עידכונים מהוילה - יום 6 - 6.9

רחוש 3

New member
בזבוז מים משווע

כל פעם שפתחתי את ערוץ 20 היה כזהה בזבוז של מים או שהגברות הנכבדותעושותכלים וכל הזמן המים בברז זרומים או כשהן מצחתחות שיניים או שגברת עינב עושה נטילת ידיים המים בברז כל הזמן זורמים למה ההפקה לא מעירה להם

ילד רע 16

New member
בשביל ההפקה מספיק לשים חוסכי מים בברזים,

וזהו. עלאק עוברים מאדום לשחור. שמע, אשר ועינב נוטלים ידיים, הבנות רוחצות כלים והבנים אולי חוסכים בלהשאר מסריחים אחרי הארוחה (או לפנייה, ולפחות גם זה משהו), אז למי אכפת? בטח כי משעמם להם.

ונסה לאון וצבר בשיחה

ונסה לצבר: "אם הייתי גבר הייתי עושה את לאון..."
לאון אמר לצבר ולונסה: "אם הוא היה רואה גבר שדומה לצבר גם ביופי וגם באופי הוא היה מתאהב בו..."
צבר אמר: שגם אם הוא היה נכנס לוילה עם חברה שלו הוא לא היה עושה איתה סקס בוילה..."
ונסה אמרה: "שהיא כן מסוגלת לנשק או לתת חיבוק אבל לא לעשות סקס בוילה בגלל שאנשים לא ידברו..." ערן הודה שהוא נכנס לויה כדי לעשות סקס
ההרמונים מתחילים לקפוץ בוילה.......... תיכף זה מתחיל...............

ונסה הזאת חרמנית בטירוף!!

חחחח נראה לי יהיה משהו בינה לבין צבר ב100 ימים הקרובים

BeN ShaDe

New member
השיחה הזאת הוכיחה

שאם פתאום צבר מכריז על עצמו הומו , לאון ישר קופץ עליו וקורע לו את הבגדים. הקטע הגדול של השיחה היה שצבר השתזף כרגיל עם הצוואר ללאון ואז לאון אמר לו : "אתה רואה את עצמך יוצא עם חבר טוב מהבית הזה?" ובאותו הזמן התאפק שצבר לא ישמע אותו צוחק ממבוכה מאחורי הגב.

לאון זרק את יציאת היום

"וואי ממש מגרד לי התחת! כי צומחות לי השיערות שם" כל זה כשהוא בתנוחת דוגי סטייל למצלמה

יניבל1

New member
זה לאון .......וזה לא הומור ולא נעליים

אין שם שום שנינות ותיכחום , הוא סתם זורק משפט ממש ביזארי ולא קשור ואנשים נקרעים מזה (אני יכול להבין את זה אלה שצוחקים מזה,לא אני, אבל זה נחשב עליו ולא איתו ).

מתערבת על מליון שקלים שהיא תישאר

מי מתערב איתי? זה סתם רעש..חייבים רעש של ריאלטי,לא?

ny22

New member
מנהל
מקוה שלא..

דווקא אני אוהב אותה ורוצה שהיא תשאר...

ליאתס20

New member
קצת על הסיגריות

נכון שזה ממש נחמד לראות שהגברים שנראים ממש ממש טוב לא מעשנים, והם גברים (על בסיס הגבר ,גבר) מה שמוכיח שסיגריות לא תורמות יותר לקוליות של הבן אדם ואני מדברת על ערן , איתי, צבר , שי

למעלה