פרס חדש, ומשחק מאופס

../images/Emo41.gifפרס חדש, ומשחק מאופס../images/Emo41.gif

בואו נעשה עצומה כדי שmy band יאפסו את המשחק וכל להקה, ויהיה פרס חדש
פאלפון מוטורלה או מה שתחליטו

אוי נו..

לא יהיה שום פרס! למה נראה לכם שהם כאלה פראיירים??? ומה פתאום לאפס? למי יהיה בדיוק כח להתחיל מהתחלה???????

dinp

New member
אני מתנגד

כי אחרי כל ההשקה לפוצץ את זה...מה אתם סתומים?

noocvar

New member
אבל

אין סיכוי שאני אגיע למקום הראשון. יש פער ענקי ביני לבינם (אני מקום 25), ואני השקעתי המווון ובכל זאת אני רוצה מהתתחלה- שלכולם יהיה סיכוי שווה עם אותם חוקים. אגב, מה מספר הלהקה שלך?

בגלל זה אני מציעה שיאפסו../images/Emo222.gif

כדי שלא יהיה שוב פערים כי יהיו עוד להקות גדולות שישחקו אם יהיה פרס חדש אז שוב יהיה פער...הבנתם

yardenc12

New member
גם אני בעד לאפס!!!!

זה יהיה הכי פייר לכולם! ככה לכולם תהיה את ההזדמנות להתחיל מחדש וגם להגיע למקומות הגבוהים!!! זה יהיה הכי טוב! ומה זה שווה לכם אם לא?! ככה זה סתם לא פייר כי יופי יש את ה TOP 100 וכל השאר הפסידו!!!!

פעם 4387389559483085 שאני אגיד

אני הייתי במקום 2000 ומשהו כמעט 3000 וכשהשקעתי המון הייתי גם מקום 17 עכשיו התדרדרתי ל-30 אבל יהיה פסדר... =]

אני בעד לאפס!!!

בגלל הפערים שהמקומות הראשונים פתחו כשהיו חוקים שונים למשחק...

לכל אלה שנגד לאפס...../images/Emo222.gif

זה לא הצעה של "יש לי כוח" או לא.... זו הצעה של היגיון. אם יהיה פרס חדש, שווה להשקיע בשבילו מחדש
מי שאין לו כוח זאת בעיה שלו לפי דעתי, אבל הכי הגיוני והכי הוגן זה שיהיו עוד פעם יותר משתתפים, וגם יהיה פער גדול בין האחונים שהתתפו למשחק לביןהגדולים שלא זכו... תחשבו בהיגיון חבר'ה

למה לא../images/Emo35.gif../images/Emo222.gif

מה הקשר לפראיירים? זה תלוי בהישגים ובכל ההכנסות ואני לא יודעת איזה שיבואו להם מזה...

למה להם סתם לתת פרסים?

למה שהם יעשו את זה? מה יוצא להם מזה? את יודעת, הם חברה! המטרה שלהם זה להרוויח כסף, לא לחלק אותו...

noocvar

New member
אז למה הם עשו את המשחק מלכתחילה?

חלק מהעיניין זה גם פרסום ורכישת לקוחות. חוצמזה אני בטוחה שמכשיר פלאפון אחד בודד מסכן זה כלום בשביל אורנג'.

למעלה