ערוץ הילדים

tal12322

New member
אני ראיתי בשידור החי!!

יותר טוב!! חח. סתם.. ואחרי שראיתי אז יצאנו...

אסור לראות כול היום

טלווזיה טלווזיה טלווזיה יכולה רק להשמין ודברים שונים צריך גם לצאת וגם לעשות הרבה דברים חוץ מי טלווזיה אבל אני לא מבין איך מנחי ערוץ הילדים מגיעים לאולפני מימד אולפני מימד שאתה מגיע לרמת החייל יש לך שמה גשר ענק ואז יש שמה פסי רכבת גם מענין עם ליפתי יש מכונית חחח

tal12322

New member
חח....

כן ראיתי נראה לי שזה בגלל שהיה להם בזמן האחרון הרבה בעיות עם זה פעם אחת הכול עף לרצפה!!! חחח......

ראיתם

ראיתם ארץ נהדרת הראו את טל מוסרי מקבל באיבר המין (או יותר נכון בביצים חחחח)חחחחחחחחחחחחחח איזה צחוקים נקרעתי בערוץ הילדים ואז חיפשתי את הקטע הזה בוידיאו באתר ערוץ הילדים איזה קורע זה חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם יודעים מה אני שונא בזה

זה אנשים שאנכנו לא מכירים וזה מעצבן אני אוהב מנחים מפורסמים לא אנשים שאני לא מכיר אבל נירא לי מיקי גבע פעם נבחר ככה נדמה לי

tal12322

New member
נכון..

זה מעצבן שזה נבחר ככה אבל גם מיקי גבע נבחר ככה והייתי חולה על מיקי גבע כמעט בכיתי שהוא עזב בקימור אני מקווה ששאני יואהב את המנחה החדש....

נכון זה מעצבן

תגיד אתה זוכר את המתמודד השני הוא היום שחקן אני מכיר אותו שי גולנשטין השם שלו נדמה לי לא זוכר

tal12322

New member
יפתי אתה יודע.....

אתה יודע ששינית לי את החיים בגלל כל השירים שלך!!

אני לא רואה את הערוץ האמת

אני יותר בכיוון של השירים של יפתי. אבל יפתי משעשע ,אני בטוחה שהיה די נחמד

tal12322

New member
אהה..

טוב.. משעשע מאוד!! זה מצחיק אותי איך לפעמים הוא מדבר מהר בלי להפסיק.. (חח..)

מה זה משנה HOT או YES ???

לי יש HOT ואז מה אם ליפתי יש YES -זה לא קשור בכלל לנושא.... אני רק אומר שגם" האי" יפה לא רק" דאוס" -שניהם יפים !

רומן14

New member
אבל למה ראיתה

למה ראיתה אתה מבוגר אני ילד אני הכי אוהב בכול מופע שאני רואה זה המצלמות המרכפות

רומן14

New member
איזה שיר

איזה שיר יפתיתושקה חחחחחחחחחח יפתי אתה יודע כבר מה היה יום ראשון או יום שני אוף אולי אני הפספס את העונה החדשה של הפיגמות יום ראשון אני הולך לכיתה ז מעניין מה היה

יהיה בסדר-אני הייתי בכיתה ז'

זו שנה קשה בלימודים מכל הבחינות אין ספק אבל היה בסדר לא היה כזה נורא!! בהצלחה!!

למעלה