שאלון...כנסו ותענו !!!!

ayeltush1

New member
חחח את לפחות התנשקת צרפתית

אני לזה לא הגעתי אפילו ... אני מתה שהיה לי חבר גם את זה לא היה לי אף אחד לא אוהב אותי

the blak angel

New member
we love you!!!!!!!!!!!!!!!

את אחלה ילדהההה!!!!!!!!!!! כל חברי הפורום אוהבים אותך נכון???? say yes say yes say yes y-e-s!!!!!!!

לויקה חחחחחחחח...

שמעי, אני יודעת שאנחנו חברות וזה, אבל חחחחחחחחח שחכת מה אילנה.מ אמרה
(בקשר לזה: "כאילו לא יודעת הייתה תקופה שהבנים היותר גדולים כל הזמן התחילו איתי"... וחוץ מזה, זה היו יו__ ואל__... הבנים הגדולים נשמע כמו איזה 100 חחחח....) ותאמיני לי שהיא מסתובבת עם אותם בנים, היא יודעת מה ואיך... וחוץ מזה, אני מסכימה איתך 100%
לבניםאפילו בגילנו יש ראש כ-ח-ו-ל
הם כל הזמן חושבים על ס_*_ס
ויעל, מזל שעוד לא השתנקת צרפתית, כי אצלנו, כמה זמן אחרי שילדים גילו שויקה התנשקה עם חבר שלה (בן 14
) צרפתית, אז קראו לה זו__ (את יודעת ת'המשך...וזה לא היה מקנאה, זה היה בגלל כל הקטע של הנשיקה עצמה והלשון לשון וכל זה...) כי אצלינו כאלה בנות נקראות נותנות
כל הקטע הזה של ההחלפת רוק לא לטעמן... אבל שייקפצו לי
אם אני יאהב מישהו, והוא יאהב אותי, אז אם ייתחשק לי ואני יהיה מוכנה, אני ייתנשק איתו צרפתית (רק אחרי שאני אלמד... מי מתנדב ללמד אותי וירטואלית
) אני מגדירה בנות כאלה ככה : מ-פ-ג-ר-ו-ת... ומזל-טוב לויקוש שלפחות התנשקה
לפחות מישהו רצה להתנשק איתה...
לא כמוני... ולא כמו בנו אחרות בכיתה שלנו

ayeltush1

New member
חח קעלק החלקת על בננה חח איזה שאלה

נקרעתייייייייי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נו תהנו כודדדד יאלה כולם זה מצחיק

the blak angel

New member
חחחחחחחחחחחחחחח כן!!!!!!!!!!!!!

חשבתי שיש עוד אנשים בעולם שהחליקו על בננה!!!!!!!!!!!!! אבל נראה שלא...

שלי........./images/Emo142.gif

שם:גילי גיל:13 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית?לא... לא יצא לי.... 2.התנשקת? לא ... 3.הרבצת למורה:לא...הייתי קרובה.... 4.העלבת מישהו:כן... לצערי.. 5.נפרדת ממישהו\מישהי:לא 6.נפרדו ממך:לא 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')???לא מה אני בת 13 למה שאני יזדיין?. 8.העליבו אותך:כן 9.הרביצו לך:כן 10.עישנת?לא 11. עישנת סמים?לא 12.בכית בגלל אהבה?ברור 13.התאהבת?ברור 14.ניסית להתאבד?לא!!!!! אני בחיים לא יתאבד.... 15.הרגת מישהו או משהו? את התמגוצ'י שלי נחשב???. 16.ראית חייזרים?כל יום... ( המנהלת שלי) 17.השתכרת?לא 18.נסעת לביקור בחו"ל:ברור....... לניו יורק 19.החלקת על בננה?חחחחחח.... לא..... 20.אימצת כלב?לא.... 21.הרבצת לחבר טוב?כן!!!!!!!!!!! 22.לא קמת לביצפר בזמן?בערך 12,000 פעמים 23.הרגשת חרא?לאיזה מובן זה מתכוון????.(חחחחח.....
) 24.פגשת סלבריטי?לא... ראיתי במציאות אבל לא פגשתי.... 25.התאהבת בידיד טוב?כן.... מלא פעמים... 26.חשבת להתאבד?לא..... 27.הרבצת למישהו קטן ממך?חחחחחח..... כן.... לאחותי... 28. רצית למות?לא.... 29.הפלגת באונייה?לא... 30.זכית המשהו?כן ........ אני חושבת.....

חחח כפרה קרעת אותי אם כמה קטעים

חחח אם החייזים...ואם התמגוצ'י פששששששש יפה יש לך אחלה הומור...

מורן מאמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ראיתי שעוד לא התנשקת!!!! רוצה שאני יילמד אותך?! אני מוכן לעשות לך טובה....

the blak angel

New member
לא תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני חושבת שאני יוותר על העונג... חחח אני מעדיפה כבר לא ללמוד...

בונא ראיתם אותו...

חחח...יפה מנסה לתפוס לך בחורות בפורום...חחח אתה באמת קופיקו...סתם צחקתי מממצב ? אני רואה שהרבה לא הלכו היום לבצפר...

ayeltush1

New member
חחח הוא החליק על בננה חחח

קופיקו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא צוחקת עלייך שלא תיפגע חז וחלילה זה על הכינוי שלך כי היה שאלה על בננה עזבו ניקרעתייייייייייייייייייייייייחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה