עידכונים מהוילה - יום 53 , ה- 23.10

beep beep

New member
מי שזרע את "תיאוריית הקונספירציה" היה צבר

שעשה זאת בשיחה עם שפרה מייד לאחר הדחת שי. הוא אמר שהוא לא מאמין ששי הודח על ידי הצופים וכו' - משהו בסגנון ההבלים שהשמיעה כעת רנין באזני ליאון. רנין גם אמרה לליאון שצבר סיפר לה ששי אמר לו _שימו לב לזרם המידע...) "לא לתת בשום פנים ואופן לרנין ללכת". (צבר רק "שכח" לספר לה את ההמשך של דברי שי: "כי אתה לא תשרוד 'מולם' בלעדיה"...) ... רנין (שאתמול סיפרה שהיא חלמה ששי נמצא בבית!) פיתחה גם היא תיאוריה ששי "יתגלה" יום אחד וישוב לבית. ליאון קיבל מכך צמרמורת... הוא יודע למה... וכמה אירוני הוא שדווקא צבר הוא זה אשר עוסק כעת בפיתוח תיאוריות קונספירציה הזויות. אבל איך אמר יוסי? " עוד לא ראיתם כלום" או משהו דומה...

droriko

New member
בלי קשר לרנין

זאת לא תיאוריה מופרכת , ההפקה יכולה לשנות אסמסים למי שבא לה , על פי אם זה מתאים לה או לא . ומה שמרגיז זה שאין שום גוף שמפקח עליה.

mor873

New member
לא יכול להיות שההפקה תשנה הצבעות

ההפקות של ראלטי יכולות לעשות הרבה בכדי שאנשים שהם חפצים ביקרם ישארו בתוכנית, כמו להראות במשדר המרכזי צדדים חיוביים שלהם לעומת הבלטה של צדדים שללים של מועמד אחר, אבל ברגע שזה מגיע ל SMS אין להם שליטה על כך, אם שי היה רוצה לעזוב ונגיד ששפרה קיבלה הכי פחות קולות הם היו אומרים ששפרה הודחה אבל מיכוון ששי החליט לפרוש היא נשארת ושי הולך זה היה יוצר דרמה ובלאגן בבית כמו ששהפקה אוהבת , או שהיא הייתה אומרת שכרגע שי יצר קשר עם ההפקה וביקש להיות המודח , בכדי ליצור בלאגן שכאילו בגד בחבורה שלו וליצור עניין . בקיצור זה לא באינטרס של ההפקה שי קיבל הכי פחות וטוב שכך.

droriko

New member
אני לא מדבר על המקרה של שי, אני מדבר בכלליות

אם ההפקה רוצה שמשתתף מסויים ישאר היא תשאיר אותו גם אם הוא יקבל פחות. אני לא יודע אם שי קיבל יותר או פחות משיפרה, אבל בכל מקרה להפקה היה אינטרס להוציא אותו משם. הרי אחרי שהוא עוזב את הוילה להלוויה וחוזר אחרי כמה שעות זה מוציא את העסק לא רציני.

צבר ורנין חיים בסרט

דבר אחד ממש מפליא אותי, איך הם לא שואלים את עצמם למה באמת שי הודח?? ונסה יצאה על שי ביום שישי ואמרה לפני כולם ששי עושה אש בין כולם כדי להתרחק מהגריל,אמרה באמת את מה שכולם יודעים וחושבים,איך אף אחד לא עלה על זה חוץ מונסה עינב ויוסי? זה רק מראה לי כמה שיפרה וצבר לא כאלה חכמים במשחק החיים,אין על יוסי אין.

droriko

New member
אתה בעיקר מדבר הרבה

אבל אין לך שום הוכחה שתפריך את התיאוריה .

beep beep

New member
כשאתה מאשים מישהו בשחיתות נטל ההוכחה עליך

אתה מוציא פה את דיבת ההפקה - אתה צריך להוכיח! ככה עובדים הדברים בעולמנו. שום הפקה לא תזייף תוצאות מכיוון שיש להיות אידיוט מושלם לקחת את הסיכון שזה יצא החוצה - ובסוף הכל יוצא.

droriko

New member
בהישרדות 10 עשו מה שבראש שלהם

וגם שם היה את הסיכון שהכ יצא החוצה(מה שבאמת קרה בסוף). אני לא מוציא כאן שום דיבה כל עוד להפקה אין הוכחה מוצגת לציבור שמראה כי היא מנהלת את ההצבעות כדין.

cookies10

New member
שי היה חכם שאמר לצבר לשמור על רנין

כי אתה לא תשרוד מולם והוא ידע מראש שאם רנין תתרחק מהקבוצה של צ.ש, צבר ושיפרה יפלו הוא דאג לפני שהלך להתקן את הקבוצה שלו ונתן את הפיקוד לצבר... צבר קלט שאת רנין אוהבים משתי הקבוצות ורנין גם יודעת להדליף כשצריך למי שנחמד אליה ולכן צבר שמנופח כמו בלון נפוח צריך אותה לידו, כמו ששי הצמיד אותה אליו, שתהיה חיילת נאמנה שלו רק שצבר שוכח שהוא לא שי והוא רחוק ממנו באלפי מונים לצבר אין לב טוב ויש הוכחות בשטח, הוא גם לא ניסה לעזור ליוסי עם המזוודה כי זה לא מכבודו, כי הוא רואה רק את עצמו והוא לא אוהב את רנין הוא אינטרסנט והוא חושב שרנין תהיה לו לעוגן רנין שומרת על אש קטנה משני הצדדים, היא יושבת הגדר, ומחכה לשי...

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גדול!!!!!!! הרקולס

../images/Emo106.gifאיך הוא יודע לשחק ת'משחק..חחח

מה שלא תגידו יוסי פשוט יודע שצריך לכבוש את לב הקהל, איך אף אחד עוד לא הבין את זה שם??

יוליקה

Member
מנהל
זה מגעיל כמו בפעם הקודמת

זה בכלל ל מצחיק שהוא ממזמז את עצמו...

princes0sh

New member
צבר הוא לא מי שאמר

על הבובלילים "שאריות יהודים סוג ב"? איך דבר כזה עוד עובר בימינו? ככה לא שומרים על כבוד המשפחה. ככה מראים לעולם בדיוק מאיזה משפחה באת.

אכדית

New member
זהו שכנראה לא יראו

כי זה דבר יותר נמוך מנמוך. על "שרמוטה" אפשר לשים "ביפ", זה יותר גרוע מגרוע ולא ראוי לשידור בכלל, למרות שמגיע לו שכן יראו את זה.

shy6

New member
גם אם צבר היה אומר "שרמוטה" לא היו משדרים

את זה. כמו שלא שידרו את שיפרה אומרת לאשר "שילך להזדיין"(את השיחה דווקא כן שידרו, אבל פשוט דלגו על הביטוי הזה) כמו שלא שידרו את שי אומר לנעמה "שתלך להזדיין"(גם פה שידרו את הסצינה, מלבד הביטוי הזה). למה משדרים רק את הקללות של יוסי? אין לי תשובה

JasPoint

New member
ההפקה לקחה צד במשחק

זכותם, אבל אם הם יעיפו את חביבי הקהל הם יפגעו רק בעצמם.

רות2002

New member
תיקון, שי אמר לנעמה "בת אלף שרמו..."

והמתיפיפים ישבו בצד ונהנו...

למעלה