עידכונים מהוילה - יום 7 - 7.9

JoNy Boi

New member
אך עינב השכל...

"אני לא מעשנת בימים שישי ושבת, אז יוצא שאני מעשנת רק 6 ימים בשבוע" >_<

JoNy Boi

New member
שישי זה חצי יום?

לא לפי מה שאני יודע. אם היא התכוונה לשבת עצמה של הדתיים שתגיד פשוט "שבת" שזה כולל ערב שישי -_-

JoNy Boi

New member
צריך לקחת להם תסיגריות.

לא יודע מה, אבל לא מעניין אותי יאללה באנו לראות אקשן לא חבורת ערסים מחששת סיגריות כל היום סאמק

JoNy Boi

New member
לא,לדעתי הם יפרשו..

אחרי הכל זאת התמכרות די כפייתית אצל רוב המתמודדים..

ליאורי13

New member
סיגריות

אשר סיפר לעינב שהם קיבלו 3 חפיסות יותר ממה שהזמינו,הוא שם אותם עם הדברים שלו בחדר השירות הוא אמר לה שהם יתחלקו עינב:בבית יודעים אשר:לא לכאורה היא הייתה מבסוטית,עד שנפל לה האסימון וחשבה על אלה למעלה,יענו בהפקה אחרי התלבטויות,עינב אמרה לאשר שילך לאח הגדול לספר לו שלא יתגלה בבית ואז יעשו בהם לינץ' חברתי אשר הסכים איתה ואמר שילך לאח הגדול אשר!!! אתה מנסה לערמם את החברים שלך,לא מתאים לבנאדם שמחשיב מעצמו דתי. עוד אמר אשר החכם,אם יבואו לבקש ממני סיגריות לפני שבת אני אקרע אותם ולא אתן להם-----בושה!!!

יניבל1

New member
אני אכתוב את זה בפעם האחרונה

אשר בתור ה"דתי" הוא ליהוק ממש מחורבן . הבן אדם הזה דתי מתי שנוח לו , לא שיש לי יותר מדי בעיה איתו , אבל זה גורם לכל הסצנות שבהם הוא משחק אותה דתי(מניח תפילין,מתפלל,מתקין מזוזה..) להיראות מגוחכות לאללה.

ליאורי13

New member
אישית אותי הוא ממש לא מעניין,אין בו כל תוכן

למה לקרוע ולזרוק במקום לתת לאלה שנלחמים על סיגריות? זה מתחיל בסיגריות ונמשך באוכל,הוא מקפיד לספור כמה כל אחד אוכל שהם קיבלו את האספקה,אמר תביאו את הבשרים נחביא אותם----גועל נפש של בנאדם אשר, אתה בנאדם לא מוסרי לך הבייתה

Come Alive

New member
אח אח, קרן הייתה בסדר עד עכשיו

ואז היא ליכלכה על פפסי מקס, בדיוק עכשיו, כמה עצוב]; אמרה שפפסי מקס אפשר לשתות כשזה מעט, אבל שהחיסרון של זה זה שאם שותים יותר מזה- נניח, בקבוק ליטר וחצי, זה ממש מגעיל, לעומת דיאט קולה.. בקיצור, טעות מרה.

JoNy Boi

New member
מה קרה הבת של מיקי מתה???

פתחתי עכשיו ערוץ 2 מה קרה?????????

למעלה