עידכונים מהוילה - יום 7 - 7.9

BeN ShaDe

New member
מישהו יכול לכתוב על דברים מעניינים עד כה היום

? תודה ויהיה נחמד אם יהיה סיכום קצר לדברים המעניינים בכל יום בפורום.

יניבל1

New member
לא הייתי היום בבית ובגלל זה רוצה לשאול......

שמתי לב שיש מהפך אצל רבים אצלכם ביחס לצבר. הוא הפך מאדם אהוב לשנוא כאן , מדוע? מה הוא עשה היום שגרם לכולם כאן לשנוא אותו? זה בגלל שהוא שתול? או שמאל היה איזה מקרה מיוחד שפספסתי?

Saladin

New member
זה פשוט מאוד:

כמו המתמודדים בתכנית, גם לצופים בה משעמם כל הזמן אז מתוך שעמום הם מחליפים את דיעותיהם על אנשים כדי ליצור עניין בעצמם ובשיחה ביניהם.

ליאורי13

New member
כי הוא נראה אחד שידרוס כל מי שלא בא לו עליו

באותו יום,רגע,שעה ויום... צבר גיזען,מניפולטיבי,לא כזה בחור טוב כמו שחושבים. נחש לא קטן

יניב

מה גרם לך להבין ששונאים אותו? לא ראיתי את זה... את זה שהוא פתאום בחבר`ה דווקא ראיתי.

ליאורי13

New member
התובנות שלי על ערן

הבן אדם חסר ביטחון,ילדותי,ילד כאפות,הדיבור שלו מעצבן בטירוף חכם הוא לא !!! כי איך אומרים? "שתיקה יפה לחכמים,שתיקה שווה זהב" ערן: "אני יפה ויש לי ריבועים בבטן" , חבוב אתה לא צריך לספר לכל העולם ואישתו אתה יפה? יעידו אחרים מזכיר תבחורות המכוערות שכשהן מתלבשות ומאפרות, עושות פוזות ומסתכלות לכל הצדדים לבדוק אם מסתכלים עליהן בחורה יפה הולכת רגיל ברחוב,ולא בודקת כמה ואם מסתכלים עליה,היא מתנהגת טבעי בניגוד למכוערות שחושבות את עצמן

rand10

New member
גדול!!

ונסה מלכלכת על מפרץ האהבה ואיך שיקרו אותנו, מי שראה, מגלי לא היתה אמורה להבחר , היא הודחה אבל עשו משהו והבחור בחר במגלי..

rand10

New member
המשך...

ונסה אמרה שמגלי אמרה שזו תוכנית מטומטמת שמכריחים אותך להיות עם בחור כמה ימים ומגי שמחה שהיא כבר לא שם

u r a n i a

New member
איך היא יודעת על זה? הם לא מנותקים מהעולם ??

בכלל רציתי לדעת - האם בווילה יש להם טלויזיה/אינטרנט או עיתונים או אפשרות להתקשר?? או שהם לגמרי מנותקים ?

omer719

New member
כנראה היא יודעת על זה מלפני.

מפרץ האהבה זו לא תוכנית בלייב כמו האח הגדול, והצילומים שלה כבר נגמרו.. כנראה זאת הסיבה.

actress

New member
הצילומים של מפרץ האהבה נגמרו? עבדו על כולם!

איזה זיפט, ואני חיכיתי לשידור החי שיבשרו שהולך לקרות משהו, בסוף איזה תוכנית ואיזה חי ואיזה נעלים

למעלה