עידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9

lightflake

New member
איכססס איכססס גגגעעעללל

למה אני צריך לראות את בובלין הבת מוציאה לבובלין האב חצ'קונים מהגב? ועוד אחד השפריץ לה לפנים זהו זה עברו את גבול הגועל נפש

יNOT

New member
איכס ! לא ראיתי את הקטע הזה וטוב שכך.

למה לא צינזרו את זה? את כל השאר לא איכפת להם לצנזר למה זה נחשב למעניין?! ואטרקטיבי?

JasPoint

New member
היא הוציאה לו שחורים

היא על תקן הקוסמטיקאית של הבית טיפלה גם בלאון, איתי ועוד כמה. אתמול גם היה קטע דוחה שליאון הוציא שערות לשי מהגב עם פינצטה... יש הרבה קטעים כאלה בתוכנית

Lomsahne

New member
יוסי מצטרף לרשימה השחורה של נעמה...

נעמה בשיחה עם קרן "אני לא יכולה לראות את צבר, לישון ליד שפרה ולשמוע את הנחירות של יוסי" קרן שואלת את נעמה למה היא לא יכולה לסבול את שפרה אז היא אומרת כי היא נחמדה {היא באמת חושבת שהיא נחמדה מדי} ושזה לא יושב לה טוב בגרון, אין לי מושג איך להגדיר את האישה הזאת...

א ו ר3

New member
אוי היא נוראית...!!!

שפרה לא בסדר כי היא נחמדה מדיי?! את מי האישה הזו כן מחבבת לשם שינוי?

no nick 1989

New member
גם עינב אמרה על שפרה

שהיא לא באה לה בטוב ואז יוסי אמר למה היא דווקא נחמדה. שפרה היא אחלה בחורה,אבל הדיבור שלה והנחמדות שלה והחיוכים שלה לכולם-זה מעצבן.אולי לא אותך,אבל הרבה אנשים כן... אני באופן אישי לא אוהבת אנשים שכל הזמן מאושרים ושמחים ומחוייכים כי זה לא אמיתי,זה ברור לכולם.

FreshF5

New member
אנסה להגיב באובייקטיביות ועל סמך השלכה

על אדם כזה שאני מכירה ללא קשר לכך שאת שפרה אני אוהבת א. ברור לי שלא כל חיוך ושמחה אכן מעידים על כך. ב. יש אנשים שמתמודדים עם כאב באמצעות חיוך או לפחות מנסים להיאחז בחיובי על מנת למשוך את החיובי ברגע של הכאב ג. דעתי האישית, עדיף אנשים שמשדרים אופטימיות לסביבה גם אם כי במקצת מזויפת על אנשים עם פנים קשות ופסימיות. "בנינו" כמה אנשים יעדיפו לספוג פני נעמה בחיים האמיתיים על פני שפרה?

שמישהו ישתיק את הבובלילית הזאת!! ../images/Emo46.gif

שיתנו לה סיגריה אחרת היא תתחיל לעשן את לאון מה זה?! הרעידה לי את הבית! אלוהים ישמור איזה צעקות כמה דציבלים?!

d a n 6

New member
חחח יוו היא קורעת

הם צריכים לעשות עוד ימים ללא עישון זה אדיר

הרגת אותי ריאליטי! תעשן את ליאון!?

חחחח ליאון מת לעוף לישון ליד ‏שפרה.עניין של יומ יומיים.

דרך אגב צבר היה קרבי ולא גו'בניק

אח שלי משרת איפה שצבר שירת במודיעין שדה וזה ממש לא כמו המודיעין הרגיל. זה לוחמים ולא גו'בניקים.

מיכלי127

New member
אי אפשר להישאר ערים תמיד כדי שלך יהיה מענין

נראה אותך בתוך הוילה, זה מתיש כל היום לא לעשות כלום

Funk18

New member
נעמה - "ברמה האישית"

סליחה על השפה אבל כושילדודה שלך והרמה האישית שלך, אם היו נותנים מיליון על כמה פעמים בנאדם משתמש במשפט קבוע כשהוא לחוץ והוא מרגיש אפס היית זוכה כבר בענק. די חפרת לנו במוח , תעשי מניפולציות על החברים שלך לבית , אבל על הקהל? והכי עצוב שיש אנשים בבית שמאמינים לה, כנראה ילדים של מורות או משהו בסגנון, אז נסלח לכם.

למעלה