ערוץ הילדים

רומן14

New member
איזהמ ופע היה

אני ראיתי את מופע סיום הקיץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ הטא כזה היה יפה כול המנחים טובים אבל במיוחד טל מוסרי אבל כולם מעולהים

איזה פרק יפה

איזה פרק יפה היה בדאוססס מזל של יפתי שלנו יש רק יס תודה לאלללל אוהבים אותך יפתי מזל שאין לך הוט הוט עלובים איכ הוטטטטט יס הכי טוביםםםםםםםם

tal12322

New member
מי ראת את השידור של יפתי ביום שני?????

אני ראיתי בטח היום יהיה את השיר חג הילדים........ אתמול בשידור יפתי היה ממש משוגע במיוחד בהתחלה אבל אחר כך הוא נרגע קצת חח.....

eva32

New member
אתה יודע../images/Emo35.gif

אתה יודע שאתה המנחה האהוב עלי מכל המנחים

tal12322

New member
חח..

חח.. היום קראתי באינטרנט איזה כתבה בוואלה על זה שמישהו שיתארח באולפן ערוץ הילדים ואמר ליפתי שלפעמים הוא צריך לסתום את הפה וזה היה כתבה מלפני איזה שנה ישנה בקיצור ואז שנייה אחרי שקראתי את הכתבה הלכתי לטלויזיה ובדיוק היה את השידור של יפתי ואז הוא אמר לא תיהיה סתימת פיות פה בערוץ הילדים!!.. חח.....

יפתיייייייייייי????

אח שלי גם נרשם למנחה ערוץ הילדים, יש לי שאלה תגיד יהיה אודישנים לזה כאילו לכל מי שנרשם? או שרק עם וישים אפשר להתקבל? אשמח עם תענה לי נופרריי

יפתי..תיכנס יש לי שאלה....

תגיד איך מתקבלים כדי להיות מנחה חדש כי אח שלי נרשם, אבל ראיתי שצריך לשלוח גם ויש אז איך מתקבלים רק דרך ויש!?

tal12322

New member
ראיתם....

ראיתם את יפתי שהוא ניכנס לג'יפה בערוץ הילדים?????

יפתי../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

איך העזתה לבחור בשחר הזה מסכן שחר גר בקרית שמונה זה מאוד רחוק ויפתי למה בחרתה בשחרררררררררר למה לא בחרתה בישראל אני מכיר אותו יש לי אותו באיסיי אבל מה שהכי טוב בלהיות מנחה אתה הולך למסיבות השקעה וכול הזה פרמייריות וכול הזה אוףףףףףף רציתי שתבחר בישראלללללל

יפתי תופעה חברתית

מה אין או לא היה ליפתי... מקושרים,פייסבוק,אפילו סנוזז היה לו! אז גנבתי לו קצת .. רובם מהסרט שהערוץ עושה(הוא העלה הודעה בנושא למטה)

tal12322

New member
גם אני ראיתי..

גם אני ראיתי היה מעולהה ואיזה באסה שנגמר החופשש (עוד מעט יש שנה ליפתי בערוץ הילדים וגם לשיר רק עוד יום אחד!)חח..ו שאלה ליפתי מי רצית שינצח בכוכב נולד?

למעלה