עידכונים מהוילה - יום 19, ה-19.9

michaly2003

New member
קצת חשיבה רחבה....

ולא רק מזוית ראייה מצומצמת וקבוע שאתה מכיר.

האמת, זה היה קטע חמוד../images/Emo13.gif

יש לה ממש אהבה וחוש לחיות. אני כבר לא כ"כ סולדת ממנה בימים האחרונים.

יניבל1

New member
חחחח חבר סיפר לי משהו על עינב

הוא אומר לי שאתמול בלילה ונסה וליאון התחילו לספר לה על רוחות בבית ועשו קולות "מפחידים" ואהבלה בעקבות זה אשכרה פחדה לצאת מהחדר לבד. היא קראה לליאון שילווה אותה לשירותים? יש אמת בדבר? אם זה נכון אז היא לא רק האישה הטיפשה של העשור כמו שחשבתי , אלא של כל הזמנים .

לא מדוייק

אמרו לה שאם מסתכלים במראה באמבטיה, רואים דמיות מפחידות. (משהו כזה) בגלל זה היא נלחצה ללכת לשירותים. תראה זה כמו לראות סרט מפחיד ממש - ואז לפחד להיות בבית לבד.

יניבל1

New member
נו זה אותו הדבר בדיוק , היא יצאה אהבלה קיצר

מצד שני , למה אנשים משאירים אותה בוילה אם לא בשביל לצחוק עליה

אמממ........

לא חסר על מי לצחוק שם! אהבלה או לא אהבלה....אתמול היא שיחקה אותה בקטע של החידה. וחוץ מזה....יש שם כאלה שמשחקים אותה חכמים. אבל בסוף מתגלים הכי טיפשים שבעולם

sapie

New member
אני ממש אוהבת אותה.

היא נשמה כזאת.. וצריך אחת כזאת בין כל הפלצניות האלה שם. היא אמיתית!

גם אני!!!

היא היחידה ששם....שאומרת את הכל בפנים. בלי להתייפייף וכו'.... והיא כזו מצחיקה....אפשר לשבת לדבר ולצחוק איתה חבל"ז.

Jovencita linda

New member
אני לא יודעת

מה בדיוק קרה.. אבל ממה שסיפרו לך זה מפחיד! ומי שמפחד הוא לאו דווקא טיפש!

נועה21

New member
שאלה בנוגע למשימה

מישהו זוכר במדוייק מה אמרו להם בנוגע למשימה? אולי בין המילים הסתתר משהו אחר?

לא הסתתר כלום,היום זה היה קשה יותר

מהיומיים הקודמים מבחינת שכל אחד יחשוב מה הוא עשה ולהעלים גם את כל הראיות בחצר וגם לשמור בסוד כל הסופשבוע הקרוב עד שיגלו אם הם עברו את המשימה או לא לא יודע כמה פסילות הם יכולים להיפסל אבל פסילה אחת וודאית זה שאשר ראה את החדר של יוסי...

יניבל1

New member
נראה לכם שהוא יעלה עליהם?

עזוב אותך מהרמזים הממש דקים האלה , נלך יותר רחוק. גם אם נניח אשר י]פלוט שבזמן העבודה הוא אכל במטבח , איך יוסי אמור להסיק מזה שכל החברים הבריזו מהעבודה? זה בלתי אפשרי המשימה לא אמור ליצור מתח, כי אין מצב שהוא או כל מי שהוא אחר היה קולט את התרמית . המשימה אמורה לבחון את החברים מוסרית ,לבדוק איך כל אחד ואחת מהם פעלו בסיטואציה (יכול גם ליהות שחלקם התרעמו על הניצול של יוסי למרות שהם בסוף שיתפו פעולה, אולי זה יהיה לטובתם בשבת בערב לך תדע, יכול גם ליהות שחלק מהם זרקו ליוסי רמזים מבלי ששמת לב וההפקה קלטה את זה וזה גם יהיה לטובתם).

למעלה