שאלון...כנסו ותענו !!!!

עונה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שם:אוריה גיל:12 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית?
2.התנשקת?
3.הרבצת למורה:
4.העלבת מישהו:
הרבה פעמים 5.נפרדת ממישהו\מישהי:
6.נפרדו ממך:
7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')???אממ
8.העליבו אותך:
9.הרביצו לך:
10.עישנת?
11. עישנת סמים?
12.בכית בגלל אהבה?
13.התאהבת?
ברור
14.ניסית להתאבד?
15.הרגת מישהו או משהו?
16.ראית חייזרים?
17.השתכרת?
18.נסעת לביקור בחו"ל:
19.החלקת על בננה?
20.אימצת כלב?
21.הרבצת לחבר טוב?
אבל בצחוק... 22.לא קמת לביצפר בזמן?
23.הרגשת חרא?
24.פגשת סלבריטי?
25.התאהבת בידיד טוב?
26.חשבת להתאבד?
(מה אני ילדה עם בעיות
) 27.הרבצת למישהו קטן ממך?
לאחי הקטן.. 28. רצית למות?
29.הפלגת באונייה?
30.זכית המשהו?

lim02

New member
תשובות..

1.התנשקת צרפתית? לא.. 2.התנשקת? כן 3.הרבצת למורה:לא.. אני בסדר עם מורים 4.העלבת מישהו: חייב לקרות משהו כזה.. אם כן אז לא התכוונתי 5.נפרדת ממישהו\מישהי: כן.. וחבל לא היה נעים 6.נפרדו ממך: לא 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? לך אתה להזדיין! מה זה השאלות האלו?! 8.העליבו אותך: כן 9.הרביצו לך: חח בצחוק 10.עישנת? לא.. זה מסריח 11. עישנת סמים? לא, עושה לי כאב ראש.. 12.בכית בגלל אהבה? האמת שלא.. 13.התאהבת? לא חושבת.. 14.ניסית להתאבד? לאאא!! 15.הרגת מישהו או משהו? דרכתי על נמלה.. 16.ראית חייזרים? המון! רק לפני שניה דיברתי עם אחד 17.השתכרת? כן.. מקולה.. 18.נסעת לביקור בחו"ל: כן 19.החלקת על בננה? ?.... לא 20.אימצת כלב? כן, אבל לקחו לי אותו.. :( 21.הרבצת לחבר טוב? לא 22.לא קמת לביצפר בזמן? גם אם אני קמה מאוחר תמיד מספיקה.. 23.הרגשת חרא? לא 24.פגשת סלבריטי? הרבה.. 25.התאהבת בידיד טוב? לא 26.חשבת להתאבד? לאאא! 27.הרבצת למישהו קטן ממך? לא 28. רצית למות? לא 29.הפלגת באונייה? לא 30.זכית המשהו? כן..

the blak angel

New member
חחחחחחח מה קרה???

דבר ראשון זאת בתתתתת דבר שני לא אני חיברתי את כל השאלות... את זאת כן אבל את הרוב לא!!! בקיצר אם לא מתאים לך אל תעני וזהו!!!!!

yuviz

New member
הנה שלי-כנסו!

שם:יובל גיל:13 וחצי האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? לא..
2.התנשקת? לא
3.הרבצת למורה: לא אבל רציתי
4.העלבת מישהו: כן ולא רציתי..
5.נפרדת ממישהו\מישהי: כה
6.נפרדו ממך: גם
7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? ברור שלא
8.העליבו אותך: כה
9.הרביצו לך: בגן.. כשלקחתי ליוסי ת'צבע.. חח=]]
10.עישנת? לא ואני גם לא אעשן
11. עישנת סמים? כנ"ל ל-הנ"ל
12.בכית בגלל אהבה? אהא
13.התאהבת? יאפ
14.ניסית להתאבד? לא (!!)
15.הרגת מישהו או משהו? הרגתי.. כן.. דמויות במשחקים 16.ראית חייזרים? אני חושבת שכן =\\
(מה הקשר לרוח..) 17.השתכרת? לא
18.נסעת לביקור בחו"ל: לעעעעעעעע 19.החלקת על בננה? לאאא 20.אימצת כלב? כה 21.הרבצת לחבר טוב? בגן.. שלא היינו עדיין חברים.. וזה לא יוסי 22.לא קמת לביצפר בזמן? כמו כולםם 23.הרגשת חרא? פעם בשבוע לפחות=\\ 24.פגשת סלבריטי? יאפ.. כמה 25.התאהבת בידיד טוב? גם כן 26.חשבת להתאבד?לא! אני לא עד כדי כך משועממת חח **ודרך אגב.. ילד מהשכבה שלי כתב בפורום של ביצפר שהוא רוצה להתאבד והיועצת לקחה אותו לפסיכולוג** 27.הרבצת למישהו קטן ממך? אממ.. כן
28. רצית למות? לא בדיוק 29.הפלגת באונייה? לאא 30.זכית המשהו? כןן יש לי מזל

NoFaRi1

New member
../images/Emo9.gif

שם: נופר גיל:14 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? כן 2.התנשקת? כן... 3.הרבצת למורה: חח לא.. P: 4.העלבת מישהו: כן :/ 5.נפרדת ממישהו\מישהי: כן 6.נפרדו ממך: לא :p 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? לא 8.העליבו אותך: כן 9.הרביצו לך: רק בצחוק 10.עישנת? כן 11. עישנת סמים? לא 12.בכית בגלל אהבה? לא 13.התאהבת? כן 14.ניסית להתאבד? לא 15.הרגת מישהו או משהו? נמלה נחשב? :p 16.ראית חייזרים? נע 17.השתכרת? קצת :) 18.נסעת לביקור בחו"ל: כן 19.החלקת על בננה? לא
20.אימצת כלב? יאפ 21.הרבצת לחבר טוב? חח בצחוק :) 22.לא קמת לביצפר בזמן? חח כל יומיים בערך :/ 23.הרגשת חרא? כה 24.פגשת סלבריטי? כן 25.התאהבת בידיד טוב? כן
26.חשבת להתאבד? לא 27.הרבצת למישהו קטן ממך? לא 28. רצית למות? לא 29.הפלגת באונייה? כן 30.זכית במשהו? כן

תשובות !

שם: אלי גיל: 14 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? כן 2.התנשקת? כן 3.הרבצת למורה: לא 4.העלבת מישהו: כן 5.נפרדת ממישהו\מישהי: כן 6.נפרדו ממך: פעם אחת 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? כן 8.העליבו אותך: יכול להיות , לא זוכר חחחחח 9.הרביצו לך: לא , ואם כן אז הוא חטף יותר גרוע 10.עישנת? נרגילה וסגריות 11. עישנת סמים? לא 12.בכית בגלל אהבה? לא 13.התאהבת? כן 14.ניסית להתאבד? לא 15.הרגת מישהו או משהו? אוגר 16.ראית חייזרים? לירן
17.השתכרת? כן 18.נסעת לביקור בחו"ל ? כן , צרפת פעמיים 19.החלקת על בננה? לא 20.אימצת כלב? כן 3 21.הרבצת לחבר טוב? כן 22.לא קמת לביצפר בזמן? כל יום חחח 23.הרגשת חרא? כן 24.פגשת סלבריטי? הראל מויאל 25.התאהבת בידידה טובה? כן 26.חשבת להתאבד? לא 27.הרבצת למישהו קטן ממך? לא 28. רצית למות? לא 29.הפלגת באונייה? בספינה , של אחי 30.זכית המשהו? חיש גד , ב5 ש"ח חחחחח

the blak angel

New member
חחחחחחחח נראה לי ....

שאתה היחיד בכל הפורום הזה שלא בתול... חחחחחחחחחחחחחחחח
טוב לא משנה!

1dana1

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gifשלי../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif

שם:דנה גיל:13 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? לא 2.התנשקת?כן 3.הרבצת למורה:לא.. אבל אני ינסה פעם חח 4.העלבת מישהו:ממ כן.. 5.נפרדת ממישהו\מישהי: כן 6.נפרדו ממך:כן 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? אאא הלו מזה פה !?!??!?! 8.העליבו אותך: כן 9.הרביצו לך: כן.. אבל החזרתי חחיחחיחיח 10.עישנת?לא חס וחסה דץ ודצה !! 11. עישנת סמים?לאאאא 12.בכית בגלל אהבה?כן 13.התאהבת?כן 14.ניסית להתאבד?לא 15.הרגת מישהו או משהו? טוב שלא !! 16.ראית חייזרים?כןןן ראתי.. הם באו אלי הבייתה ואכלו פיצה. 17.השתכרת? לא 18.נסעת לביקור בחו"ל: כן 19.החלקת על בננה? חחח לאא 20.אימצת כלב? כן 21.הרבצת לחבר טוב? מממ אולי.. 22.לא קמת לביצפר בזמן?כן 23.הרגשת חרא? כן 24.פגשת סלבריטי? תמונה מצורפתתתתת עם הראלושששש 25.התאהבת בידיד טוב?כן 26.חשבת להתאבד?לאאאא 27.הרבצת למישהו קטן ממך?כןן 28. רצית למות?לא 29.הפלגת באונייה? כן 30.זכית המשהו? כן בפגישה עם הראלוששששש

yuviz

New member
מוזרים

אני לא מבינה למה בגיל 14 צריך.. אהממ.. אתם יודעים מה.. ואם כן אז לא הייתי אומרת.. הלוו פרטיות.. טוב שיהיה ביי

the blak angel

New member
כן... אבל בכל זאת

כל אחד שיעשה עם החיים שלו מה שבא לו!!!!!!!!!!!!!! ואל תדאגי יודעים למה התכוונת...

the blak angel

New member
נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן...;-

אבל מה רצית רוב האנשים פה הם ילדים עד גיל 12...!!!!!!!!!!!! לא צריך להיסחף!!!!!!!!! :)

שם:שלי ושחר(שלי) גיל:12 עוד 3 ימים

1.התנשקת צרפתית? לא 2.התנשקת? לא 3.הרבצת למורה:לא 4.העלבת מישהו:קצת 5.נפרדת ממישהו\מישהי:כן לא רשמית אבל אנחנו לא בייחד ולא ראיתי אותו 4 שנים 6.נפרדו ממך:לא 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')???כן חחח סתם לא
ברור מה אני? 8.העליבו אותך:כן 9.הרביצו לך:לא 10.עישנת?לא 11. עישנת סמים?לא 12.בכית בגלל אהבה?לא 13.התאהבת?כן 14.ניסית להתאבד?לא 15.הרגת מישהו או משהו?לא מה אני רוצחת? 16.ראית חייזרים?לא מי המציא את השאלה הזאת? 17.השתכרת?לא 18.נסעת לביקור בחו"ל:ארגנטינה,איטליה,ספרד ועוד מעט פריז! 19.החלקת על בננה?לא 20.אימצת כלב?כן 21.הרבצת לחבר טוב?לא 22.לא קמת לביצפר בזמן?מי לא? 23.הרגשת חרא?ברור 24.פגשת סלבריטי?כן,גיא זו ארץ(גבעון),פיני טבגר (נחי) ואיזה שחקן כדורסל 25.התאהבת בידיד טוב?לא 26.חשבת להתאבד?לא 27.הרבצת למישהו קטן ממך?לא 28. רצית למות?לא 29.הפלגת באונייה?כן 30.זכית המשהו?לא שזכור לי

שלי זה............

האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית?עדין לא... 2.התנשקת?כן 3.הרבצת למורה:לא... 4.העלבת מישהו:המון פעמים אבל בקשתי סליחה 5.נפרדת ממישהו\מישהי:כן 6.נפרדו ממך:כן 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')???לא..... בעעעע 8.העליבו אותך:כן המון... 9.הרביצו לך:כן בגלל זה שברתי זרת 10.עישנת?לא! 11. עישנת סמים?חס וחלילה! 12.בכית בגלל אהבה?המון... יותר מידי 13.התאהבת?גם יותר מידי 14.ניסית להתאבד?לא ... חיים רק פעם אחת...! 15.הרגת מישהו או משהו?לא!!!! 16.ראית חייזרים?בטח... כל יום...(ציניות) 17.השתכרת?לא 18.נסעת לביקור בחו"ל:כן...פעם אחת 19.החלקת על בננה?לא 20.אימצת כלב?לא 21.הרבצת לחבר טוב? לחבר כן.. אבל בצחוקים... לחברה לא...! 22.לא קמת לביצפר בזמן?המון פעמים! 23.הרגשת חרא?כן... אחרי שדיברתי עם אדם בצ'אט ולא האמנתי לו שזה הוא 24.פגשת סלבריטי?כן רננה רז 25.התאהבת בידיד טוב?כן...:0 26.חשבת להתאבד?לא 27.הרבצת למישהו קטן ממך? לא 28. רצית למות?המון פעמים(לא להיתאבד) 29.הפלגת באונייה? לא 30.זכית המשהו? לא...

שלי ../images/Emo70.gif

שם: אלינה... גיל: 12 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? לא... הלוואי עליי שאני בכלל אדע איך
2.התנשקת? כן... 3.הרבצת למורה: פח כן... לא חזק... 4.העלבת מישהו: כן... בחזרה... 5.נפרדת ממישהו\מישהי: כן... 6.נפרדו ממך: לא... 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')??? NO WAY
8.העליבו אותך: כן... 9.הרביצו לך: הלכתי מכות
הרוב ניצחתי... חוץ מפעם אחת חחחח... 10.עישנת? לאאא
11. עישנת סמים? לאאאאאאאא
12.בכית בגלל אהבה? כן.... 13.התאהבת? כןןן
עכשיו... 14.ניסית להתאבד? לא... 15.הרגת מישהו או משהו? כן... הרגתי נמלההההה וג'וק
איזה אכזרית אני... 16.ראית חייזרים? לא... ראיתי כוכב נופל
נחשב
17.השתכרת? כן... קצת... ביומולדת של סבא שלי הגישו למבוגרים קוקטיילים עם תוספת אלכוהול והיה להם כזה צבע מגרה... טעמתי והיה מגעיל, אז הוספתי קולה ואז התחלתי לשתות ולשתות עד שהסתחרר לי הראש וכמעט התעלפתי
ברצינות חחחחחח... ואז כאבה לי הבטן... 18.נסעת לביקור בחו"ל: כן
מי לא...
19.החלקת על בננה? כן... לא על בננה, על אבן... היום בבצפר... 20.אימצת כלב? לא... אימצתי חתול... 21.הרבצת לחבר טוב? לא... אם מרביצים למישהו, אז אי אפשר לאהוב אותו
פחח שאלה מפגרת... 22.לא קמת לביצפר בזמן? כן... היום... ועוד המון פעמים... במיוחד השנה... 23.הרגשת חרא? כן... 24.פגשת סלבריטי? כן
מלא פעמים... את מיקי גבע בערות הילדים פעמיים, את רוגריגו גונזלס פעם אחת, את קובי מחט פעמיים, את יהודה לוי פעם אחת, את יעל בר זוהר פעם אחת, את עודד מנשה פעם אחת, את נטליה מלקום ואגוסטין סיירה פעם אחת (מאחורי הקלעים של "עלי באבא ו-40 השודדים" שנה שעברה...) ו... זהו
25.התאהבת בידיד טוב? כן... 26.חשבת להתאבד? לאאא
27.הרבצת למישהו קטן ממך? כן חחחח... יש לי אח קטן
28. רצית למות? דהה... כן... 29.הפלגת באונייה? כן... באילת... 30.זכית במשהו? כן... המון פעמים... בערוץ הילדים בחידון, מעיתון ערוץ הילדים בפרסים... לפרט
בספר ודיסק, בספר אחר, בכרטיסים לסרט ובדיסק של מוזיקה...

תשובותת שליי...

שם: ספיר גיל: 14 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית?כן 2.התנשקת? כןן... 3.הרבצת למורה: לא אני רק מתחצפת..!! חחח 4.העלבת מישהו: חחח הרבה... 5.נפרדת ממישהו\מישהי: ממישהו.. 6.נפרדו ממך: לא.. 7.הזדיינת...(שכבת,הזדווגת וכו')???לא.. חחח 8.העליבו אותך: לאא.. 9.הרביצו לך: ממש לאא... 10.עישנת? איכסס.. 11. עישנת סמים? ממשששש לאאאאא 12.בכית בגלל אהבה? כןן.. הרבה.. 13.התאהבת? ב-ר-ו-ר... 14.ניסית להתאבד?לא 15.הרגת מישהו או משהו? חח לא 16.ראית חייזרים? חחחחחחחחחחחחח לאאאא 17.השתכרת? לאא.. 18.נסעת לביקור בחו"ל: כןןןן 19.החלקת על בננה? חח לא 20.אימצת כלב?לאא 21.הרבצת לחבר טוב? כןן.. 22.לא קמת לביצפר בזמן? כמעט כל יוםם 23.הרגשת חרא? כן (בעניין אהבה).. 24.פגשת סלבריטי? מלאא 25.התאהבת בידיד טוב? כןן.. -- משהו כזה 26.חשבת להתאבד? לאא 27.הרבצת למישהו קטן ממך? מלאא פעמיםםם 28. רצית למות? לאא 29.הפלגת באונייה? לא.. 30.זכית המשהו? כן.. באהבה..

אתושששש

New member
התשובות שלייייייי ../images/Emo98.gif

שם: אתי גיל: 14 האם אי פעם... 1.התנשקת צרפתית? לא
2.התנשקת? לא
3.הרבצת למורה: לא
4.העלבת מישהו: כן
5.נפרדת ממישהו\מישהי: לא
6.נפרדו ממך: לא
7.הזדיינת? לא
8.העליבו אותך: כן
9.הרביצו לך: כן 10.עישנת? לא 11. עישנת סמים? גם לא 12.בכית בגלל אהבה? לא בכיתי.. הייתי עצובה.. 13.התאהבת? כןןן 14.ניסית להתאבד? בחיים לא..!! 15.הרגת מישהו או משהו? לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא..!! 16.ראית חייזרים? חחחחח מה ציפיתם שאני יגיד..?!?!? 17.השתכרת? לא.. 18.נסעת לביקור בחו"ל: נסעתי לחו"ל לא לביקור.. 19.החלקת על בננה? לא חחחחחחחחחחחחחח.. 20.אימצת כלב? כן.. =]] 21.הרבצת לחבר טוב? כן.. 22.לא קמת לביצפר בזמן? כן..!! אחרי ערב שורשים.. נרדמתי ושכחתי לקום.. 23.הרגשת חרא? כןן 24.פגשת סלבריטי? כן..!!!!! =]]]]]] 25.התאהבת בידיד טוב? כןןןן 26.חשבת להתאבד? לאאא.. 27.הרבצת למישהו קטן ממך? לא זוכרת.. אחותי נחשב..!?!?!? =\ 28. רצית למות? לא.. 29.הפלגת באונייה? לא.. 30.זכית המשהו? לא.. אין לי מזל בדברים האלה..

למעלה