל אחד בפורום שדעתו לא נראית לך, פשוט אל תקרא או אל תגיב. תן לאנשים לומר מה שהם רוצים, איך שהם רוצים,ןמתי שהם רוצים. אם הם עוברים על תקנון האתר או הפורום זה עניין של מנהלי הפורום. אל תנסה ליצור סנסציות מיותרות. לא מדובר בקנונייה להפיל את התוכנית אלא רק דיון על מה שקורה בה, לא כל דיעה חייבת להיות כמו שלך.

Raph Rulz

New member
טוב, הכינוי שלך הוא מאמי ככה שאני לא מצפה

לתגובה עניינית ממך... לכי תעשי ציפורניים

FreshF5

New member
בדיוק הוכחת את אותו הדבר בתגובתך

כשם שהיא בונת ציפוריים על פי שמה = כך אתה אדיוט.

Raph Rulz

New member
פחחחח.... מצטער שאני לא מספיק...

"מאמי" או "כפרה" כדי להבין את התגובה שלך... "בונת ציפוריים" שכמוך.. חחחחח את ושכמותך לעולם לא תפסיקו לעשות מעצמכם צחוק. אין מה לעשות, זו עובדה קיימת. deal with it או... סליחה אולי את לא יודעת אנגלית (חוץ מ או מיי גאד) תתמודדי עם זה.

אני לא מבינה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא אמרו שמי שירכל יועמד להדחה?? מה נסגר, רק מרכלים שם ואף אחד לא מועמד להדחה בגלל זה!!! וגם: מישהו יכול להסביר לי מה העניין של שפרה בחדר המיוחד? מה זה? איך הגיע לה הדבר הזה?? יניבל תסביר לי!

יניבל1

New member
אני לא עונה לשאול/מנהל דיון עם כל אחד

זה כרוך בתעריף מסויים פני אלי לפרטי להסברים

יNOT

New member
הוא טיפוס קצת מוזר ../images/Emo6.gif

פעם אחת הוא נגד מנהלי הפורום, פעם שנייה הוא בעדם פעם הוא מברבר בלי סוף (כבר אמרו לו את זה אחרים שיש לו 500 הודעות בפורום *מוזר שלגולש רגיל תהיה את הסבלנות לספור 500 הודעות * ) ועכשיו הוא אליטיסט שלא מנהל דיון עם כל אחד.
באמת בחור מוזר
, אני כבר לא עוקב אחר התוכנית אבל אני מקווה שבכל מקרה מישהוא אחר יהיה אדיב לספק לך תשובות, כי בשביל זה הפורום נוצר.

ShukyD

New member
אפרופו דיבורים בלי סוף..

לא שאני בא לבאס או משהו אבל (239) יNOT וזה רק בארבעה ימים יניב, עם כל הכבוד, פה מתחילת התוכנית כבר הפוסל במומו פוסל, מכיר? וטוב לדעת שאתה לא עומד במילה שלך, אמרת שתלך ושיש מספיק פורומים איכותיים בתפוז, לא? הולך ומדבר על טיפוסים קצת מוזרים איך אין לך דלקת פרקים מרוב ההודעות שאתה כותב, וכל הודעה אתה כותב מלא שטויות אני רק פותח כבר סוגר, למי יש כוח לקרוא את כל זה? אתה מפספס את המטרה.

יNOT

New member
אתה רוצה לזרוק אותי שוב "לארגז חול" ../images/Emo2.gif

אני לא פסלתי, והתגובה שלך לא מפתיעה, מדהים שזה תמיד אותו מנהל פורום
עומר משום מה לא נטפל כל כך כמוך...למה זה? ואני לא מבין למה אתה מנסה לסלק אנשים מהפורום ?
אחרים פה כתבו אשני יכול לומר מה שאני רוצה למי שאני רוצה ואיך שאני רוצה, למה רק לך יש בעיה איתי?! לא אמרתי כלום על צנזורה או זיוף , לא שאני זוכר כרגע...אבל גם אם כן זה היה רק בתגובה לפוסט של מישהוא אחר. מנהל הפורום עומר ביקש ממני להירגע...עם הצעקות צנזורה וזיופים , אז הפסקתי עם זה עכשיו ותה עדיין יש לך בעייה איתי?! עם אלה שמטפחים גזענות בפורום אין לך בעייה, עם אלה שמוציאים דיבה אין לך בעייה. אתה מנהל פורום , או שיש לך תפקיד אחר שבגללו אתה נטפל אליי?
ואני ארשום 100000000000000000000000 הודעות אם בא לי, כי זאת זכותי. וזה לא פוגע באף אחד.

ShukyD

New member
אני ועומר לא איש אחד

יכול להיות שלו כבר אין בעיה איתך אבל לי יש ולך תדע, אולי מחר בבוקר כשהוא יתעורר ויגלה שחזרת, גם לו תהיה. אתה מציף את הפורום באופן שמציק בעין ובלתי אפשרי לקרוא ו\או לכתוב בו. זה כן פוגע באנשים וכן מפריע להם. ואני אחזור על זה כמה שצריך ולא, אין לי שום דבר נגדך אישית ולא, אני לא רב איתך וכן, אתה צריך להפסיק עם זה ולא, אין לי בעיה עם אלה שלטענתך מטפחים גזענות ומוציאים דיבה כי הם עושים את זה בצורה נורמלית ולא כותבים את זה בכל הודעה שניה. לכל אחד יש את הזכות להביע את דעתו.. גם לי, בתור מנהל הפורום ובתור גולש מן השורה.

למעלה