עקב דרישת הקהל...

אנשים איך קטלתם!?!?!

לכם היה אומץ לחשוף משלכם?! האם רק מושלמות עוברות את סף מטתכם?! אתם בעצמם
(דודידו!! אני ממש מאוכזבת מתגובתך!!) גם אם התמונות לא העמידו לכם, יש טעם לקצת עידוד, לא?! אני חושבת שזה ממש יפה, שהם העזו... מה גם, שבכל אחת מהתמונות האלו יש חוט דק וסמוי של אהבה (דודי וקושקושית אוהבית, הצלם BIG M בוודאי אוהב את אשתו...), וזה מה שעושה את התמונה יותר עדיפה על פני כל תמונה שתמצא באתר סקס!!! א-ה-ב-ה!!! צאו ולימדו, ילדים קטנים, איך נראים החיים האמיתיים....

אני חושב שחלה טעות!!!!!!!!../images/Emo11.gif

על התמונה בהחלט מגיע ח"ח.. ה"גרוע" היה על השיר שבייב חשב עליו בדיוק ולא על התמונה!!! זה היה על ה- איציק ביציק עכביש...

babe10

New member
בייב חשב?

בייב חשבה אם כבר. וסליחה, מצטערת אם מישהו נפגע, אבל... כשיוצאים החוצה בפרסום צריך לדעת לקבל גם ביקורת שלילית. מה רצית שאני אגיד? וואו איזה יופי? לא. לדעתי זה לא יופי. ראיתי יפים יותר. כן. סחתיין על האומץ והתעוזה. אבל אני לא הייתי מצטלמת ככה לעולם ובטח לא מעלה את זה לפורום. אולי אני ביקורתית, אולי אני פרפקציוניסטית. אולי האחרון שראיתי היה כל כך יפה שכל דבר אחר מתגמד לידו (תרתי משמע..) בכל מקרה - לדעתי האישית - ביום שנתחיל להתייחס מדי ברצינות לכל הקטע פה - עדיף כבר שנפסיק להתייחס לקטע פה...

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif כל מילה מלמליאן

סחתיין ענק על התאוותאנית!

../images/Emo45.gif כל הכבוד על הנועזות...

ממממ אבל מה עם הגברבר, אני רוצה לראות גם משלו
למרות שכל הכבוד לבחורה,

זה לא נכון תאוותנית!!!!!!!!!!!!!!!!

על התמונה בהחלט מגיע ח"ח.. ה"גרוע" היה על השיר שבייב חשב עליו בדיוק ולא על התמונה!!! זה היה על ה- איציק ביציק עכביש...

למעלה