עידכונים מהוילה - יום 21, ה- 21.9

מה הבעיה שלך???

יואו , איך אנשים כאלה מרתיחים אותי....מה את מערבת את אמא שלו?? ולהגיד - "ילד כזה הייתי שולחת לאימוץ" זו פשוט חוצפה שאין כדוגמתה.... מה אכפת לך איפה הוא שירת בכלל? היחידה שבה הוא היה , קרבי או לא קרבי - זה מה שנותן לך עדות אופי עליו? לידיעתך , יחידות העילית הקרביות לפעמים מפוצצות בערסים אנאלפבתים שסיימו 12 שנות לימוד עם ממוצע בגרות 60 אם בכלל. הקבלה ליחידה קרבית מצריכה בעיקר נתונים פיסיים מעולים , הרבה יותר מאשר שכל ישר , אינטליגנציה או אופי טוב. השאלות המוסריות שחיילי היחידות האלה נאלצים להתמודד איתן הן לפעמים קשות עד כדי כך , שעדיף אילו הם לא היו מסוגלים שכלית להגיע למצב שהם מתלבטים לגבייהן בכלל....(חיילים קרביים צריכים להתנהג בצייתנות לעיתים עיוורת - בלי מחשבה עצמאית. זה משהו שעלול להיות מאוד קשה לאדם עם עקרונות מוצקים או רמות מוסר ומצפון גבוהות. וזה רק מוכיח אלו תכונות נחוצות בעיקר לחיילים קרביים - צייתנות וכושר קרבי ונאמנות , לא הרבה מעבר. אני לא טוענת חלילה שכל החיילים הקרביים הם רוטווילרים עיוורים ותו לא , אבל אלו הן התכונות העיקריות שהם נאלצים להפגין. זה לא אומר שאין בהם יותר מזה , זה רק אומר שבטוח יש שם ג-ם חיילים שאין בהם יותר מזה , כי הם לא נזקקים שם ליותר מזה.)

רעיה 01

New member
צבר גובניק ????????? היית מת !!!!

לפני שמישהו מכנה את צבר גובניק היית מציעה לו לבדוק טוב טוב היכן צבר שירת הוא לא סתם אדם מופנם ושקט לאחר שתבינו היכן הבחור שירת - רמז : יחידה מאוד מאוד מובחרת של צה"ל רק אז תדברו לבנתים כולם לשתוק מתחיל להימאס הרגשות נחיתות שיש לאחלק מהאנשים כאן בפורום בבקשה לנסות לזכור שהזה משחק על כסף ומשחק על כסף הוא תמיד אבל תמיד משחק מלוכלך וכל מי שאומר שהוא לא היה משחק ככה - הוא או טיפש או תמים ולדעתי האנשים פה בפורום הם בעיקר טיפשים !!!! ואהבת לרעך כמוך....זכון חשוב מאוד - אבל לא במשחק !!!

אז אולי כדאי שאת תבדקי, למה הוא הוא אמר בפרוש

שהיה במוד"ש. ומוד"ש זה לא קרבי ולא יעזור כמה תשכנעי את עצמך אחרת. אלא אם כן הוא שיקר לגבי השירות הצבאי שלו, ואז בנוסף להיותו תככן ורשע הוא גם שקרן גדול!

רעיה 01

New member
פירוש מוד"ש - לכאלה שלא מבינים ומנסים להראות

חכמים !!! מודיעין קרבי
מודיעין קרבי הוא תחום במודיעין הצבאי המתייחס להשגת מידע על הנעשה בשדה הקרב, לפני מלחמה או בעתה. מודיעין כזה כולל מידע על פני השטח (טופוגרפיה), כוחות האויב הנמצאים בשטח (מערך וסדר כוחות) וכן על תוכניותיהם העתידיות (להתבצר בשטח, לעבור דרכו, לתקוף וכו). בדרך כלל מודיעין זה מועבר ישירות למפקד בשטח של הכוחות הלוחמים על מנת להקנות להם ידע רב ומהימן ככל האפשר כדי שיתכננו את הפעולה בהצלחה המרבית. תחום זה כולל: מודיעין על הקרקע והאויב הנדרש לדרג הפיקוד הנפרש בשטח לצורך תכנון וניהול הקרב. ביצוע איסוף, עיבוד והפצה בשדה הקרב. מודיעין הנאסף בשדה הקרב על ידי גורמי האיסוף השונים

תרשי לי לתקן אותך: פירוש מוד"ש= מודיעין שדה

ואת אומרת ששירתת איתו ואת לא יודעת מה פירוש ראשי התיבות של היחידה שבה שירתת????? הממ... מאוד אמינה! יומטוב לך

רעיה 01

New member
אין פשוט מילים להגדיר אותך

תפתחי ויקיפדיה ותיקראי בדיוק מה הפירוש של מוד"ש חיל מודיעין השדה מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית קפיצה אל: ניווט, חיפוש חיל מודיעין השדה "הצופה שלפני המחנה" ייעוד - איסוף ומודיעין קרבי סמכות פיקודית (תו"ל ובניין הכוח) - זרוע היבשה סמכות פיקודית (הפעלת הכוח) - פיקודים מרחביים סמכות מקצועית - אגף המודיעין מפקד החיל - תת אלוף אריאל קארו לבוש צבע כומתה - ירוק בקבוק צבע נעליים - שחור , אדום יחידות עיקריות גדוד שחף גדוד ניצן גדוד נשר ראו גם פורטל צה"ל מודיעין צבאי צבא ההגנה לישראל חיל מודיעין השדה (מוד"ש) הנו חיל בזרוע היבשה של צבא הגנה לישראל, והחדש מבין חמשת חילותיה. חיל מודיעין השדה אחראי על איסוף המודיעין הקרבי ועל מחלקות מודיעין בדרג הנפרש מרמת הגדוד ועד רמת הגיס כולל, הנו כפוף מבחינה מקצועית לאגף המודיעין.

יNOT

New member
בכלל העיסוק בהיסטוריית השירות הצבאי שלהם

היא מיותרת, ואף לא מכובדת, מנסים לקשור קשרים בין ההיסטורייה הצבאית של אדם זה או אחר כדי להצביע על על אופן התנהגותו בווילה. ממש מיותר. שירות צבאי לא קשור בכלום לאופן התנהגותו של אדם, אלא אם כן הוןא נכנס לווילה ישר אחרי השירות. אנשים עוברים עוד דברים בחיים אחרי השירות הצבאי שקובעים אישיותם ואת התנהגותם. חוץ מזה רק בגלל שאדם נמצא בתוכנית ריאליטי ,זה לא אומר שכל מה שהוא עשה בצבא צריך לעמוד פה לדיון, זה לא פורום מתגייסים, וגם זה יכול לפגוע ביותר מרק "המשתתף" שלכם בתוכנית. אם שירתתם בצבא ,המושג חשיבה מערכתית צריך להיות מוכר לכם, אז אנא תחשבו גם על זה.

רעיה 01

New member
צודקת לחלוטין מצטערת שנמשכתי לתוך זה

לצערי כאב לי לשמוע את ההשמצות האלה

את למגרי לגמרי צודקת

גם אני חושבת שזה היה פשוט גועל נפש , מישהו היה צריך לנער את הבחורה הזאת , שתשמור על הפה שלה. לא מדברים ככה על בני אדם , אפילו אם את הכי שונאת אותם בעולם. קצת תרבות , וכבוד עצמי.

"הוא לא סתם אדם מופנם ושקט "

אז זהו, שהוא אמר שהוא לא שקט ולא מופנם. אתמול הוא אמר שהמשפחה שלו בוודאי המומה מזה שהצליח לשתוק יותר מחמש דקות ולא לצעוק כמו אתמול. הוא אמר שמה שיצא ממנו אתמול (הצעקות , הליגלוז, הזילזול והקללות) זה הוא האמיתי, ככה הוא ביומיום. אז אולי כדאי שתיסגרי על כל מה שקורה לפני שאת קוראת למישהו מניפולטיבי ורע כמו צבר (שמעיד על עצמו שהוא כזה) "שקט ומופנם" חחחח

niva99

New member
צבר "מופנם ושקט " ??

מישהי פיספסה כנראה את יום האתמול...

רעיה 01

New member
צבר גדיש

מהכרות עם צבר , אני יודעת בדיוק מי הוא ולא אני לא מסתכלת על התוכנית הטיפשית הזאת היא לא מעניינת אותי מה שכן מעניין אותי זה צבר שהוא בחור שאני מעוד אוהבת ועריכה וכל התלונות שלכם כלפיו פשוט לא מוצדקות צבר שונא צביעות ושונה אנשים לא אמינים ולפי מה שאני מתעדכנת בפורום יש הרבה כאלה שם אז בהתחלה הוא שמר על פרופיל נמוך וזהו נמאס לבחור מכל האנשים שם ומהצביעות אז תסלחו לבחור שהוא נשבר והחליט להפסיק לסתום את הפה תפסיקו לקורא לו נחש כי הוא ממש לא !!!!!!! וכן צבר שירת ביחידה מובחרת ואנייודעת זאת כי אני שירתתי שם גם פקידת פלוגתית !

רעיה 01

New member
בבקשה תעשו את ההבדל

חשוב לי לציין שחלקכם לא יודעים לעשות את ההבדל בין צביעות לבין ללכת בית הטיפות ושי טוב הזה הוא יודע להדליק שרפות (כנראה ) אני לא רואה פשוט את התוכנית חוץ מיום שלישי אבל הוא יודע גם לכבות את השרפה בצורה מאוד דיפלומטית שזה טוב מאוד אחרת לא ניתן לחיות שם בבית תנסו לחשוב אייך אתם הייתם מנהגים בבית עם אנשים שהם מה לשעות לא בראש שלכם ובעולם שבחוץ לא הייתם בכלל מסתכלים עלייהם חייבים להיות דיפלומטים וחייבים ללמוד לחייך גם כשבלב מתחשק לך ל"רצוח" משהו , לפעמיים זה מצליח ולפעמיים כמו שאני מבינה מהפורום אתמול לא הצליח .

Lomsahne

New member
שי צבוע ??!!

לשי יש הרבה תכונות שלילות שכבר ציינתי אבל צבוע ? צבוע הוא לא,הוא לא סובל את נעמה וכל השבוע הוא לא שוחח איתה ולא בטיח הוא חשב שערן יצא טיפש וטמבל עם הסיפור שהיה בין רנין לקרן הוא הלך ואמר לו בפרצוף וגם עם עינב הוא אמר לה אתמול שהוא חשב שהיא התחברה לנעמה והיא הבהירה לו שהיא לא טיפשה אז הוא אמר לה שככה הוא ראה את זה מהצד {או במילים אחרות שמתי אותך להדחה היית צריכה לבוא ולהגיד לי את זה קודם},אז סבבה תגידו הרבה דברים על שי אבל צבוע הוא לא.

למעלה