עידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9

Lady in red2

New member
למה אתם נטפלים לצבר עם "ג'ובניק"?

לא כולם חייבים להיות קרביים. ובלי קשר שי אכן מעצבן וצריך לעוף.

נכון, לא כולם חייבים להיות קרביים אבל

מרגיז שיש ג'ובניקים שמתהללים ומספרים מור"קים כאילו הם עשו מה שחייל קרבי עושה. אז חלאס להתהדר בנוצות של אחרים. היית ג'ובניק, שב בשקט ואל תספר סיפורי צבא בצורה כזו שתשתמע כאילו לחמת איפשהו. והצבר הזה ממש דיפלומט. הו יכול לספר על מקרה שבו היה צריך להביא טושים וניירות מהאפסנאות ולגרום לזה להשמע סיפור יציאה לקרב. מניפולטור וזה מה שמרגיז בצבר ה-ג'-ו-ב-נ-י-ק.

קמבילי

New member
אבל הוא סיפר על החיילים שלו במסע אלונקות

שכמעט הפילו את האלונקה והוא צרח עליהם. מה זה היה? בלוף? אז מה הוא עשה בצבא? הוא היה בכלל קצין? בלי קשר, הסיפור הזה היה לא ברור וקצת מסריח.

הוא היה במודיעין שדה

ממקור ראשון אני אספר לך שבמוד"ש עושים טירונות של שבועיים בערך... בשבועיים האלו הם עושים מסע אחד או שניים ולא של הרבה קילומטרים. (5-6 ק"מ) אבל מיד אחר כך הם יוצאים להכשרה הספציפית של מודיעין. אז יכול להות שהוא היה קצין, בכל זאת, יש גם קצינים ג'ובניקים (כך זה היה בוודאות עד לפני 4 שנים, ובהתחשב בגיל שלו, הוא לא היה בתק' שאחרי כך שגם אם חל איזה שינוי דרסטי בהכשרה של מוד"ש הוא כבר לא היה בו) והוא מספר את הסיפור על המסע כאילו הוא עשה מסע של 60-7- ק"מ כמו קרבי. אידיוט.

רעיה 01

New member
ממקור ראשון של מי ??????????

צבר לא התחיל את השירות הצבאי שלו במוד"ש על איזה מקרו ראשון את מדברת????? נמאסתת כבר עם השטויות שלך אין לך מה לעשות בחיים חוץ מלפגוע באנשים ולהעליל עלהם עלילות די מספיק כבר!!!!! הבנו את שונאת את צבר לא חייבים לאהוב את כולם , אבל למה לפגוע הפורום הזה זה לא המשחק את לא תזכי במיליון שקל עם הוא יודח .. רדי כבר מהעץ שטיפסת עליו !!!!!! כלומניקית אחת !

מקור ראשון שלי!!!

הדיבורים שלי (בניגוד לשל צבר) לא באויר, אז תעשי טובה ושבי בשקט אלא אם כן יש לך משהו מבוסס לכתוב עליו. ומאיפה את בדיוק יודעת שהוא היה "קרבי"? שרתת איתו? עשית איתו טירונות? הוא היה מפקד שלך? מאיפה את יודעת שאת ככה שוללת את מה שאני אומרת?? יצורה אחת! רואה "פרצוף יפה" וזה קונה אותה... פחחח גם כן שיטחית....

רעיה 01

New member
ילדה קטנה מתרעמת

כן שירתתי איתו !!!! וכן אני שוללת את דברייך שכן את ילדה קטנה וטיפשה שאין לה כלום בחיים חוץ מלראות ערוץ 20 ולחיות את החיים דרך אנשים אחרים , את ממש אומללה !!! לכי צאי החוצה שבי בבתי קפה הכירי אנשים אמיתיים ותחיי את החיים שלך ולא את החיים של אחרים ותפסקי להשמיץ ככה את צבר את יודעת למרות שזאת תוכנית טלויזיה אני עדיין חיים במידת חוק ואשפר לתבוע אותך על הומצאת דיבה והלבנת פנים אז השמרי לך פן באמת זה מה שאנ יעשה בסוף !

רעיה 01

New member
ילדה קטנה מתרעמת

כן שירתתי איתו !!!! וכן אני שוללת את דברייך שכן את ילדה קטנה וטיפשה שאין לה כלום בחיים חוץ מלראות ערוץ 20 ולחיות את החיים דרך אנשים אחרים , את ממש אומללה !!! לכי צאי החוצה שבי בבתי קפה הכירי אנשים אמיתיים ותחיי את החיים שלך ולא את החיים של אחרים ותפסקי להשמיץ ככה את צבר את יודעת למרות שזאת תוכנית טלויזיה אני עדיין חיים במידת חוק ואשפר לתבוע אותך על הומצאת דיבה והלבנת פנים אז השמרי לך פן באמת זה מה שאנ יעשה בסוף !

Uri04

New member
ממקור ראשון אני יכול לספר לך...

שאני הייתי במוד"ש ועשיתי טירונות של למעלה מחודשיים. והמסע כומתה שלנו היה כ-12 ק"מ, אבל באמת שלא נדרש מעבר לכך, כי מש"קי/קציני מודיעין שדה לא מסתערים על האויב, אבל חלקם יושבים בקו החזית ומשקיפים על האויב, או אולי א יותר מזה... :)

תודה, סגרת כאן פינה לכל מי שלא קיבל את מה

שכתבתי. אני מניחה שאתה עשית את הטירונות שלך גם בבהל"צ, כן?

קפרי

New member
איך אתם יודעים שצבר ג'ובניק ואגב תלוי למה ומה

עשה בקרבי, הבן הגדול שלי היה בצנחנים לצערי (מתתי 3 שנים) והצעיר עכשיו במודיעין בתפיד מחשבים מאוד נחשב. (סיבות רפואיות וגם יכולות שכליות).

צודקת, אבל תסכימי איתי שהבן שלך ממודיעין לא

יש עם אחיו הצנחן ויספר לו שעבר בטירונות דברים ומצבים קשים מאלו שאחיו עבר, נכון?

רעיה 01

New member
טוב ילדה קטנה את מגזימה ,!!!!!!

מנהל פורום יקר האם ניתן למחוק את הילדה הזאת מהפורום זה גובל כבר בפסים אישיים שפשוט מגעילים ! ילדה קטנה את מגזימה ...תנסי לא להיכנס לפסים אישיים ...אין לך זכות לדבר על אמא של צבר את לא מכירה אותה ולא את משפחת גדיש כבר אמרתי לך לא חייבים לאהוב את כולם , אבל תנסי לא להתלכלך !
במידה ותמשיכי להתלכלך בצורה זו - קבלי הבטחה אני ידאג לגלות מי את ולתבוע אותך תביעה יצוגית על מנת אשנים יראו ויראו , שכן תוכנית ריאלטי זו תוכנית ואין לגרור לתוכה בני משפחה אחרים או השמצות ושקרים על משתתף זה או אחר .

ליאורי13

New member
נסחפתם קצת עם הויכוח

רעיה יכולת להפסיק את הויכוח אם היית רוצה,בחרת להמשיך וחבל לא צריך להיכנס לפסים אישיים את אמא שלו אחותו דודה זה לא משנה

למעלה