פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

בסיאטל לא תמצאו היום חולצות פלאנל ולא את קורט קוביין, אבל בכל מקרה אתם מוזמנים לפורום גראנג' http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=499
סיפורי התנ"ך מציתים את דמיונכם במהלך השיעור? רוצים לדעת עליהם יותר ממה שהמורה מספרת? מצטרפים עכשיו לפורום נוער שוחר תנ"ך http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=2043

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo207.gifבקשר להופעה היו בב"ש..

מישהו מפה בא..?

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifבאמת?!?!?../images/Emo12.gif

את גרה בב"ש? איזה כיף לך.. אף אחת לא רוצה לבוא איתי.. הם לא אוהבות..
אז אולי אני אלך לבד..
עצוב.. אבל אין מצב שאני מוותרת על זה!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifיאאא ולא ראיתי אותך.. באסה..../images/Emo4.gif

אבל את בטח ראית מישהי כזאת קצת לא קשורה.. לא..? חח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifהיה מדהים../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif[חפירה..../images/Emo9.gif]

באתי לבד כי אף אחת מהחברות שלי לא ממש מכירה שירים של החלונות הגבוהים אבל אני גדלתי עליהם.. ולשמוע את גלעד שר אותם זה הדבר הכי יפה שיש!!
הוא שר כ"כ יפה! יותר יפה מאשר בדיסקים! שיחזור להופיע!! באתי ממש ממש מוקדם, חיכיתי 20 דק' בחוץ ונוכחתי לדעת שאני ה"ילדה" היחידה שתיהיה בהופעה הזאת..
כולם היו מבוגדים, זוגות מבוגרים, או קבוצות סטודנטים.. כולם לבשו בגדי ערב ונעלי ערב ורק אני נעלתי אולסטאר ובגדים כאלו רגילים וכבר הרגשתי מוזרה..חח הכניסו אותנו ב-10 וכולם הסתכלו עליי ככה
במבט של "מה הקשר?!" חח היו שולחנות של 4 בתחילת באולם ומאחורה יותר על כיסאות ברים ושולחנות גבוהים היו מקומות ל-3 ולא היה לי נעים לשבת שם לבד אז עליתי למעלה (יש מין מרפסת כזאת..). בסוף אחרי איזה חצי שעה החלטתי שאני הולכת לשאול את שתי הנשים שישבו בשולחן שרציתי אם אני יכלה לשבת שם .. הן הסכימו והתעלמו ממני בהתחלה.. אח"כ באה השאלה שחיכיתי שתבוא "מה הקשר שלך אליהם ולשירים שלהם..?" חח אז עניתי..
והם כזה "אה.. יפה.. כל הכבוד.."
ההופעה התחילה ב עשרה ל11 בערך.. הפליליסט (שלקחתי מהבמה..
) כל השבוע לך
יחזקאל ילדה קטנה אני סולחת עכשיו טוב
אז מה
אהבה ראשונה
האהבה נשארת הורוסקופ התשמע קולי אינך יכולה מה איתי הבובה זהבה --------------------- מותק שלי (זה היה כ"כ מרגש!!
) אצלי הכל בסדר שוב
!! התמוגגתי לי מכל שיר, ניסיתי להקליט בMP אני מקווה שיצא טוב למרות שישבתי כמעט על הבמה..חח בסוף ההופעה אני ועוד סטודנט החלטנו לעמוד ולמחוא כפים אז כמה הצטרפו אלינו חח ואז לקחתי פלייליסט ובאתי אליהם.. אמרתי לג'וזי שהיא מדהימה (לגמרי!) ושגלדתי עליהם ועל השירים שלהם.. אח"כ אמרתי לגלעד שאני שאלתי אותו לפני כמה זמן בפייסבוק אם תיהיה הופעה ואמרתי לו שממש נהנתי ותודה ושאני שמחה שהוא חזר להופיע.. והם כתבו לי הקדשה על הפלייליסט.. אני עדיין כולי מוקסמת.. זה היה מושלם
כשהייתם בת"א בהופעה הראשונה, היו גם צעירים יותר.? חח בטח נראיתי יותר קטנה ממש שאני באמת..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif* ממה.. ו...

הם כאלו חמודים ביחד על הבמה!!!
הם סיפרו את הסיפורים מעבר לשירים ועל הפגישה בניהם ועל השיר אני סולחת.. וואו.. היה אדיר!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifתודה../images/Emo24.gif

אני מאוד מקווה שייצא לך להיות בהופעה כזאת!

אל תדאגי,

גם בהופעה בת"א היינו עם אותה תחושה של "הילדות הקטנות האלו שבאו להופעה" ואנשים נתנו בנו מבטים תמוהים.. ומורי בכלל לא ילדה כבר!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifאבל אתן לפחות הייתן קבוצה..

אני הייתי הילדה היחידה.. וגם ככה כולם חושבים שאני בת 14-15.. בטח נראתי ממש קטנה
אבל היה כיף
באיזה גילאים אתן..?
אני כותבת פה מידי פעם כבר המון זמן ואני לא מכירה אתכן בכלל..

Jazz

New member
את לא היית הצבעונית ?

זאת אומרת עם כל צבעי הקשת והmp? האמת שאני מעריץ יותר של ג'וזי, אבל נכנס לפה מדי פעם לראות אם יש משהו על ההופעות שלהם. הייתי אתמול בהופעה וגם בהרצליה בקמלוט. גם הגענו לפני (אני ועוד מישהי), נראה לי שעמדת קרוב אלינו :) היית מצטרף לשבת איתנו, ישבנו ממש מאחוריכם. אני מבין אותך, גם אני צריך לשבור את הראש עד שאני מוצא מישהו לבוא איתו לג'וזי :) לגבי ההופעה באמת היה נחמד, למרות שקצת כאב לי לראות שלא היה מספיק פרסום אז האולם היה די ריק... חבל לי על ג'וזי וגלעד שהגיעו עד הדרום להופיע לפני 50 איש. בקמלוט היתה אווירה אחרת, יותר קטן ויותר מלא וזה יותר עשה לי את זה :) אבל באמת שהיה נחמד.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif!!

כן,כן..
"צבעונית".. אהבתי ת'הגדרה..
[יותר טוב מפריקית..
]. וההקלטות בMP לא הצליחו משהו.. הייתי קרובה מידי..
באמת מבאס שלא היה הרבה פירסום והיו קצת אנשים.. אני ידעתי על ההופעה כי שאלתי את גלעד בפייסבוק אם הם מגיעים לב"ש והוא אמר שאולי.. ואז הודיעו פה!
לא הייתי בעוד הופעה (אני לא אתנגד!) אז אני לא יכולה להשוות.. מבחינתי היה מדהים..
תגיד, אם כבר אני מדברת עם מישהו שהיה שם.. נראתי ממש לא קשורה?

Jazz

New member
פריקית? ממש לא...

לא יודע מי הכניס לך את השטויות האלה לראש, אבל היית נראית ממש חמודה :) הכוונה בצבעונית היתה ללבוש שלך, אם אני לא טועה היתה לך חולצה עם כל צבעי הקשת ? זה די בלט שם שכל השאר לובשים צבעים כהים מדכאים.. :) ואין לך מה להרגיש לא קשורה, כפי שראית היה יצוג די נכבד של הדור הצעיר ונראה לי שאת היחידה שחשבה שנראית לא קשורה.. מה שכן היה מצחיק זה לראות אותך מתיישבת ממש ליד הבמה, נראה לי שעם המקום היחסית ריק היית רואה מצוין גם קצת מאחור :) אגב, יש לי כמה תמונות וקליפים מההופעה הזו והקודמת, אז אם בא לך תשלחי לי מסנג'ר לפרטי. ובלי שום קשר, כל הכבוד על היוזמה והנחישות להגיע להופעה של זמר שאת אוהבת גם אם את לא מוצאת מי שיגיע איתך :)

למעלה