פרישת מנהל הפורום

פופאפ

New member
היה ונשאר טרול עם תסביך אדיפלי

יש גבול לכושר הספיגה התראפי שניתן לו בניהול פורום ע"ח קורבנותיו הקוראים. למעשה הוא אובחן כטרול לפני שנים וגרם למשתתפים ומנהלים מצוינים כמו דורון ק לנטוש את המערכת. לא די בידע מחקרי אלא גם בבהירות מחשבה כדי להסיק מסקנות ממנו כשזו היתה נגמרת (מחוסר תזונתי כפרוש סנגורי) יוסי תמיד חיפש את אמא של מישהו... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=23&msgid=24422217&archive=1

m0sh3

New member
קרא את כל השרשור

ותראה שאמנם יוסי לא היה נופת צופים אך עם זאת הוא צודק בעליל ודורון בהחלט לא ענה לטענות הרלוונטיות שהועלו.

פופאפ

New member
מה אתה קוף?

"לאלו מאיתנו שרוצים להאריך את תוחלת החיים שלהם, אין זה מעשי לחכות לתוצאות של ניסוי בבני אדם"

m0sh3

New member
אני מניח שאין לך ידע בסיסי בביולוגיה

ואבולוציה. אמנם, כל עוד הנושא לא נבדק בבני אדם אי אפשר להסיק לגבינו באופן חד משמעי, אך העובדה שתכונה כלשהיא נמצאת בהרבה מינים מצביעה על כך שהתכונה שמורה באבולוציה. אם כן, והיא שמורה עד אבותינו קופי העל, יש בסיס לחשוב שאולי גם לנו תצא מכך תועלת.

פופאפ

New member
אז אל תסיק ואל תניח

כשדורשים הוכחה מחקרית היא חייבת להיות מושלמת כי אין תכונות שנשמרות אבולוציונית בשלמותן. זו הסיבה שנדרשים מחקרים באנשים. מבחינה מדעית אין שום תועלת בכך ויתכן אפילו נזק לא צפוי. היית מוכן שוטרינר יהיה רופא שלך - בהנחה שהידע שלו "שמור" גם לגביך?

m0sh3

New member
יש תכונות שנשמרות בצורה טובה מאוד

וכמובן שדרוש מחקר באנשים. אם היית משתמש בעיניים ובתבונה שהאבולוציה העניקה לך היית רואה שכתבתי "כל עוד הנושא לא נבדק בבני אדם אי אפשר להסיק לגבינו באופן חד משמעי". כמובן שהדוגמא של הוטרינר לא רלוונטית, כיוון שאתה דמגוג קטן שמנסה לעשות רוח גדולה. תנוח.

007bg

New member
../images/Emo31.gifבושה.

כאקטיבי שקורא בפורום הזה (לא טעיתי בדיקדוק), יצא לי לקרוא פעם אחת. פעם אחת ויחידה מאמר מפה. רק פעם אחת. ואני זוכר את המאמר הזה, מילה במילה עד היום. ארוך, מפורט, נטול מיתוסים מטופשים ולא מתייחס לקורא כהדיוט. הייתי ממשיך שיריתם לעצמכם ברגע, אבל יותר דומה שרוקנתם לעצמך את הזרע משק האשכים. הפכתם את הפורום לאימפוטנט במחי יד. אפילו אם הוא היה מתפרץ ורועם על משתמש בלי סיבה ובגחמה מטופשת, מה שהוא לא, עדיין הייתם אמוריל לזכור לו את חסד נעוריו. עשו לי טובה, הוא ניהל פה ללא עוררין פורום בצורה אולי לא הכי פוליטיקלי קורקטית, אולי לא יותר מדי מעונבת, אבל בלי ספק ברמה של תוכן מקצועי לעילא. בכל מקרה, אשרי הגפרור.

shikoLM

New member
אכזבה../images/Emo31.gif

אמנם אני רק קורא, אך בהחלט מדובר בפורום בעל אופי ייחודי שכה חסר בתחום התזונה. התרומה של יוסי לפורום גדולה עשרות מונים מעקיצה צינית כזאת או אחרת, בהחלט אכזבה.

floppi

New member
אני בטוח שלתפוז יש את הסיבות שלהם...

וההודעה למטה היא סיבה די מוצדקת :-\ זאת אומרת, בתור מנהל הוא התעלם מהחוק הכי חשוב אולי שיכול להיות בכל קבוצת דיון (הזכות לכבוד והחובה לכבד). זה אפילו לא רשום בתקנון

floppi

New member
הממ...

"ולהבא, תלמדי לשרשר את ההודעות שלך במקום לפתוח הודעה חדשה באותו נושא." הוא היה יכול להגיד את זה בקצת יותר עדינות
אני לא יודע בקשר לפותחת השרשור, אבל אני הייתי די מתעצבן מזה. ואפשר לראות את זה גם בקישורים האחרים שניתנו למעלה. אבל מה אני יודע? אני לא בדיוק חבר בפורום... יכול להיות שאלה מקרים נדירים

m0sh3

New member
אומרים את זה בהרבה פורומים,

אין סיבה להיות כאלה רגישים, כולה אינטרנט.

m0sh3

New member
זה פורום מדעי, לא פורום דובוני אכפת לי

המטרה היא להעביר מידע מהימן ולא להיות חמודים. זה אולי צורם לחלק מהאנשים, אבל זה המצב.

למעלה