עידכונים מהוילה - יום 5 - 5.9

idanoosh17

New member
שיחה משולשת-

יוסי, עינב אשר...אי אפשר לשמוע כי שומעים רק את איתי סופר אימון הגופני XD

Aeon

New member
עידכון: אחרי עבודה קשה - הבית מנצנץ../images/Emo70.gif

qwertyng

New member
מה הקשר השעה של השיר בבוקר??

אמרו שיהיה אפשר לשמוע את השיר שמתנגן ב 9 בבוקר (בשעון שלנווו!) מאיפה אתם יודעים שהשעה באמת 9 אצלם ולא 8??? אין להם בעיה להגיד שהם מנגנים ב9 את השיר אבל יכול להיות שזה קרה כבר לפני.. ויש עוד הרבה קטעים כאלה שלא מסתדרים

idanoosh17

New member
אשר ושי תפסו פינה ומדברים:

שי:"אנחנו לא בהישרדות! המשחק פה לחיות ביחד....יילך הביתה מי שאשר או שי יחליטו שלא כיף להם לחיות איתם שלושה חודשים!! היום מישהו אמר לי, אתה דומיננטי ויש לך כוח ואתה איש עסקים ואנשים מפחדים מזה, וואלה אם מפחדים ממני תדיח אותי, אני הראשון שרוצה שאנשים יהיו ביחד." אשר:" מכל הסיפור שהיה היום אני יכול להיות בטוח שאני אשרוד פה עוד שבוע!" שי:"אתה תשרוד פה הרבה יותר משבוע!" שי:(על יוסי)"פתחת, מי יאמין לך שלא פתחת את זה בגלל הסיגריות?" אשר:"אני מדבר על מה שקורה..אני יכול לא לדבר עם בן אדם ארבעה ימים לא ליצור איתו קשר ואני יודע שטוב לי לחיות איתו!"אנחנו לא בהישרדות, המשחק שונה ומי שלא ידאג לכולם זה בלאגן!." שי"יש טקטיקות לאנשים, תיהיה נחבא אל הכלים ולא להפריע אני בדיוק חושב הפוך- מי שלא עושה כיף ושמח מה אני צריך אותו פה?" אשר:אני מעדיף ללכת מפה לפני ראש השנה" שי:"אני לא ורצה את המיליון, תן לי חודש להיות פה...ארבע שבתות!..." עוד שעה נכנסת השבת!והדיירים התבקשו לפנות את החצר.

ShukyD

New member
בטח מארגנים להם משהו

בואו נראה במצלמות 3-4 אם לא יסגרו אותן

qwertyng

New member
אין דיליי בטוח!!!

עכשיו האח הגדול הודיע ששבת נכנסת עוד שעה ובאמת שבת נכנסת ב6 וחצי!! במקרה הקלטתי את זה.. אני יעלה לפה

Hide and Seek

New member
רואים את אנשי ההפקה בחצר

מצלמה 3 ...חחח הם בטח מארגנים להם משהו לשבת...

idanoosh17

New member
יושבים ומדברים בסלון....

מתלבטים האם היום ביומולדת של יוסי ההפקה מביאה עוגה ובלונים... אנחנו נביא לו

shy6

New member
ליוסי יש היום יומולדת ולאף אחד לא איכפת

התעלמות דוחה. אפילו עוגה קטנה לא עשו בשבילו.

חדשה :)

איי איי איי.. לאון הזה שיהיה לי בריא הוא ממש אוהב להופיע בלי חולצה הא? חמוד :)

idanoosh17

New member
אנשי הפקה בחצר מסדרים משהו....

באים עם מגשים אבל לא דואגים לסגור את המצלמה

idanoosh17

New member
אולי הביאו מלאי חדש

של צרצרים, כי פתאום שומעים שוב צרצר ממש חזק :-S

למעלה