עידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9

יNOT

New member
ממש פסטורלי

לא שזה משנה הרבה עכשיו שכבר ידוע איך כל אחד ואחד יצביע בהדחות. ועדיין נדמה לי שלא נעשה דבר בנושא של "הדיונים" שלהם, או שאני טועה?

Time Dilation

New member
הסאונדמן מקליט את ההודעה למשימה

"דיירים יקרים....על עובד מס' 1<יוסי בובליל> להכנס לתא מס' 1 ולהתחיל במשימה...."

הילית111

New member
נרדמתי איזה באסה

מה קרה אתמול בלילה ? מתוך החלומות שמעתי את עינב צועקת -היה או לא היה?

יNOT

New member
פעם הבאה כדור שינה

או שפשוט תראי את התוכנית זה עושה את אותה העבודה.

יNOT

New member
היא רשמה שהיא שומעת את עינב

מתוך החלומות, זה דיי נשמע לי כמו מישהוא שעובר עליו סיוט, לא ?

Aeon

New member
ליאון רוקד 'גורג' מייקל וצועק לבובליל:

יאללה בוא לרקוד

Aeon

New member
ברור, אני רוצה שהוא ינצח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

cookies10

New member
מאז שהוא נמרח על שיפרה

הוא ירד להרבה מהעיניים הוא טוען שהוא הומו וזה בכלל לא נכון הוא עובד עלינו בעיניים

בוקר טוב אנשים ../images/Emo13.gif

אני בעבודה כרגיל ומצפה לעדכונים שוטפים בבקשה
מה קורה עם המשימה? מה עם בובלי? מה נסגר עם שי/ערן/צבר VS קרן נעמה, והאם שפרה ממשיכה להתערטל בבית ולשכב באלכסון על התקרה וכו' וכו' אחלה יום לכולם!!

כולם קמו לצלילי השיר wake me up before you ko

ko משהו כזה של ג'ורג מייקל כמובן שלאון רקד בטירוף יוסי סיים את השטיפה היומית של כל מה שהשאירו לו בלילה בכיור של המטבח המשימה הסתיימה-רק נשאר להיות בשקט עד שהיום בערב בפריים טיים מן הסתם בחדר האח הגדול יגלו ליוסי שהוא היחיד שעבד לדעתי מי שיעמוד להדחה הלילה יהיו: שי,נעמה,צבר יומטוב לך נ.ב הלילה עזב אחד מעמודי התווך של הפורום יניבל אז יהיה קצת יותר שקט מבחינת הודעות בימים הקרובים בהצלחה למי שיגיע אליו (1069 הודעות)

יNOT

New member
מה?!

את קראת בכלל את הפוסט שלו? איך הגעת מזה לקיטורים?! הוא סה"כ היה נחמד לעדכן במה שקרה בתוכנית ובפורום...באמת...

עזוב אחי, השמצות זה חלק מהפורום-קודם תוקפים

אח"כ מסתכלים מה נכתב מה שאומר שהיד קלה על המקלדת...

יNOT

New member
זה לא צריך להיות חלק מהפורום

הפורום נועד בשביל לדון בתוכנית, לא בשביל לתקוף את חברי הפורום שדנים בתוכנית, יש הבדל. וברגע שזה קורה צריך להעיר על זה כדי שזה לא יייקרה שוב.

רגועים-תכלס היא לא התבלבלה בשירשור-שנינו

היינו פה בבוקר אבל לא משנה גם ככה היא לא פה

למעלה