עידכונים מהוילה - יום 4 - 4.9

stav1991

New member
עכשיו כזה לא מעניין בווילה אני אלך לראות

תתכונית השניה שמתחילים לשדר היום

יניבל1

New member
קלטתם את איתי ?

"תביני זה לא שאני חושב שיוסי אידיוט, אני פשוט מקשיב לו באופן בררני ,אני מחזיק מעמד כמה דקות כשהוא מדבר אלי ולפעמים אני בורר ממנו פנינות" "הוא גם מאד עוזר לי להכיר את עינב" בחיי הבן אדם הזה שובר את שיאי הפלצנות שלו עצמו .

idanoosh17

New member
../images/Emo2.gif אני פותח עכשיו ורואה

נדמה לי שזו הייתה ונסה בלי חזייה ופלאק שקופית שחורה שעלייה כתוב -"נפסל לשידור"

qwertyng

New member
גם אני ראיתי!

היה את קרן על המיטה והיא הייתה על וונסה בלי חזייה והיא עשתה לה מסאג' ופתאום זה היה נראה כאילו ונסה באה לקום מהמיטה ואז פתאום הייתה תהודעה "נפסל לשידור" ואז זה חזר וראו אותה כבר לבושה.. מוכיח עד כמה שזהה לא בזמן אמתתת

Jovencita linda

New member
רגע

נראה לך באמת שיראו את זה? זה ערוץ 2 מצנזרים. וזה לא פעם הראשונה.

אם אני אשמע עוד פעם את המילה "אקונומיקה",

בתוכנית אני הולך לשם ושורף להם את הבית...

9 בבוקר ../images/Emo185.gif

כן, מחר ושבת יום חופשי (לרוב) ואפשר להדליק בסביבות 9 בבוקר את ערוץ 20 ולראות איך יעירו אותם משינה =]]

אני רואה דרך האינטרנט

השאלה אם דרך אחד הלינקים שפורסמו פה זה בשידור חי או שידורים חוזרים... אני רואה דרך זה....mms://s4awm.castup.net/993850008-52.wmv

ילד רע 16

New member
יש משתמשים קבועים שמוכנים לעדכן?

אין אפשרות כזאת לצפות 24 שעות ביממה. המון המון המון. זה לא נורמאלי, אני מרגיש שאני מפספס דברים
האמת שהיום בכלל לא התעדכנתי מבחינת צפייה, אין לי HOT ובערוץ 22 אני בטוח אצפה, אבל בזמן הזה השבוע עובר, לא יודע עד כמה העדכונים מספיקים, ואין לי רמקול במחשב - ורק לצפות זה מעפן, יש לי גם בעיה במדיה פלייר ולא תמיד כיף ונוח לצפות.

תוריד מדייה פלייר חדש

גם לי זה עשה בעיות והורדתי את החדש ביותר ועכשיו אני רואה חופשי בלי בעיות תקנה רמקולים,זה גרושים(נראה לי...)

ילד רע 16

New member
הבעיה היא בכרטיס הקול, ולא ברמקולים עצמם,

שגם אותם אין לי. אבל בעצם... אולי הכרטיס קול דווקא כן בסדר ומדובר רק ברמקולים, אני אצטרך לבדוק את זה מתישהו
לגבי מדיה פלייר, יש לך לינק להביא לי? תודה

למעלה