עידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9

niva99

New member
קרן העיזה להגיד ש

החברה של שי היא סתם ברבי משופצת ומנותחת . שי התעצבן קשות ( כי מה ששלו זה הכי טוב בעולם כמובן!!) והוא התחיל לכלכך על קרן. אז זה מה שהיא"עשתה" לו.

24 שעות 1

New member
המצאה של שי

רנין סיפרה לשי שקר נתעב שקרן אמרה שהיא מנצלת אותו והפך הנכון קרן אמרה שהיא דלוקה עליו. והחופר המגעיל הוסיף שקרן רצתה אותו וכל הזמן אומרת לו חבל שייש לך חברה .... חולה נפש אמיתי כמו גניןו

24 שעות 1

New member
תשובה שוב..

הם מאשים את קרן בזה שלא עמדה בה"סכם" שהם קבעו שמי שמעשן לא שותה מאהכול שזהו שקר גדול כי בעצם לא היה שום הסכם זה הסכם שהם המציאו{שי,צבר וכו'} ואז במסיבה ערן הציא לקרן לשתות מזג לה ועשה איתה לחיים. ואז הלך ללכלך עליה ליד כולם ש/היא שתתה וגם עישנה ואז שהיא באה הוא אמר לה לאא אני הבאתי לך משלי בקיצור צבוע רציני הערן הזה ושקרן לא קטן!! ולכן הם מאשים סתם את קרן ונעמהה.. בדבר שכולם עשו והם רק מחפשים אותם עעל דברים קטנים והם אלו שתמיד תורמות... מנקות מבשבלות מכינות חלות.. שוטפות כלים ולא כמו ג'ני ועוד כמה בבית הזה ולכן יש לעשות שיקולים נכונים ולא לעיף את מי שתורם ולא רק אוכל ותוחן כמו מיקסר{ערן,ג'ני,רנין{שמשחקת אותה אוכלת רק פרוסות לחם עם גבינה ושושו דופקת אוכל כל רגע},ומיקי לשעבר,,,}

24 שעות 1

New member
עינב את בבעיה

עינב הלכה עם שי ולא מבינה שהצבעה הבאה היא עפה כך שי אמר אתמול ווהיום

נעמה נשברה אחר שצבר צחק לה בפנים בצחוק של שטן

בוכה במיטה והאבסורד הוא שרנין מנסה לעודד אותה.. לא הבנתי אבל אם הוא עשה את זה אחרי שחזר מהחדר של ההדחה או בויכוח שהיה להם על התקציב.

אם ככה הוא פשוט נבל ../images/Emo31.gif

לא שאני מחבב את נעמה אבל קצת כבוד, יחסי אנוש..

בהלםם

New member
צבר איכזב מכל הבחינות../images/Emo31.gif

אישית אני רוצה שהוא יעוף עכשיו לא פחות משאני רוצה ששי יעוף

../images/Emo190.gifצבר

לא איכזב לרגע! מהשניה הראשונה שראיתי אותו נכנס לבית הוא לא מצא חן בעיני. במשך שבועיים וחצי הוא היש שקט (מידי) ועוד יותר גרם לי לחשוב שהוא נחש גדול מתברר שטעיתי, הוא לא נחש גדול. הוא נחש ענק וגם שטן מגעיל

בהלםם

New member
../images/Emo45.gif

הלוואי והקהל יראה מה שחלק מהאנשים פה רואים ויעיפו את שיי וצבר!

למעלה