עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

נכון, זה באמת הגיוני יותר, אבל.....

אם ההצבעה תיהיה עבור הדחה, אז כל אחד יצביע פעם אחת, אבל אם זה למישהו שאתה אוהב, אז תסמס יותר. הכל אצלם זה כסף, לא הגיון.

מישהו יכול בבקשה להסזביר לי מה קרה ללאון עם נ

נעמה שי ועוד כמה מהדיירים? בהתחלה נעמה הייתה אחת מהפייווריטים שלי ואתמול קראתי כאן הרבה דברים עליה ואני ממש מופתעת... עם מי לאון ישב על הדשא ודיבר על זה שאסור לבטוח באף אחד?? מה שי זיין אתמול תשכל שהוא בוגר ושהוא גם היה בגילו של לאון ושהוא לא ידע מה לעשות?? איזה חפירות!!

על קצה המזלג

ערן, שי, נעמה, בקיצור הגברים בבית החליטו שהם כמו הכתות החשוכות האלה, ורצו להפוך את לאון לפחות הומו. הם טענו שהוא חסר אישיות, שהוא ילד קטן, שהוא עושה הצגה ולא מראה באמת את עצמו, שהוא שטחי. (לא ראיתי את השיחה, זה הבנתי מפה ומשם). לאון כמובן נעלב, שי יצא אחריו וניסה להתנצל ולהגיד שהוא לטובתו וכו'. בקיצור, נורא מעצבן ולא במקום, זה מי שהוא וזהו. אני לא רואה אף אחד מנסה לשנות את הקופיף והוא הכי גרוע שם.

Ping Poong

New member
למה אתם רוצים שמיקי תודח?

היא מביאה אקשן! היא מסכסכת! היא גורמת לריבים שם. אני לא מבין.. אתם רוצים שנשאר עם אנשים שיושבים כל היום ומדברים על דברים לא מעניינים? אז אין בעיה.. בואו נשאר עם ג'ני, צבר, איתי, שפרה, אשר .. הם יישבו ביחד בבריכה, יחפרו.. ויחפרו..ויחפרו.. ויילכו להתקלח, יאכלו ביחד,ולישון.. ואז שוב.. יחפרו..יחפרו..יחפרו.. ובאיזשהו שלב לא יהיה להם על מה לדבר, אז כל אחד יישב בפינה, ואנחנו נראה 5 אנשים יושבים בשקט. זה מה שאתם רוצים ?

קפרי

New member
זה נכון אבל יש אנשים איכותיים ויש פחות

כולם צריכים את המיליון, בלי יוצא מן הכלל, אפילו יוסי שטחון כסף לא יהיה רע לו לקבל עוד מיליון אבל השאלה למי יותר? מה תרומתו בחברה בה הוא נמצא (זה גם חלק מהעניין לא?) זה לא רק לראות אקשיין ובדיחות מטופשות, אם יש משהו מוכשר מספיק שיכול לתמרן בין יחסים טובים בבית שם, להיות פעיל ולעזור וגם איך קוראים בערבית? לעשות דחקות, מגיע לו.

no nick 1989

New member
דוגרי זה ממש נכון.

אני מקווה מאוד שהיא לא תודח למרות שיש סיכוי גדול כי מה לעשות,אנשים לא אוהבים אותה בבית. אבל אותי דווקא מצחיק לראות אותה,איך שהיא מסתכלת על כולם במבט בוחן,ומחייכת לכולם חיוך צבוע,ומרכלת,מתחמנת ומשחקת את המשחק לגמרי... אני לא יודעת איך להסביר את זה..אבל התחלתי לחבב אותה. זה הזוי לגמרי. אבל היא פשוט מצחיקה אותי בזה שהיא בתכלס לא סובלת כמעט אף אחד בבית אבל משחקת אותה כי היא רוצה לזכות.. זה בנאדם שבא בשביל מטרה והוא רואה רק את המטרה מול העיניים וזה משהו שאני מעריכה למרות שהיא הכי לא בנאדם שהייתי מתחברת איתו. זה כמו בהישרדות שבהתחלה ממש לא אהבתי את דן מנו ולא יכלתי לסבול אותו ולקראת הסוף כבר ממש החזקתי ממנו... כי הוא שיחק את המשחק לגמרי,הפקה או לא הפקה וכל השטויות האלה הוא שיחק אותה.

biסk

New member
מה מיקי אמרה על ערן?../images/Emo134.gif

שמעתי היא לכלכה עליו קצת. הערן הזה הוא אחד היצורים היותר מכוערים שראיתי.סתם כיף להוציא את זה :)

זה הדבר הכי חכם שהיא אמרה עד עכשיו

היא ורנין ישבו ואמרו שהוא נרקיסיסט, שזה מחוסר ביטחון, שהוא הומופוב וגזען וכמה שהם לא סובלות אותו.

קפרי

New member
יוסי ערן ונעמה משוחחים מה זה סיפורי

פוגי מעניינים ליוסי ( .., והנה הוא אומר שבטוח הוא לא נופל ליצן החצר הזה, ולמי שחושב שהתוכנית תהיה משעממת בלעדיו שיחשוב על החבר'ה האחרים שעושים ויעשו אקשן מענ יין יותר, אם הוא לא יהיה, וונסה תתפוס משהו אחר כי היא אוהבת לריב, ומיקי עד שתעזור תרחרח ריב עם אחרים, ורנין תמשיך לעשות סצנות וקרן ונעמה עוד יתקדמו או לא ועשו עניין וכמו שבערוץ איטליה היה אקשן עם מכות וקללות ועוד למרות שהיו שעשו בלאגאן ועזבו, יהיו גם פה חדשים, רק לצפות בסיפורים המשעממים של יוסי ולהרדם... כמה מלוקק הוא נשמע פתאום, כמו איזה גברת נחמדה-מה זה האסטרטגיה המזוייפת שהוא מאמץ?

יניבל1

New member
חחחחח יוסי הזה הורג אותי

יוסי: "ערן למה אתה במתח" ערן:"אתה בכל זאת,בן אדם אחד יכול לעזוב היום, זה יכול לשנות את כל התמונה" יוסי:"אם בן אדם אחד עוזב זה לא משנה כלום" (והבת שלו מועמדת להדחה)

יניבל1

New member
רק בהאח הגדול ישראל

חצי מהבית מסתובבות בתחושה כאילו הערב הן מודחות , עוד שניה הן יעשו חיבוק קבוצתי וישירו "אולי עוד קיץ אנחנו ניפגש.....". פשוט בושה של הפקה.

אם לומר את האמת

יכאב לי על ליאון אם עינב תלך לבית היום...היא ככ דואגת לו,אוהבת אותו... מוכנה להתערב שהוא יבכה מאוד.

BeN ShaDe

New member
אל תדאגי...

הוא ייפרד ממנה בצורה הטובה ביותר... בדקה וחצי.
בכל מקרה - היא לך תלך היום. זאת או נעמה או מיקי.

יNOT

New member
בתקופה שאני צפיתי לא ראיתי, אבל

חשבתי על זה, אם מישהוא יצליח להבדיל, והאם בדקו שהם לא מביאים "משהו" בסגנון לווילה.

יNOT

New member
אין לי שמץ של מושג ../images/Emo4.gif

נראה לי זה שאלה שיותר מתאים לשאול את מי שיצא בהצהרה שהם כן עושים סמים בווילה, אני רק הערתי שגם חשבתי על זה. לצערי אני לא מבדיל בין סיגריה מגולגלת ביד לסמים,ההבנה שלי בתחום הזה נובעת רק מסרטי טלוויזיה גרועים

lizush

New member
בזמן שישנתם..

כשנעמה אומרת לקרן: "חכי, עוד כמה שאכטות זה ישפיע"... זה סמים.. לא צריך להיות חכם גדול..

למעלה