עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

tokbek

New member
לאון הכי צבוע שם.

אח שלו אמר בהתחלת התוכנית : לאון הוא אדם שקשה להסתדר איתו. הסיבה שהוא נראה כל כך נחמד ומסתדר עם כולם זה בגלל שזה נוח לו אסטרטגית להיות "ההומו הנחמד של הדירה" וטו לא. תחפשו אנשים שמכירים אותו, אני בטוח שהם יגידו אחרת.

ק קר קרן

New member
אני מכירה את לאון באופו אישי

אני ידידה שלו ואני יכולה להעיד שהוא בדיוק ככה במציאות הוא פשוט טיפוס יוצא דופן ונשמה אמיתית

buttercup631

New member
אז אח שלו אמר...

אח שלו הביא מטענים שהוא הביא מהבית.. שיכול להיות שהם נכונים ויכול להיות שלא. השאלה היא איך הוא מתפקד בבית אם הוא הצביעות שלו מתבטאת בכך שהוא נחמד לכולם כדי לזכות..בחישוב מהיר נראה לי כמו תכנית מעולה עם השקעה כדאית

יNOT

New member
../images/Emo8.gif אבל כולם צבועים אם תחשוב על זה

כולם שם רוצים רק לזכות , והם יישקרו אחד לשני , ייתחנפו אחד לשני , ויעשו קונצים למצלמה (כמו שמישהוא אחר העיר כבר ) ונכון זו הדרך אם הם רוצים להישאר בווילה
ולזכות במיליון

ליאון הכי מקסים

אדם אמיתי וכנה,עם נשמה ולב חם, רק לא מבינה את הקטע שלו עם עינב,היא סובלת קצת מחוסר שכל,והרבה ברבריות,ממש לא ניראית אישה.

sarit115

New member
אז למה?

יוסי אוהב את לאון ומקבל אותו איך שהוא במיוחד שיש אנשים בגילו (של יוסי) ובמנטליות שלו שעדיין סגורים בראש ולא יכולים לדבר עם הומואים. אז לאון בסופו של דבר בחר ביוסי? אתה אומר שהוא לא צבוע? מי תמיד יורד על לאון אם לא ערן ושי? שי תמיד יורד עליו על המייק אפ שהוא שם וערן תמיד זורק לו מילים ומשפטים לא בסדר. אבל יוסי שלעולם לא העליב אותו ורק קיבל אותו כפי שהוא אז לאון בוחר בו. התאכזבתי מאוד מלאון כי עכשיו אני יודעת שאפשר לסובב אותו על אצבע. ואני מאמינה ששי וערן עבדו עליו בלי שירגיש שיבחר את יוסי...לא מתבייש...הרי הוא חבר טוב של עינב...אתה עוד אומר שהוא לא צבוע???? אין אמונה באף אחד..

Lady in red2

New member
יש משהו בזה

עד כמה שאני אוהבת את לאון, יש לו קטעים לא כ"כ נחמדים לפעמים.

KroKodil1

New member
לכל אחד יש קטעים כאלה...

אין בן אדם מושלם ואם את חושבת שיש סימן שאת לא מכירה אותו מספיק טוב

על הומור שחור, שמעת?

וכל הומור עצמי? ליאון מצחיק בטירוף הרג אותי מצחוק כשסיפר על בעלה של אחותו (שהוא ערבי) כשהחבר'ה שאלו אותו - "במה הוא עוסק" (הגיס) ליאון ענה: "הוא בין עבודות..." ואז הוסיף: "בין גניבת מכוניות למכירת סמים" אין אין על היציאות שלו

sarit115

New member
../images/Emo6.gif

ככה שי יכול להצביע על מי שהוא רוצה בנוסף יש לו את לאון שיצביע על יוסי. כמו לתפוס שני ציפורים באבן אחת. לזה התכוונתי. ואיך שי עבד על לאון? בזה שהוא יותר מתקשר איתו ומי יודע מה עוד הוא עושה בלי המצלמות. יש לפעמים לא משדרים ה-כ-ל...

אני מסכימה איתךלגבי לאון

צודקת, זה לא היה בסדר מצידו להצביע ליוסי, ורואים שיוסי מחבב אותו ולא יורד עליו. אבל... אני לא חושבת שאף אחד השפיע עליו, אני חושבת שזה הרצון שלו להתחבב ולהכנס למעגל הבנים. אולי לקבל נקודות או אולי הוא חשב שהם יצביעו ליוסי.

miracle8dl

New member
מה זה קשור שלאון חבר של עינב?? היא בחרה

פעמיים להדיח את בוריס.. ולא רק זה - היא דיברה עליו עם מיקי שהוא כמו אויר ועלה נידף ועוד.. אז לה מותר להדיח את אח של לאון .. אבל אם הוא מדיח את אבא שלה זה לא בסדר.?! בסך הכל הרבה אנשים שם חושבים שאם הצעירים ישארו ו"ההורים" ילכו יהיה יותר כיף ויותר חופשי שם.. אין שום קשר לצביעות .. אף פעם לא הייתה בין יוסי ללאון שיחה יותר מדי עמוקה

miracle8dl

New member
וחוץ מזה אני חושבת שזה לטובתה של עינב

בטח יכאב לה אם הוא ייצא אבל אני בטוחה שאחרי זה יהיה לה הרבה יותר טוב בלעדיו !!

למעלה