עידכוני צהריים/ערב - יום 53 , ה- 23.10

Ruined

New member
אני פשוט שונא את לאון בנאדם דוחה

יושב עכשיו עם רנין וצבר שבאמת אני יחסוך מילים כי אין מילים שיתארו את הגועל של האנשים האלה ופשוט מלכלך על איתי שהוא נודה בזה הבנאדם הכי טוב בוילה פשוט גועל נפש

Lomsahne

New member
רק שחכת משהו אחד...

לציין את העקיצות של איתי ללאון.אז אם כבר אתם מצטטים שיחה תצטטו גם את הסיבה לא רק מה שנוח לכם כדי להוציא את מי שאתם רוצים כחרא,כי זה קל מאוד.

tal061971

New member
אכן, פרצופו של לאון האמיתי

מתחיל להיחשף אלינו ככול שחולפים להם הימים, נכון שהוא שמח ושר וקופצני ומביא צבעוניות מסויימת לוילה, אבל תכלס: מה עוד הוא מביא לשם? חלק מההתנהגויות האלה מתחילים להימאס כשהם באים בצורה מוגזמת, הקול שלו כבר הפך להיות לעתים בלתי נסבל ומצריך לחיצה ארוכה על "השתק" והרכילויות האלו עם רנין ושיפרה מוציאות אותו לאט לאט כאדם חסר עמוד שידרה. מזכיר לי לפעמים מסטיק שהיה טעים ומתוק בהתחלה ואט אט הופך להיות חסר טעם עד שבא לפעמים להדביק אותו תחת השולחן.

daughter L93

New member
כן, וכשהוא יעוף פתאום כולם

יגידו שמשעמם בוילה והם מתגעגעים אליו.. כמו במקרה עם שי.."פתאום אין אקשן בבית האח הגדול!"

JasPoint

New member
צבר, רנין ולאון מלכלכים על איתי בצורה מגעילה

גועל נפש. צבר ממשיך לאבד גובה אצלי, רנין כבר בתחתית. רנין: "יש פה אנשים שאם הייתי פוגשת אותם בחוץ, הייתי צוחקת להם בפָנים"

droriko

New member
אם אתה כותב על שיחה מסויימת

אז לפחות תתאר את מה שנאמר בה אתה לא יכול סתם להתגרות במי שלא צפה

JasPoint

New member
יש פה הודעות אחרות עם תיאור יותר מלא

לא התכוונתי להתגרות באף אחד...

shlomitgueta

New member
הוא לא כתב משהו רע על שפרה דווקא

התגובה שלו הייתה די בסדר ואני אישית כתבתי תגובה מאוד מאוד חריפה על שפרה ולא מחקו

קאראט

New member
אם כן הוסיפו לרשימה גם את שי הסטן

אם כך, על מה נדבר? על מנהלי הפורום? שכמעט ובכלל לא מתערבים בדיונים??????? האם הם כאן על תקן של מטאטאים????

למעלה