עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

יNOT

New member
אני לא יודע בשביל מה אני טורח להגיב

כי אתה פשוט "תקוע" , תחסום אותי אם אתה רוצה. זה שאין לך בעייה עם הפוסטים של אנשים אחרים זה יופי
כתבתם תקנון ואח"כ אנשים עושים מה שהם רוצים...הוצאת דיבה בפורום זה לא רק" אתה" זה כל תפוז. וזה חוק שמעבר לחוקי הפורום ד"א... בבקשה תקרא את התקנון שלך שוב. אני לא ממציא דברים, זה הנוסח שלך.

omer719

New member
חח את נשמעת לי מוכרת../images/Emo13.gif

אני מכיר אותך? ותודה על ההגנה
ואת מוזמנת לשאול ואני אענה.

אתה לא מכיר אותי לצערי,

ואני מחכה שתהיה חוקי ואז אני אתחיל להיות אסרטיבית יותר... אני שואלת- אמרו שאסור לרכל שם, ומאז אנשים לא מפסיקים לרכל ולא עושים להם כלום, מה נסגר?

יNOT

New member
../images/Emo9.gif באשר לפורומים איכותיים

החלטתי להעלות את הרמה, יש בזה רע? (אם היה עריכה בתפוז לא הייתי צריך לרשום עוד פוסט, איתכם הסליחה )

יNOT

New member
../images/Emo11.gif אני מצטער, דיברת על מטרה ,מהי ?!

תגדיר לי את המטרה של הפורום , ואיך מה שאני עושה פה זה בדיוק הפספוס של זה... אני מאוד אודה לך. (ושוב סליחה על זה שאני רושם עוד הודעה אחת אחרי השנייה ,אבל אין עריכה בתפוז, אם יש אפשרות למנהלי הפורום לערוך את ההודעות הרלוונטיות לפוסט אחד זה יהיה מעולה, תודה )

ShukyD

New member
זה בסדר, תמשיך לכתוב

מה שאתה רוצה תכתוב עוד 10000000000000 הודעות מה בראש שלך תגיד שאתה עוזב, למחרת תחזור... בכיף, זה פורום של כולם

יNOT

New member
אני שמח לראות ששינית את דעתך

לגבי ההוצאת דיבה בפורום. תודה.

יNOT

New member
אתה צריך לקרוא את שאר התגובות שלי

חוץ מזה הגבת פה , לפוסט שבו אני אומר תודה למנהל הפורום שהוא אוכף את החוקים שלו, של תפוז ומדינת ישראל. קרא עוד למטה, תמצא דברים אחרים שאני אומר, לא על מנהל הפורום אלא על התוכנית. (וחוץ מזה זכותך להשתעמם , אני לא פה בשביל לבדר אותך או אחרים )

Saladin

New member
כל מילה בסלע.

במיוחד הקטע של "פשוט בעיטה לפנים להביא לה". הוצאת לי את המחשבות מהראש.

buttercup631

New member
עזבו את אשקלון

יש אשקלונים ואשקלוניות מעודנים... כמוני למשל

sarit115

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאני מסכימה ../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

בדיוק חשבתי על זה...קרעת אותי מצחוק.

sarit115

New member
../images/Emo45.gifלתוכן פוגעני אני מסכימה ../images/Emo41.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

נכון מאוד על עינב...קרעת אותי מצחוק

lior12120

New member
לא את נשמעת ברמה עכשיו בלכלוך פה שלך

למה כשאת חושבת עליה את יורדת לרמה שלה ? כנראה שאת לא יותר טובה

AlexH26

New member
הנשנש שכח שצריך ללבוש חולצה בבוקר כשקמים

זו לא חדשה. זה משהו ישן.

AlexH26

New member
ושיהיה ברור: הנשנש הוא לא ליאון

אני מדבר על הנשנש שעושה עכשיו את קרן ועובד עליה בעינים.

יש לך מזל...

שלא התכוונת לליאון אחרת היה לך עסק איתי
גם אני קלטתי את ערן לא פעם מגרבץ... מסכן..המנדבושקס...

AlexH26

New member
אני מת על ליאון ../images/Emo6.gif

הוא מצחיק אותי. הוא אמיתי. הוא כזה, אין מה לעשות. מקבל אותו כפי שהוא. זה עדיף על פני צביעות, התחסדות וכו'

למעלה