פרס חדש, ומשחק מאופס

אבל הם כבר עשו את הפרסום שלהם!

שעם כל הבאגים, לא תרם יותר מדי.. אז מה הקטע? כמה לקוחות אתה חושב שהם ייצברו בעוד סיבוב שרב הסיכויים גם יהיה מלא באגים ותלונות?? את המטרה הם השיגו. זהו. נגמר!! והם אפילו היו נחמדים והשאירו את המשחק. אבל לא נראה לי שהם גם ייתקנו באגים עכשיו או יעשו משהו.. הם פשוט השאירו את זה פתוח וזהו. פלאפון אחד זה כלום אבל מה יהיה בסוף? כל פעם ייבקשו עוד סיבוב ועוד פרסים ועוד חידושים ועוד זה וזה וזה וזה!!!! למה אתם כאלה מפונקים?? היה, נגמר,זהו. מי אשם שלא ניצחתם?? בטח שלא אורנג'! רק אתם! אז למה לבקש הזדמניויות שניות מכל הסוגים האפשריים כל שניה?? כיף לכם המשחק, יופי, הוא נשאר. לא רוצה להשמע מורה, אבל- נותנים לכם אצבע ואתם לוקחים את כל היד!! תתגברו על זה שלא ניצחתם ותסתפקו בזה שהמשחק נשאר.

noocvar

New member
../images/Emo12.gif???

אף אחד לא מפונק, ואף אחד לא האשים מישהו בהפסד. כל מה שאנו (והכוונה למי שרוצה סיבוב נוסף) רוצים זו הזדמנות נוספת. זה הכל ואין טעם לתקוף. את לא בעד הבקשה הנ"ל- לגיטימי, אבל תפסיקי להתעצבן על אלו שכן.
ואגב, אני בת.

../images/Emo12.gif גם לך

עזבי. אין לי כח להמשיך את הוויכוח המיותר הזה. ואני במילא עוזבת את מיי בנד. אבל כשכמה אנשים כל שניה אומרים-"נו תאפסו כבר!! תאפסווו!!! תאפסו תאפסו תאפסו!!!!!" אז זה ממש מתחיל להרגיז!! בדיוק כמו ששאלו אם המשחק יימשיך כל רבע שניה.
ו-

קודם כל

זה לא חוצפה...
ואת רב ההודעות האלה כתבתי לפני שהחלטתי לעזוב... וגם אם אני עוזבת מותר לי להביע דעה ולהגיד מה שאני רוצה.. לא?

פלורי2

New member
זאת פ ל ו ר י ס יי נ ט ה ,../images/Emo222.gif

אני פשוט כותבת בשל אחותי
זה לא נשמע כמו דעה, את אומרת "הם לא יאפסו!! תקלטו את זה כבר!!" שזה נשמע לא כמו דעה, אלא כמו הסבר למשהו חד משמעי, זה ממש לא דעה באיך שביטאת את זה, את אומרת שאת לא רוצה לאפ אחרי כל מה שעשית עכשיו אבל את עוזבת אז מה אכפת לך שיאפסו או לא
לזה התכוונתי...

dinp

New member
מה?

הסתכלתי ואיפה שהוא בדיבור על דעה שלך נרדמתי.

RoieL

New member
הצעה של הגיון?

ולאבד את כל מה שעשינו זה הגיוני לדעתך? לא נעים לי להגיד לך מה עובר לי בראש כרגע.

יש לך בעיה עם זה שאני עוד../images/Emo222.gif

פה
מפתח של חביתוש
תסתכל עליו
הוא כל הזמן יורד עליי
אתה כל הזמן נטפל אליי וכל חבר פורום רואה שאני מנסה לא לריב בזמן האחרון נו בחייך מה אתה רוצה ממני?! תמצא מישהו בגילך לריב איתו
מפתח של חביתוש, אם אתה באמת מנהל כל כך טוב, אני מצפה ממך שתגיד לו כבר לרדת ממני

dinp

New member
לא לאפס לא לאפס

תצתרפו אליי:לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס, לא לאפס,לא לאפס לא לאפס...

I am IRiTooSH

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo204.gif

מי צריך עכשיו פרס? אנחנו משחקים בשביל להנות... לפחות אני, ואני לפחות לא רוצה שיאפסו את המשחק..שיחקתי הרבה.. ואל תגידו שאם יאפסו זה יתן לי עוד זיקווים להצליח אבל התחלתי בין האחרונים ולא אכפת לי! אני רוצה להמשיך איך שאני בדירוג שאני!

THE ILLEGAL ONE

New member
../images/Emo31.gif אני לא סתם השקעתי זמן בלהקה

הזאת אני לא רוצה שיאפסו לי את כל העבודה שלי!

למעלה