פרק ההחזרות

Thumpers

New member
עצבנית?

חס וחלילה. אני פולניה - ככה שאני לא מתעצבנת, רק נעלבת ויושבת בצד. לבד. בחושך. (למרות שאני גם רבע ספרדיה, אבל זה לא רלוונטי) מה שאמרתי זה שאף אחד לא הבטיח לו להישאר בתחרות לזמן רב - ושלדעתי הוא מבין את זה שתמיד יהיו את אלו שיפלו במערכה הראשונה, ואלו שינצחו. You win some, you lose some.

אני רוסיה, מותק.

מה עשו לילד שלי חסרי התרבות מההפקה
! אני הולכת לשם ועושה להם סקנדל שהצבא האדום לא עשה בברלין
! לא מעניין אותי ידע לא ידע, שיתביישו להם
! שהילדים שלהם ישחו צורנית בבריכות שבנו מכספי הירקות בשוק הכרמל, כל עגבניה 5 ש"ח, ביזיון
! אני אראה להם מה זה לפתות ילדים תמימים מבית טוב בכריסטינות ונלות
! אלעד, אימא אמרה אתה שותק, מנקה את החדר שלך ומסתרק יפה כי אתה חוזר לתוכנית מחר!

elcool

New member
כל פעם שאמא שלי אומרת לי להסתרק יפה

אני מגדל את השיער עוד יום

זה בגלל שאתה חושב רק על עצמך ../images/Emo62.gif.

ייסוריה של דודה פרומה מקרית אוחתו שנאלצת להסביר לשכנותיה שיש לה אחיין ולא אחיינית, שאתה לא בוחש בצימעס ושיש למשפחה כסף לספר לא יכלו לעניין את נשמתך המורדת במוסכמות השטייטעליות של עמנו פחות. אתה תירגע פירושו תסתפר אך ורק אחרי שתוריד את כולנו לקבר, אז אתה תבכה שאין מי שיכין לך קוגל אך יהיה כבר מאוחר מדי, מהעולם הבא נצפה בך מעביר את שארית חייך במאמצים נואשים ללמד את הדור הצעיר למרוח ג'ל על פדחתו הלא יתומה
.

elcool

New member
אני רוצה לדמיין איך ספר פרי עטיך יראה

יהיו בו 542 עמודים, המבקרים יקטלו אותו, והוא יהיה cult classic' ויורד במאות אלפי עותקים לקינדל.

../images/Emo127.gif אני חובבת סרטי אימה.

אילמים, זרים, סוריאליסטיים, ישנים, קלאסיים, מודרניים, אקספלויטיישן, מה שתרצה. אם יבוא לך אי פעם על מרתון סרטי אימה מהפחות מוכרים והיותר איכותיים, בכל תת ז'אנר אפשרי - אני הבנאדם
. מוכרת בפורום אימה של IMDB בניק NosfeRita.

Thumpers

New member
אוקיי, עכשיו ברצינות...

נלה אומנם יפה - אבל לפתות מישהו בכריסטין? זה פשוט בדיחה. אני רק מסתכלת עלייה - אני חושבת על בובת מין מתנפחת. זה פשוט הדבר היחיד שהיא מזכירה לי. מנותחת, מנופחת... (מקופחת? מטופחת?)

מסכנה כריסטין,

לא רואים לה את העיניים מרוב לחיים
. בלי שום קשר, לא הסכמתי עם איציק ומה שמה בישראל הפרטנרית היפה השזופה בהגזמה שלו שהיללו את הזוגיות של רם וכריסטין, ממה שאני ראיתי רם יצא מתחשב ומקסים כמיטב יכולתו, ואילו כריסטין הייתה שלילית ומעוקמת פרצוף כהרגלה. חבל שהיא ככה, התרשמתי שהפנימיות שלה מתבטאת נאה בחיצוניות שלה, ואם ניקח בחשבון גם את האינטליגנציה שלה היא באמת סוג של מקופחת
.

יש אנשים שרגישים יותר ופחות לחריף. ../images/Emo233.gif

כנראה כריסטין רגישה במיוחד, לעומתה אלון לא הרגיש כלום (שמעתי איפשהו שמבחינה גנטית יוצאי עדות המזרח פחות רגישים אבל זו יכולה להיות סתם שמועה גזענית, ובכל זאת - האם אלון מרוקאי? או תימני?)

ושל שני עובדים זרים:

אחד מתאילנד ואחד מהפיליפינים שאימא שלו היא בכלל אחותו הגדולה ויש לה תאומים סיאמיים המחוברים בטחור בצורה של בובת ברבי שמצדיע ליוסי שריד
.

Thumpers

New member
יוסי שריד...

הוא בן אדם מדהים וראוי להערצה. סתם שתדעי :)

למעלה