פרק ההחזרות

היה כבר צהריים

ולא אכלנו כלום מהבוקר. הייתי מורעב, והשקשוקה הזאת הייתה הדבר הכי טעים שאכלתי בחיים

אבל איזה חמוד רם....

חבל שהם לא חזרו. ממש רציתי לראות את רם עוד קצת. פשוט עושה לי את זה.

רם חמוד ../images/Emo45.gif.

אולם לא בולט, לא שנון ולא מעצבן. גם ירון חמוד וגם נדמה-לי-שקוראים-לו-אלון-אך-לא-זה-של-חופית חמוד. בכמה חנונים חמודים התוכנית יכולה לעמוד בלי לקרוס מבחינת הרייטינג
?

Thumpers

New member
חמוד אומרים...

לכלב או לתינוק עם פיגור. או לכלב עם פיגור, ולתינוק רגיל. לא לגברים. :) אלון (לא של סטייסי) הוא מקסים. בחיי, מהרגע הראשון פשוט אמרתי שאני רוצה לראות אותו בגמר. אבל הוא לא :( רם מתוק - ותגידו מה שאתן רוצות - בעיניי הוא גם נאה.

Thumpers

New member
חחח

שכל אחד יאמר מה שבא לו - אצלנו זה מין ביטוי, זה הכל.

"סימה וקנין מכשפה".

סרט על אלמנה מוכת צרות, טובת לב ועממית שמגלה יום אחד שיש לה כוחות של
. ציטטתי מהזיכרון, לכן ישנם כמה אי דיוקים. בגדול סרט משעשע אם כי דביק.

Thumpers

New member
אף פעם לא שמעתי עליו!

אבל אני לא חזקה בסרטים ישראלים, חוץ ממבצע סבתא (שראיתי אותו לפחות מיליונתלפים פעם) וגבעת חלפון אינה עונה (שבגללו קראו לי כל התיכון "יעעעעעלי")

svety

New member
../images/Emo47.gifשני הסרטים הישראליים האהובים עליי

באמת רק היה חסר שגם לא תצא משם חי ../images/Emo2.gif.

ההפסד הוא לחלוטין של התוכנית ושלנו, גם שלך אבל לדעתי פחות. חכה חכה לקיץ, אני בקטע של רעיונות מטורפים ראיתי את ההפקה של ה
וה
בארון מאיקאה. אמנם לא בפריים טיים, אך באותנטיות שלא הייתה מביישת מיסיונר חצי אפרו-קולומביאני חצי פרסו-שבדי הומו קטוע גפיים וימני שמטפס את אוורסט עם ילקוט של בראטז מלא בגת מעופש
.

mass

New member
ברברבאום מעצבן.

הוא פשוט יצור. הוא לא חנון, הוא נעל.

נוטה להסכים: לא חנון, ../images/Emo264.gif.

אבל יש לו יציאות מצחיקות פה ושם. בנוסף לכך אני מאוד מחבבת את סהר, נראה שיש לה אופי מקסים. גם איב כל הזמן אופטימית ושמחה, לוקחת את עצמה ואת הדברים באיזי
.

למעלה