עידכונים מהוילה - יום 53 , ה- 23.10

superjets

New member
ונסה עינב ולאון מספרים סיפורי החיים שלהם

עינב סיפרה על חיי האהבה שלה, ונסה על ההפלה שעברה בחודש רביעי ולאון על מגוון הסטוצים שעבר.

sweetdreams

New member
חמודים, באסה שהפסיקו

אני מתחילה ממש לאהוב את השיחות הליליות שלהם. גם אתמול או שלשום היתה איזו שיחה מטורפת כזאת, לא?

א ח ת18

New member
סוף השיחה של רנין וצבר-

הראו רק את סוף השיחה הארוכה: צבר- "תשדרי עסקים כרגיל, אל תתני לאנשים לחשוב שאת חלשה וקשה לך" רנין- "כן אני יודעת, אבל זה גם מה שהרחיק אותי מהגריל עד עכשיו" צבר- "גם נכון"

3:50:רנין אומרת שהיא תעשה הרצאה מחר על עישון

עינב שואלת אותה למה היא לא עשתה את זה עד היום? רנין: כי לא חשבתי שזה יעניין מישהו ונסה: תאמיני לי שאם מעניינים אותנו כל הסיפורים של הבולבולים שלו (ליאון) אז זה בטח יעניין אותנו..

4:07: ליאון שואל את רנין "ראית פעם זיקפה?"

רנין: לא, איך אני אראה ליאון? לא ראיתי ולא עשיתי..

droriko

New member
רנין ועינב בוכות כמה שהן מתגעגעת לשי ואשר

בהתאמה ליאון בתגובה : "יו כמה אני מתגעגע לזין של שי"

shy6

New member
רנין שוכבת בין לאון לעינב ואומרת:

"חכו חכו כשאגלה מי לקח לי את שי.." :)

droriko

New member
וזה היה בתגובה לעינב שאמרה

"חכו חלכו כשאגלה מי לקח לי את אשר..:"

gavriel15

New member
הקטע המצחיק-עצוב בשיחה היה

ליאון: טוב יאללה תלכי מפה יא ערבושית אני רוצה לישון" רנין:"הי ליאון זה לא יפה אל תקרא לי ערבושית" ליאון: "מה הבעיה"? עינב:" כן מה הבעיה" רנין:" זה כמו שאני יקרא לו יהודון" עינב:"מה הבעיה אני גאה שאני יהודיה" עינב שלנו לא מבינה מה זה יהודונים ובאיזה הקשר נאמרה המילה היא גם לא יודעת שאורז הוא צמח(משיחה בצהריים) חשבה שעושים אורז מקמח ושאורז מלא עשוי מקמח מלא די... כמה אפשר להיות "חכמת רחוב"?

שאין מצב ששי הודח ע"י הצופים

היא חושבת ששי היה אהוד גם בחוץ
ושלדעתה קרה משהו שלא מספרים להם

dianelev

New member
She's also telling Leon not to trust

Vanessa and Itai. She was whispering before she started talking about Shi and I couldn't hear what she was saying.

לרנין יש תיאוריה והיא מספרת ללאון...

היא אומרת שאין מצב ששי הודח, פשוט שי לא רצה לחזור היא ואמרת ששי ידע שהוא לא ירצה לחזור, אחרי שייצא להלוויה ולכן ביקש ממנה את כל מה שביקש (שלא תצא, ושתחזיק מעמד, ושתשמור על לאון..) היא חושבת ששי לא רצה לחזור וההפקה שינתה את התוצאות... ועכשיו בדיוק היא אומרת ללאון שעינב מנסה למשוך אותה אליה... הם כל הזמן מתלחששים ומדברים באנגלית

droriko

New member
בלי קשר לרנין

זאת לא תיאוריה כזו מופרכת , ההפקה יכולה לשנות אסמסים למי שבא לה , על פי אם זה מתאים לה או לא . ומה שמרגיז זה שאין שום גוף שמפקח עליה.

למעלה