שאלון...כנסו ותענו !!!!

the blak angel

New member
../images/Emo41.gif שאלון...כנסו ותענו !!!!../images/Emo41.gif

כל השאלון זה האם אי פעם עשית משהו ש.... רק מלאו שם וגיל והתחילו לענות!!!!! שם: גיל: האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? 2.התנשקת? 3.הרבצת למורה: 4.העלבת מישהו: 5.נפרדת ממישהו\מישהי: 6.נפרדו ממך: 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? 8.העליבו אותך: 9.הרביצו לך: 10.עישנת? 11. עישנת סמים? 12.בכית בגלל אהבה? 13.התאהבת? 14.ניסית להתאבד? 15.הרגת מישהו או משהו? 16.ראית חייזרים? 17.השתכרת? 18.נסעת לביקור בחו"ל: 19.החלקת על בננה? 20.אימצת כלב? 21.הרבצת לחבר טוב? 22.לא קמת לביצפר בזמן? 23.הרגשת חרא? 24.פגשת סלבריטי? 25.התאהבת בידיד טוב? 26.חשבת להתאבד? 27.הרבצת למישהו קטן ממך? 28. רצית למות? 29.הפלגת באונייה? 30.זכית המשהו? טוב...זה הכל!!!!!!! תענו מהר!!!!!!! the blak angel

הינהההה

1.התנשקת צרפתית?יאפפפפ...חלומי 2.התנשקת?כן.. 3.הרבצת למורה:חחח מה פתאוםםםם...אני ילדה טובה...חחח 4.העלבת מישהו:כןןן ברור מי לא?!?!וחבל שכך...אבל פעמים מועטות! 5.נפרדת ממישהו\מישהי:כן..... 6.נפרדו ממך:כן... 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')???מה פתאוםםםםם!! 8.העליבו אותך:כן 9.הרביצו לך:אחי,חחחח אבל זה מאהבה בלבד...חיחיחיח 10.עישנת?לאאאא חלילה וחס! 11. עישנת סמים?מה פתאום! 12.בכית בגלל אהבה?כן...אוףףף 13.התאהבת?מלאא 14.ניסית להתאבד?לאאאאאאאאאא 15.הרגת מישהו או משהו?חסיי וחליליי! 16.ראית חייזרים?חחח לא! 17.השתכרת?לא 18.נסעת לביקור בחו"ל:ברור מליון פעם!!!כזה כיףףףףף 19.החלקת על בננה?חחחחחחחח נייט..{לא} 20.אימצת כלב?הייתי רוצהה...אוף! 21.הרבצת לחבר טוב?מה פתאום חולה על החברות המאמיות שילי! 22.לא קמת לביצפר בזמן? לאא...אומרים לי לקום אני מתייצבת! 23.הרגשת חרא? בטח 24.פגשת סלבריטי?כןן ולא מעטטט!ישששששש 25.התאהבת בידיד טוב?כן...{וווווואלו'שששש אכם אכםםםם חחח סתם!} 26.חשבת להתאבד?לא דיברנו על זה כבר 27.הרבצת למישהו קטן ממך?לאאא חסוחלילההה 28. רצית למות?מה פתאום...גם על זה דיברנו 29.הפלגת באונייה?בטחחחחחחחחח 30.זכית המשהו?המון דברים....!!זה כזה כיף לזכות בדברים...בחינם!חחח

שליייי!!!!! (כדאי ליראות)

שם: לי גיל: 14 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? לא 2.התנשקת? כן 3.הרבצת למורה: מה נראה לכם... לא 4.העלבת מישהו: כן 5.נפרדת ממישהו\מישהי: לא 6.נפרדו ממך:לא 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? אני אתעלם.... אבל בכל מקרה, לא 8.העליבו אותך: לא 9.הרביצו לך: לא 10.עישנת? לא 11. עישנת סמים? לאאאא 12.בכית בגלל אהבה? כן! 13.התאהבת? כן! 14.ניסית להתאבד? לא! 15.הרגת מישהו או משהו? כן... את השבלול בגינה... 16.ראית חייזרים? לא 17.השתכרת? לא 18.נסעת לביקור בחו"ל: ברווור! 19.החלקת על בננה? לא 20.אימצת כלב? כן 21.הרבצת לחבר טוב? אה.. לא שזכור לי 22.לא קמת לביצפר בזמן? ברור!! כל יום! 23.הרגשת חרא? לא 24.פגשת סלבריטי? ברווור!!!! 25.התאהבת בידיד טוב? לא 26.חשבת להתאבד? אה.. לא 27.הרבצת למישהו קטן ממך? כן!! 28. רצית למות? כן 29.הפלגת באונייה? לא 30.זכית המשהו? ברור... במלא פרסים!!

the blak angel

New member
הנה התשובות שליייייייייייי

שם: מורן גיל:14 1.התנשקת צרפתית? חחח עוד לא יצא לי 2.התנשקת? גם לא 3.הרבצת למורה? לא...אבל הייתי מתה לעשות את זה 4.העלבת מישהו? נראה לי שכן... 5.נפרדת ממישהו\מישהי? כן... 6. נפרדו ממך? כן... 7.הזדיינת? ממש ממש ממש ל-א 8.העליבו אותך? כן... 9.הרביצו לך? כן...!!!!!!!! 10.עישנת? לאאאאא 11. עישנת סמים? לא 12.בכית בגלל אהבה? כן...
13.התאהבת? כן!!!!! 14.ניסית להתאבד? חחחחחחחחחחח לא 15.הרגת מישהו או משהו? אולי כמה נמלים וג'וקים פה ושם...לא רציני 16.ראית חייזרים? לא 17.השתכרת? לא.. 18.נסעת לביקור בחו"ל: כן...פעם אחת 19.החלקת על בננה? חחחחחחחחחחח לא 20.אימצת כלב? כן!!!!!!! אני ממליצה לכם גם לאמץ... 21.הרבצת לחבר טוב? לא שזכור לי 22.איחרת לביצפר? כל הזמן אני מאחרת... :) 23.הרגשת חרא? כן... 24.פגשת סלבריטי? עוד לא יצא לי... 25.התאהבת בידיד טוב? ל-א 26.חשבת להתאבד? לא.. החיים יפים למה להרוס אותם?! 27.הרבצת למישהו קטן ממך? לא 28.רצית למות? אולי...לא זוכרתת 29.הפלגת באונייה? לא 30.זכית המשהו? כןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!! סיימתי... :) תענו גם אתם!!!!!!!

ayeltush1

New member
תשובות שלי!!!!

האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? לא מחכה ליום הזה חח 2.התנשקת? גם לא 3.הרבצת למורה: בכיף ההיתי עושה את זה חח סתם 4.העלבת מישהו:יכול להיות אבל בטוח שביקשתי סליחה 5.נפרדת ממישהו\מישהי:לא 6.נפרדו ממך:לא היה לי חבר חח 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')???חס וחלילה בגיל הזה בעעעע 8.העליבו אותך:כן 9.הרביצו לך:לא 10.עישנת?לא איכסס מגעיל מי שמעשן 11. עישנת סמים? לאאא בעעעע 12.בכית בגלל אהבה?הרבהההההההה 13.התאהבת?מיליון פעםםםםםםם 14.ניסית להתאבד?לא 15.הרגת מישהו או משהו?חח לאאאאאאא 16.ראית חייזרים?יש לי ידיד דומה זה נחשב חח 17.השתכרת?לאא 18.נסעת לביקור בחו"ל:לא 19.החלקת על בננה?חחח לא 20.אימצת כלב?כן כלבים זה החייה אהובה אלי 21.הרבצת לחבר טוב?חח בצחוק כן חח 22.לא קמת לביצפר בזמן? פעמים שלוש חח(אני מקפידה ) 23.הרגשת חרא?כן משעשית למיכאלה 24.פגשת סלבריטי?כן מלא ובמרץ אני הולכת להגשים חלום(סוד) 25.התאהבת בידיד טוב?כןןןן והוא גם פגע בי 26.חשבת להתאבד? חח עוד פעם השאלה הזאת חח 27.הרבצת למישהו קטן ממך?בחיים לא רק לאחותי אבל בצחוק חח 28. רצית למות?הרבה פעמים 29.הפלגת באונייה?כן 30.זכית המשהו?כן לדבר עם יובל אברמוביץ במייל ועם יהונתן שנברג ועוד מעט גם בהגשמתתתתתתתתת חלום תודה על הסקר !!!

the blak angel

New member
חחח אל תדאגי...הבנו!!!!!!!!

את עוד לא התנשקת צרפתית אבל את מאוד רוצה!!!! זאת הכוונה????

ayeltush1

New member
התכוונתי.............

לא התנשקתי אבל כן מחכה ליום הזה זה נירא שכתוב לא מחכה ליום הזה חח

תשובות לשאלותייך...

שמי: ויקי גיל:12 וחצי 1. כן התנשקתי...חחח אם חבר שלי... 2. בטח שהתנשקתי...( הרבה -חוץ מצרפתית ) 3. אממ לא לא הרבצתי אף פעם למורה...חחח הייתי רוצה...חחחחחחח 4. בטח שהעלבתי...אבל זה בא ממקור מישהו אחר...( זאת אומרת מישהו העליב אותי ...החזרתי ) וחוץ מהדרך הזאת העלבתי כמה פעמים ראשונה...חחח 5. אמממ כן נפרדתי ממישהו... 6. אמממ פעמים ממש מעטות נפרדו ממני... 7. אמממ לא למזלי הרב אני לעומת הזדיינות עדיין בחיתולים...מ-ג-ע-י-ל 8. אמממ כן העליבו אותי ולא קצת...חחח אבל אני החזרתי...( תופים בבקשה ) 9. אמממ כן יצא פעם שהרביצו לי אבל במילים היותר פשוטות הלכתי מכות... 10. לא עישנתי וגם לא מתכוונת... 11. לא עישנתי סמים ועוד הפעם גם לא מתכוונת...( זה לא אותו הדבר ? שניהם הורסים לך ת'גוף ) 12. בכיתי הרבה בגלל אה2ה... 13. התאהבתי המון....מאז שאני מכירה ת'עצמי אני מתאהבת בקלות... 14. אף פעם לא ניסיתי להתאבד ...וגם לא אנסה כי אני לא נרקומנית סתומה שמרימה ידיים על כל בעיה שיש... 15. לא הרגתי אפחד...למזלי...אם הייתי הורגת לא נדמה לכם שלא הייתי יושבת פה ? מול המחשב ? 16. לא ראיתי חייזים אבל עכשיו שהזכרת הייתי רוצה לראות ( מרתק ) 17. אמממ לא השתכרתי אבל מספרים שזה כיף...חחח 18. אמממ כן נסעתי המון פעמים לביקור בחו"ל... 19. אממ לא אני בדרך כלל מסתכלת לפני שאני דורכת על קקה רקובה כמו בננה...חחח 20. אממ לא אימצתי כלב אבל אימצתי אוגרת מחנות חיות ( היא מוסרת ד"ש)...חחחחחחחחחחחחחח 21. אמממ כן...הרבצתי לחבר אבל שוב המילה ~!*מכות*!~ 22. אמממ היום לא קמתי לבצפר בזמן...אם כבר שאלת...חחח 23. הרגשתי המון פעמים חרא...וחוץ מחרא עוד המון דברים...חחח 24. אממ פעם פגשתי סלבריטי...( מלגעת באושר ) חחחחחחחחחחחחחחחחחח מאז לא יוצא לי אף פעם!!! 25. התאהבתי המון פעמים בידידים ושוב כמו שאמרתי יש לי נטייה להתאהב בקלות... 26. אפילו לא חשבתי להתאבד...חס וחלילה טפו טפו טפו...נקישה בעץ וכל האמונות הטפלות... 27. כן הרבצתי למישהו קטן ממני...שטנית שכמותי...אבל כמובן שהייתה סיבה... 28. אמממ כן פעם רציתי למות משטות...שעכשיו זה כבר לא ממש רלוונטי...חחח 29. לא הפלגתי באונייה כי לא יצא לי בינתיים ... 30. אממ כן פעם זכיתי בכל מני דברים עכשיו אני לא ממש בקטע הזה... טוב אז ל-black angel אהבתי ת'שאלון...חחח אבל היו כמה שאלות שחוזרות על עצמן...חחח נו טוב לא משנה... אוהבת, ויקוש...

the blak angel

New member
את בת 12 וחצי ו.......

התנשקת צרפתית?!?!?!?!?! פשששש יפה!!!!!!!!!! תעשי חיים... :)

חחח

פשוט מה לעשות ככה זה החיים מעמידים אותך במצב של יאללה ת'עוף ממני כבר ...כאילו אני יספר לך ת'סיפור... היה לי חבר וכל פעם שהלכנו לטייל לבד הוא כל הזמן ביקש נשיקה צרפתית ולא רציתי ולא רציתי עד שנמאס לי התנשקנו אבל ככה לפחות הסמתמתי אותו...אבל גם בקטע הוא שהוא היה יותר גדול ממני בשנה...או שנתיים... כאילו לא יודעת הייתה תקופה שהבנים היותר גדולים כל הזמן התחילו איתי...חחח כולם אצלי בכיתה חננים...!!! אבל ככה לא התנשקתי הרבה צרפתית... ומה שקרה אחרי זה גיליתי שהוא סתם ניצל אותי ומאז הבטחתי שאני בחיים יותר לא מתנשקת צרפתית רק אם מי שאני אוהבת ואפילו איתו אולי לא...חחח ועוד היה לנו טיול שנתי שהיה ילד שממש אהבתי והוא הציע לי חברות והוא שאל אם נתנשק אמרתי לא שאני יחשוב על זה כי שוב אחרי מה שקרה כבר לא יודעת חששתי וזה!!! אהה ובסוף כמובן הייתי חכמה ולא התנשקתי איתו... אני לא מבינה למה אני מספרת לך את זה בכלל אבל עכשיו אני מרגישה שכאילו אתם כמו המשפחה השנייה שלי...( בגלל כל הקטע של ראש גדול ) אני מאמינה שאם יש אנשים שאוהבים את אותם הדברים הם מאוחדים...

the blak angel

New member
אל תתני שיעבדו עלייך ככה!!!!!!!!!!!

וגם אל תצאי עם בנים גדולים ממך!!!! לא מומלץ...:)

כן מעכשיו למדתי ת'לקח

חחח עכשיו אני באמת מבינה מזה הגדולים....הם לא רק גדולים אבל הראש הכחול שלהם גם ניהיה כחול יותר...חחח

למעלה