עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

רואים אותו הולך לכיוון הבית (הוא בבריכה)

ואז הוא נעצר ליד מישהו שנראה שוכב על הדשא (לא הראו מי), והוא שואל: "מה שלומך? איך אתה מרגיש היום? מה, למה אתה לא עונה לי? מה אתה כועס עלי? לפחות תעשה עם הראש כן או לא. מה החלפת משמרות? ואני אומרת לעצמי, עם מי הוא מדבר? למה הוא לא עונה לו? זה ממש חוצפה. בסוף רואים שהוא מדבר עם המצלמה שליד הבריכה

no nick 1989

New member
היא מצחיקה אותי..

באמת רואים שהיא באה רק לשחק והיא בנתיים משחקת בצורה טובה מאוד.. אני לא רוצה שהיא תעוף כי צריך אנשים כמוה בוילה שיצרו תככים וריכולים
נעמה מיותרת לדעתי

קמבילי

New member
ורנין מגעילה לא פחות, היא ומיקי ריכלו

בצורה כל כך מכוערת שהיה מביך לשמוע אותן. הן לא ריכלו רק על נעמה,אלא גם על קרן גם על ערן גם על שי, אבל בצורה הכי מגעילה, על איך שהם נראים ואיך הם מדברים. פעם שמעתי אותה מרכלת עם מיקי על קרן: איך היא מדברת כשהיא שיכורה - היא חושבת שהיא חמודה כשהיא שיכורה. שתלבש מכנסיים קצת יותר ארוכים. אף אחד בבית לא מרכל בצורה מכוערת כל כך כמו מיקי ושתי הגרורות שלה ג'ני ורנין. פשוט מבייש אותי להקשיב. והכי מגוחך שעכשיו שמעתי קטע שיחה בין ערן לרנין וערן אומר לרנין לא מיד להאמין לכל שמועה ולכל מה שמישהו אומר לה, והיא אומרת לו "אתה חושב שאני DUMB?" כן, היא סתומה, וגם הדיבור שלה באנגלית הוא אידיוטי כי האנגלית שלה לא טובה, הרבה פחות טובה מהעברית. אבל את הכיעור של רנין וג'ני רק אנחנו הצופים יודעים, בבית האח הגדול התדמית שלהן היא של ילדות טובות וזכות.

בקשר לנעמה

הרגה אותי ביום שישי אם אני זוכרת עשתה את עצמה מנקה את המטבח ובאמת ניקתה את השיש והכיריים והשאירה את הכלים בכיור

יש לה דרכים משונות לנקות .... :))

אגב , מישהו ראה אי פעם את רנין מנקה ? איכשהו היא תמיד מצליחה לחמוק ממטלות הבית ויותר חשוב מביקורת. תמיד היא המסכנה שצריך להתחשב בה , להאכיל אותה , לעשות לה פן וכו'.

על ערן והפוביות שלו

שהוא שונא הומואים ושונא ערבים, הבן אדם הזה כזה אידיוט (סליחה שאני חוזרת על עצמי, הוא פשוט כזה בן אדם מזעזע).

איזה ראש כרוב יש לו!!!

ועוד הוא מנסה ללמד אחרים איך להתנהג. שמישהו כבר יעיר אותו....הבן אדם ישן בעמידה. ועדיף שעה אחת קודם.............

frosti

New member
הוא דומה לסוס

רצח ארנבת וקנגרו, אכל אותם, והתגאה בזה. מספר לכל דיירי הבית מתי הוא הולך לעשות כבדה. משתיק כל רגע את לאון, בגלל שהוא לא "גבר" אם גבר זה להיות דוחה כמו ערן, אני מעדיף עולם של נשים!

קמבילי

New member
מיקוש קושקוש, ארזי ת'סמרטוטים שלך

את קול הצפרדע המאנפפת ואת ההעוויות החמוצות שלך וצאי לדרך. חוץ מבעלך שמסמס עכשיו בטירוף אף אחד מהצופים לא מצביע לך. ברור לך שאם ב-מ-קרה את לא עפה היום, את כבר שרופה מבחינת בני הבית ותעופי בשבוע הבא, אז למה לך עוד שבוע של השפלה. קדימה צא.

יניבל1

New member
זה ממש מגוחך הרעיון של להצביע למועדף עליך

הרי כמעט כולם יצביעו לבובליל אבא., עוד כמה שיצביעו לעינב, ומעטים שיצביעו לונסה. כמה אנשים כבר יצביעו למועמדות הרציניות באמת להדחה , מיקי ונעמה? יש בכלל מישהו שאוהב אותן ברמה של לרצות לראות אותן עד הגמר?

קמבילי

New member
בדיוק, מיקי ונעמה יקבלה הכי פחות קולות

ולכן התחרות ביניהן היא על חודו של קול. אני לא מצביעה לנעמה מתוך אהבה אליה, אלא מתוך אהבה לצדק! ימוגרו הרכלניות! בשבוע הבא אצביע נגדה (כלומר לא אצביע בעדה) כי יש גבול לכמה שאני מסוגלת לסבול אותה. היא לא רק חרטטנית, היא גם אהבלה. מצד שני כל אחד ואחד שם אהבל בדרכו, מי יותר ומי פחות, חוץ משפרה, שהיא מין לוויין שמרחף בבית הזה. חללית האם שפרה, לא מרכלת, לא מלכלכת, אפילו לא מספרת על נפלאות האישיות שלה כמו כל האחרים. משהו מיוחד.

למעלה