עידכונים מהוילה - יום 4 - 4.9

יניבל1

New member
סוף סוך נווה מדבר! ליכלוך ראשון להיום

שיפרה בשיחה עם האמא הזו , אמרה על איתי שהוא כמו הדוד המעצבן הזה שמוציא לך מטבע מאחורי האוזן ומראה לך בהתלהבות (כלומר משחק אותה שהוא יותר מבין ומנסוה מכולם, יש בזה משהו)

זה לא הלכלוך הראשון

הם לא מפסיקים להתלכלך לרגע... הכפפות כבר הוסרו והישראליות התפרצה בשעה טובה

יניבל1

New member
כבר כתבתי לך

אם היו ליכלוכים היום אז תפרטי כי אני חיפשתי ליכלוכים וכל מה שמצאתי זה את ליאון ושי בבריכה שרים שירים של הומואים

יניב אני לא עובדת אצלך

אבל אתמול בערב עינב רטנה מאחורי הגב של קרן ורנין שהן לא שוטפות כלים כמו שצריך היום בבוקר שי התלונן על עינב שהיא מסריחה את הבית מאקונומיקה וכשמבקשים ממנה להפסיק היא מתעלמת והיום- מיקי בישרה שצבר או אינטיליגנטי או לא אינטיליגנטי, היא לא יודעת להחליט שפרה לא מחבבת את איתי כי הוא מתלהב מידי עינב אמרה על נעמה שהיא לא פראיירית וצריך להיזהר ממנה זה פחות או יותר מה שאני זוכרת אבל הנקודה היא שהאווירה מתחממת ואנשים כבר פחות מתנחמדים מאתמול. וישראליות, כי באירופה או בארה"ב נימוס מזויף יכול להחזיק גם שבוע, וישראלים חייבים להביע את דעתם יותר בדחיפות (ואני בכלל לא חושבת שזו תכונה שלילית להיפך, צביעות מחליאה אותי)

יניבל1

New member
בואי לא ניתמם

אף אחד שם הוא לא קוד מוסר מהלך , גם לא אשר שכבר עבר על חטא או שניים (ותחשוב שלי שהוא הולך להתלכלך שם אכושילינג,לא בתור המוביל ה"דן מנו" שבחבורה אבל יגררו אותו לחטאים) ולרכל על מישהו מאחורי אגב כשבפנים הכל כאילו בסדר זו צביעות , אבל צביעות זה ממילא משהו אנושי ששייך לכולנו בצורה כזו היא אחרת , וזה מה שיפה בסידרה הזו , שאנשים מתכלכלים וזה הכי אנושי ואותנטי, זה שמביאים לך פה סוציופטים שלא רואים אף אחד ממטר

יניבל1

New member
ערן ושיפרה די פתטים

אני לא מאמין שהם משחקים בבעל ואישה , מה זה פה הסקרים של מקושרים?? רבאק הם כבר מעל 25 ! עלוב

דרך אגב למישהו יש מושג מי זורק להם את הזבל?

מי ממלא להם את המקרר? הרי אסור לאפחד מבחוץ להיכנס

ליאורי13

New member
היה צפוי שרנין תגיע לויכוח על יהודים ערבים

היא וערן דנים כבר שעה על נושא ערבים יהודים והיא כמובן מתבכיינת כרגיל הרכלנית הזאת חיצונית היא נראית טוב,אבל הקול והמבטא שלה מעצבנים שהיא מדברת עיברית, ערבית יותר מאים לה מיקי----עדיף שתשתוק, ככל שהיא פותחת את הפה היא מתגלה כפוסטמהוהבלה יותר ויותר,ציטוט שלה מהבוקר: "רמת האינטליגנציה פה ממש גבוהה" היא אמרה בזלזול ושחצנות כאילו מי היא פחחחח

יניבל1

New member
אני לא מבין כאן משהו

שי עכשיו מתרברב בפני הצרפתיה על זה שכאיש עסקים הפלאפוןמשלו עובד נונסטופ וכל הזמן צריכים אותו , אז איך הוא זנח את הפלאפון והתבודד שלושה שבועות מבלי שזה מזיז לאף אחד? יכול ליהות שכל האנשים האלה שהיו צריכים אותו בפלאפון הם השותפים הדימיונים שלו?

הוא שם.

הייתה טעות בספירת קולות והתברר שגם מיקי קיבלה 4 קולות והייתה צריכה להיות מועמדת להדחה עם יוסי ובוריס, אז החזירו את בוריס.

בינתיים לא.

לפי מה שהבנתי בשבוע הבא כולם יהיו מועמדים להדחה או משהו, אבל אני לא בטוחה.

אוי זה כל כך אידיוטי

הוציאו אותו מהוילה והראו לו בנתיים את כל מה שקרה בעולם. איך אפשר לטעות בכזה דבר?

למעלה