עקב דרישת הקהל...

מוכרות כי ידיד שלי .....

פירסם אותן באתר של סוסי לכל חובבי אתרי הסקס... והן שלי שלי שלי ורק שליייייייייייי ד"א.. תודה על התגובות.. תמשיכו... אני נהנת מזה..

הופה......לילה טוב לגברת

קודם כל,ברוכה הבאה לפורום
,כבר רואים(תרתי משמע..) שתוסיפי לו הרבה. סחתיין על החשיפה!! לא חשבתי שהקונטרה הנשית תגיע כ"כ מהר...

אין ספק.....בכלל,נראה לי קבעת

סטנדרטים חדשים לחשיפה נשית פה...עד היום רק המנהלת האמיצה שלנו חשפה משהו,אבל את... רק אני רוצה להזהיר אותך...הפורום הזה ממכר

הספרנית

New member
Untouchable girl הספרנית תמהה ../images/Emo4.gif

היא אינה רוצה להעכיר על האוירה אבל........בתמונה הראשונה עם הקעקוע על הגב אפשר לראות את החזה שלך שהוא אינו גדול כמו בתמונה השלישית שפורסמה, ולכן היא שואלת - התמונות אמיתיות או לא?

אמיתיות וחצי....פשוט..

לא אני ולא אחותי אמניות בצילום.. כנראה בגלל הזויות.... אם זה עוזר לך המידה שלי היא 90DD שבוע הבא אני אולי אהיה אצל אחותי בבית ואני אנסה להשתעשע במצלמה שלה... ותשאלי חופשי כל מה שבא לך.... ולך P.....אני מכורה מהצצה ראשונה!!!

אפשר לראות?!?!?

רואים רק טיפה מהצד,לא נראה לי שזה מדד.... בכל מקרה,היא אמרה ששבוע יהיו תמונות חדשות מלונדון..

אני מבינה ש....

הסתכלת בכרטיס ולא בקבצים ששמתי פה... מתמונה אחת לפחות אפשר לראות שזה DD

תהיי בטוחה שהסתכלתי על הקבצים פה...

אומנם החזה נראה מכובד,אבל 90DD זה כבר נשמע לי ממש מכובד ,אולי עם פרספקטיבה הייתי מעריך קצת יותר טוב... תגידי לי,זה לא כואב רצח הפירסינג בפיטמה??

מכובד ביותר...

כואב אבל שווה את זה.. אולי אני אראה עוד אחד....שהוא הסוד הקטן שלי.... גם הוא כאב אבל היה שווה...

נו...עכשיו הדימיון עובד שעות נוספות

הכרתי מישהו בתיכון שעשה פירסינג בזין...לא מבין איך אפשר לעשות את זה. קראתי גם שהכרת מישהו מצ´טים..???באיזה צ´ט אם אפשר לשאול?? שגם אני אדע לעתיד...בשביל מה להתאמץ לצאת אם אפשר הכל מהבית.

רשמתי...א ב ל .......

את לא נראית שמנה. וככה תוך חמש דקות?וואו!! אבל כמו שאבי אמר לך,באמת צריך להזהר עם זה,כל יום אני קורא על איזה אונס בעיתון.לכי תדעי מה מסתתר מאחורי המחשב...

כן אבל...

זה לא שזה מנהג אצלי... פשוט יצא ככה... וכתבתי....אני יודעת שלקחתי סיכון....אני לא ילדה מפגרת שלא יודעת מה היא עושה.....ותאמין לי שזה היה שווה.....לשניינו... ובקשר לשמנה... כמו עם ה-90DD התמונה פשוט תובה..

סבבה,העיקר שעבר טוב ונהנית.

טוב,אני הולך לישון,לילה טוב חמודה ואני מאמין שעוד נתראה כאן

חחחח......../images/Emo9.gif

בדיוק רציתי לשאול אותך למה אתה לא הולך לישון כבר.. לילה טוב...

avi182

New member
../images/Emo3.gifמממ יאמי../images/Emo24.gif

פשוט תענוג להיכנס לפורום ולראות תמונות כאלו אחלה צילומים תמשיכי כך

הטיZרית

New member
ניסיתי ולא הלך....

אמרתי שאני אראה לכם תמונה של הסוד הקטן שלי.... אבל ניסיתי לצלם ולא הולך...אין שם מספיק תאורה... כנראה שזה יחכה ליום שתהיה לי עזרה עם הענין הזה..

למעלה