פורומים חדשים בתפוז אנשים

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifיאא איזה יופי לשמוע!!../images/Emo13.gif

אנשים משגעים אותי עם התווית האידיוטית הזאת..
הבנתי שהצבעוניות היתה בבגדים חח אני אוהבת..
תודה!!
לא קשורה כי כל הדור הצעיר שם היו סטודנטים.. לא תלמידי תיכון כמוני.. חח..למה זה מצחיק שישבתי ממש ליד הבמה..? חשבתי שככה אני ארגיש פחות קשורה כי אני לא אראה את האנשים האחרים..
תודה..
פשוט לא יכולתי לוותר על זה.. למרות שאני אוהבת את גלעד ואת השירים שלו כבר המון זמן (יחסית.מהאלבום הראשון..) לא יצא לי אפילו פעם אחת להיות בהופעה.. ועוד הופעת מחווה לחלונות הגבוהים?! איך אפשר לפספס דבר כזה? חח גדלתי עליהם..
אממ.. שמעתי אותך אומר לג'וזי שיש לך קליפים מההופעה, רציתי להגיד לך להעלות ליוטיוב אומשו אבל לא היה לי נעים להכנס לכם בשיחה..
אני אשמח לקבל..
[לי לא היתה מצלמה..
] אני אשלח לך את המסנג'ר במסר

Jazz

New member
קיבלתי והוספתי

וסחטיין על הזיכרון שלך, האמת היא שאמרתי לג'וזי שיש לי קליפים שלה עוד מצעירותה- ורובם מהיוטיוב... :) אבל יש לי גם כמה מההופעה שלהם, ובלי שום קשר תוכלי לראות ביוטיוב שני קטעים ארוכים מהבכורה שהעלה איזה אתר ישראלי. ציפיתי יותר לדבר עם ג'וזי אבל הרגשנו לא קשורים שם /: מה שכן היית יכולה לנצל את המצלמה שלי ולהצטלם איתם, לא נורא פעם הבאה :) תאשרי את המסנג'ר ונמשיך לדבר כבר שם.. המשך יום נעים :)

Jazz

New member
את לא היית הצבעונית ?

זאת אומרת עם כל צבעי הקשת והmp? האמת שאני מעריץ יותר של ג'וזי, אבל נכנס לפה מדי פעם לראות אם יש משהו על ההופעות שלהם. הייתי אתמול בהופעה וגם בהרצליה בקמלוט. גם הגענו לפני (אני ועוד מישהי), נראה לי שעמדת קרוב אלינו :) היית מצטרפת לשבת איתנו, ישבנו ממש מאחוריכם. אני מבין אותך, גם אני צריך לשבור את הראש עד שאני מוצא מישהו לבוא איתו לג'וזי :) לגבי ההופעה באמת היה נחמד, למרות שקצת כאב לי לראות שלא היה מספיק פרסום אז האולם היה די ריק... חבל לי על ג'וזי וגלעד שהגיעו עד הדרום להופיע לפני 50 איש. בקמלוט היתה אווירה אחרת, יותר קטן ויותר מלא וזה יותר עשה לי את זה :) אבל באמת שהיה נחמד.

למעלה