עידכונים מהוילה - יום 5 - 5.9

Aeon

New member
האח הגדול נתן לדיירים מסר

ואני חושבת שוונסה מקריאה... איזה מותקה...

יניבל1

New member
לרצוח את הונסה הזאת!!

רבאק עיצבנה אותי כמו שלא עיצבנו באח הגדול , דווקא במכתב הכה חשוב ומעניין הזה היא אל הצליחה להקריא שום מילה נכון , רבאק הבחורה הזו למעלה מ-10 שנים בארץ ולא יודעת לקרוא עברית? כאילו אני יודע שהיא פרחה והכל אבל עד כדי כך? ולמה היא לא נתנה למישהו אחר לקרוא האגואיסטית הקטנה? להדיח!

k i d a n

New member
אתה אמיתי או שאתה עושה את עצמך?

מי שנקרא לחדר של האח הגדול הוא זה שיקריא את המכתב. לא שמת לב לזה עד עכשיו? יש אנשים שנמצאים בארץ 30 שנה ולא יודעים לדבר, לכתוב ולקרוא עברית, אז מה הלחץ?

ברוך הבא לישראל

תוכנית מאוד טובה רק שהרסו אותה כמו שיודעים להרוס כל תוכנית בישראל ארז טל אמר שהכל קורה וההפקה לא מתערבת ועוד איך מתערבת! לא נותנת לנו לצפות קשת היא האח הגדול הרע של נותן לצפות באח הגדול בשידור ישיר!!

באמת מה זה?!?!?!

ותגיד לי, כמה שעות ביום יוצא לך לראות? כי אני ממש מודאגת מעצמי ומההתמכרות ... בחיי שזה הכי לא מתאים לי החרא הזה ואני לא זזה מהמסך :/

חחחח לי יוצא יותר מידי

בבוקר ישבתי 4-5 שעות אתמול עוד שעתיים,ואני אמרתי לעצמי שבטוח אני לא אתמכר לחרא הזה חחחחחח

JoNy Boi

New member
זאת לא תקלה.

כשמיקי התפשטה אתמול בערב רגע לפני שהיא הורידה חולצה בחדר חסמו את זה ובדקה וחצי שהיא החליפה בגדים היה נפסל לשידור.

idanoosh17

New member
מכתב מהאח הגדול:

דיירי הבית, כמה מחוקי הבית של האח הגדול הופרו יתכן מדברים על אנשי ההפקה על דיירי הבית האיסור לדבר ביניהם על אנשי ההפקה יש שניים דיירים שכיוונו את שעון התנור ואת שעון המיקרוגל האח הגדול אסר על שימוש בשעונים בבית כמו כן אם יש דייר שמסתיר שעון הוא מתבקש להפקידו מיד בחדר האח הגדול מספר דיירים דיברו ביניהם על הדחות, חל איסור מוחלט לדבר על הדחות להזכיר לכם, מי שמפר את החוקים אלול להיות מסולק מיידית מבית האח הגדול מרגע זה חל עליכם האיסור לדבר גם על מכתב זה, האח הגדול

idanoosh17

New member
*עלול

מיד עם סיום המכתב איתי נקרא לחדר האח הגדול, האם הוא מחביא משהו?... נגלה זאת בהמשך!

יניבל1

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחח

כאילו שאנחנו מאמינים להם שאם מישהו מה"אסים" (ליאון ,יוסי,שי ועוד כמה) יעבור על החוקים הם יזרקו אותו משם . על מי הם עובדים? זה לא הנהלת בית ספר, בסך הכל תוכנית בידור .

qwertyng

New member
תמונה של הנפסל לשידור ובקשר לזמן כניסת שבת!!

האח הגדול אמר שיודיע לאשר שיכנס שבת 10 דקות לפני... ככה נוכל לדעת כמה דיליי יש או בכלל יש.. בירושלים שבת נכנסת ב 6 וחצי אז מי שיוכל לעקוב ולראות מתי בדיוק האח הגדול קורא לאשר כדי להגיד לו שעוד 10 דקות נכנס.. אני לא יוכל לעקוב אז מי שיודע שיפרסם

BBB13

New member
יש דיליי של משהו כמו 5 דקות.. בדקתי לפי

השיר בהשכמת הבוקר שהופיע בTV בשעה 09:05

למעלה