עידכונים מהוילה - יום 19, ה-19.9

ג'ני חלמה שצבר אצל ההורים שלה..

חבר שלה קורא את זה ומתעצבן בטוח אבל לדעתי הוא יותר מתאים לה מאשר החבר הנוכחי שלה..

יניבל1

New member
יש לי שאלה על המשימה(כי לא הייתי כאן בשעתיים

האחרונות) הבנתי מהפורום שיוסי סיים את השעתיים שלו השאלה שלי היא האם המשימה הסתיימה רשמית? או שהם עדיין צריכים לשמור ממנו את הסוד עד הודעה חדשה של האח הגדול?

יניבל1

New member
טוב אז אני מבין שעד התוצאות

עומד ליהות סופשבוע שיגרתי ומשעממם בוילה

תלוי.....

שם אי אפשר לדעת.... אבל אני יעדכן אותך במידה ויהיה משהו מעניין...
לבנתיים רק מבשלים ונחים שם.............

מיכלי127

New member
אין על משפחת בובליל

עינב הזו כזו קורעת!!! ראיתם איך היא ואבא בובליל ניסו להיזכר במתכון של אמא להכנת שניצלים, אפילו אני יכולה להסביר להם איך מכינים שניצלים חחחחחחח נראה לי שהם צריכים איזה סדנת בישול שם בוילה.

יניבל1

New member
אשר:יוסי מתי הבת שלך נולדה?

יוסי:אממממ.....אמממממ.....בשנת 2000 עינב: מה 2000 יא גנוב? מה אני בת 7? נשמע כמו מערכון ממשפחת קמיצ'לי

michaly2003

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif מדגם של החברה שלנו !

התוכנית הזאת היא מדגם של המציאות בחיים שלנו האמיתיים, וזה אומר: שהאח הגדול ראה שכולם רוצים לחפף את יוסי בובליל, אז האח הגדול החליט לשים אותו כ"שעיר לעזאזל" שמה זה אומר: זה אומר שעכשיו יהיה להם סיבה מוצדקת לרצות להשאיר אותו, כי "בזכות" דריכה על חלשים הם נהנים - ממש כמו בחיים האמיתיים - זה עלוב - אבל זה המציאות העלובה של החברה שלנו. את הלא רצוי או החלש או שמעיפים או שמנצלים.

ואיך האח הגדול בחר זאת בדיוק?

האח הגדול החליט שהוא יבקש להיות עובד מס' 1? האח הגדול החליט שהוא צריך לקחת (בטעות/תום לב) לוונסה את הקופסא? אולי גם האח הגדול אמר לו בטלפתיה להסכים לקבל את הקוד של הכספת? יוסי לא טיפש, הוא הגיע לתוכנית בשביל השואו, הוא ידע שהוא יהיה שונה מהשאר. הקטע עם המשימה יכל להיות כל אחד אחר, נכון, זה לא פייר, ורע, אבל זה המשחק ואני בטוחה שהוא ישמח שהם לא גילו לו, כי אחרת לא יהיו לו סיגריות. דווקא עכשיו אני חושבת שהחברה מהבית אוהבים אותו יותר ממקודם בזכות המשימה, (זה נדע ביום ראשון). ואני בטוחה ב 100% שיוסי קיבל את מספר ההצבעות הגבוה ביותר, אז זה ממש לא דריכה, העם אוהב אותו.

יניבל1

New member
זה מה שכל כך מעצבן במשימה הזו

שאין לנו מושג מה באמת קרה. יכול ליהות שיוסי נקרא לאח הגדול בזמנו וקיבל משימה משל עצמו מבלי ששאר הדיירים ידעו . יכול ליהות שהוא באמת נבחר באקראי ליהות הפריאר שיעשה את העבודה . מה שגרוע בזה שעכשיו כל הסופשבוע סתם ניהיה בחוסר ודאות , לא יהיו שום התרחשויות מיוחדות , שום מתח, שום משחק שום כלום. הרגע המותח היחיד יהיה בנקודה שבה האח הגדול ידווח על תוצאות המשימה.

נכון, הסופ"ש שלהם הכי משעמם.

אני מאוד רוצה לדעת מה היה החלק האמיתי של יוסי במשימה, אם זה כמו שזה נראה או שיש דברים שאנחנו עדיין לא יודעים. אבל אני בטוחה שבסוף נדע הכל. לגבי השעמום, אני מקווה שבעתיד יהיו קצת יותר התרחשיות, כי כרגע חוץ מההדחה או משימה לא קורה שם כלום.

יניבל1

New member
אם ב"התרחשויות"

את מתכוונת לכל הריבים המעצבנים, שלא לאמר מבולבלים בין רנין-ערן-נעמה-קרן-שי אז לא תודה , אני כבר אמצע לי תעסוקה אחרת.

לא, לא, יותר מכיוון של ההפקה

שהם יכניסו עניין, יותר משימות, שישחקו להם עם המחשבות, הצחיק אותי מאוד לראות את שי הפראנואיד הזה, מתחיל להריץ סרטים, אני רוצה עוד כאלה.

michaly2003

New member
העם אוהב אותו זה בוודעות, ולא לזה התכוונתי

אלה לחברי הקבוצה שאיתו - הם אלה שרצו להוריד אותו בכל פעם מחדש - לא לשכוח. וכן האח הגדול עושה ואומר הרבה דברים שאת ואני לא רואים ויודעים.

למעלה