שאלון סוף שנה

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifשאלון סוף שנה../images/Emo41.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

שם : גיל : זמר: זמרת: תוכנית טלוויזיה: שחקן: שחקנית: ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: המפגש הכי כיף שהיה לך?: מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: איך אתה מגדיר את השנה שעברה? למה אתה מצפה בשנה הבאה ? מה אתה רוצה לשפר השנה? מצטער על משהו שעשית השנה?

מ א י י ק

New member
עונה../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

שם : מיכאל גיל : 14 זמר: הרבה
זמרת: כנ"ל
תוכנית טלוויזיה: האלופה שחקן: עפר שכטר ויהודה לוי ועוד =] שחקנית: מיכל גבריאלוב ולירז צ'רכי ועוד =] ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: *בחלום* - Diabolos 2005 המפגש הכי כיף שהיה לך?: מפגש הפורום שלנו D= מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: הרבה
הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: לא זוכר
איך אתה מגדיר את השנה שעברה? טובה למה אתה מצפה בשנה הבאה ? שתהיה יותר טובה מה אתה רוצה לשפר השנה? הכל מצטער על משהו שעשית השנה? לא כ"כ

Nora Shu

New member
twinkle twinkle little star~~

מגרד לי הזקן. : | שם : ענת גיל : עדיין 18 בפעם האחרונה ששאלתם D: זמר: אמג, רק אחד??! אר, אר, אר, אר, אר, טפיי!! ימח שמו! זמרת: בנות + אני = איק??? כן XD תוכנית טלוויזיה: לא רואה הרבה אבל, אמ, CSI MIAMI. ראר, הורשיו *___* שחקן: ג'וני דפ! היה אתמול שידור חוזר של חלון סודי. אמג, סקסקסקס. *_______* שחקנית: ניקול קידמן עולה לי לראש כרגע משום מה Oם; ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: נדמה לי איטרנל גריי לפני איזה שנתיים. XD המפגש הכי כיף שהיה לך?: זה בטח היה המפגש הראשון שהייתי בו, שזה היה.. אר... אצל אתי ברחובות אני חושבת. D: מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: את קתרין שלי~ הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: שטוטי וגאקט עושים דואט, אמג!!!!!!!!11 איך אתה מגדיר את השנה שעברה? חרא. פאק. לך ממני. למה אתה מצפה בשנה הבאה ? דו מי מור? לא יודעת. @@ שיהיה טוב. מה אתה רוצה לשפר השנה? את הידע שלי בכל הנושאים הרלוונטים. מצטער על משהו שעשית השנה? יש הרבה. לא נתחיל עם זה >>; דוינג! דוינג! דוינג!

Nora Shu

New member
זומג קתרין~

את גורמת לזה להישמע כאילו לא נדבר לפני-כן. 33333333333>

Hao Asakura

New member
אמ"ג דניאל! NO!!

ברור שנדבררררר!!! אחרי הכל אנחנו מזיינות את השכל איזה 8 שעות כל יום לאחת השניה!!%R$#%$ אנחנו נדבר ומלאאא! אה ולקחתי חופש בשבילך! כדי שאני יגיע ב 10, הייתי אמורה לעבוד

Nora Shu

New member
קתרין מיי לאב~~

333333333333> בואי, בואי, אני אזיין לך ת'שכל טוב-טוב. ;} לדחגשיגשחגשלדגחשדגשגיחדגחדחגחדגחד אנחנו הולכות ביחד להשמין על ראמן!!!!!! אל תשכחי! ווי האב אה דייט!! 333333>

Hao Asakura

New member
איך אני יכולה לשכוח? 3>

ברור שאני זוכרת את הדייט שלנו!!! 333333333333> ואנחנו נשמין ביחד ונאהב את זה!!! או מיי דניאל 33333> נחשי מה אני מביאה לך גם? *wink wink*

Nora Shu

New member
אמג קתרין!!! YES!!~

דלגחדשלגדחלכחדיכידחכחדלכדחכדיחכדיגדגלדגחדגלדלחשלגשל *סאקי סאקי* איי לאב יו, קתרין. *סאקיסאקיסאקיסאקי* P:

Hao Asakura

New member
אווו דה סאקי סאקי

XDD נראה לי אנחנו עושות טיפה ספאם, אהמ אהמ אני כל כך רוצה להביא לך את זה!! אני יבקש ממנה לשלוח את זה שבוע הבא #$@#$%@# והדייט שלנו יהיה כל כך כיייייייייייף *__*

Nora Shu

New member
אופס. XD

אז, אר, נפסיק עם הספאם. : | אבלאבלאבל אמג אמג אמג אמג אני רוצה. DDDDDDDDDDDD: שתשלח לך לשבוע הבא ונתפנגרל ביחד על הרכישות שלך DDDDDDDDDDDDD:

nadav1232

New member
^_^ עונה../images/Emo124.gif

שם : נדב גיל : 14 זמר: אין ממש אבל גאקט זמרת: בואה, איומי האמאסאקי ועוד הרבה ^_^ תוכנית טלוויזיה: קטנטנות, פלוריסיינטה, האלופה, טסובאסה, סאקורה ועוד אנימות ^^ שחקן: אין שחקנית: בואה ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: שהייתי? פינת אור ^_^ אבל חבל שאין של זמר או זמרת ממוזיקה יפנית T_T המפגש הכי כיף שהיה לך?: בינתיים לא היה אבל אני מקווה שיהיה ^_^ מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: ברור שבואה או איומי או כל מישהו ממוזיקה יפנית! הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: עם מיאבי XD איך אתה מגדיר את השנה שעברה? נחמדה מאוד למה אתה מצפה בשנה הבאה ? להרבה DVD של זמרות ואלבומים *__* מה אתה רוצה לשפר השנה? את הלימודים מצטער על משהו שעשית השנה? השנה רק התחילה XD אז בינתיים לא

Nurmidor

New member
ספאםספאםספאם

סתם, זה לא ספאם (למרות שזה מתחרז) שם: שירלי גיל: 15 סופסוף יאיייי!!!11 DDD: חיכיתי שנה שלמה בשביל זה זמר: אוף, אני בכלל בכלל לא בטוחה זמרת: מליסה קפלן. אוקיי, אז שמעתי רק שיר אחד שלה <<; אבל זה אחלה של שיר תוכנית טלוויזיה: He's - a - FAMILY GUY!!! ודירת המצוירים אולי. מצוירים מעוותים זה כיף! 8D; שחקן: ג'וני דפ או נגיד, ג'ונתן ריס מאיירס שחקנית: אורלי זילברשץ-בנאי. די, איזו מגניבה ההופעה הכי טובה שהיית בה? סאבלימינל! היא בעצם בכלל לא הייתה טובה, אבל זאת הייתה ההופעה היחידה שהייתי בה (וגם קיבלתי שעון יד מצוין בחינם!) המפגש הכי כיף שהיה לך? מהמ מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה? אף אחד. נהה הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה? נינט טייב מוציאה אלבום ראשון! אוקיי, לא ממש עקבתי אחרי הקריירה שלה, אז הייתי נורא מופתעת כששמעתי שרק עכשיו היא נזכרה להוציא את האלבום איך את מגדירה את השנה שעברה? יופי למה את מצפה בשנה הבאה? עוד יותר יופי. למרות שאין סיכוי. אני הולכת לבכות ולסבול ולשנוא את החיים ): אבל ישמח אותי מאוד אם KH2:FM יצא באנגלית מה את רוצה לשפר השנה? את השנה מצטערת על משהו שעשית השנה? כן. מאוד. אני לא מתכוונת להגיד מה בּוּיה

ניאD:

שם : נוגה-_- גיל : 12 (עוד 3 חודשים 13) זמר: אממ..לא יודעת!0_0 זמרת: אוטסקה איי*-* תוכנית טלוויזיה: הרבה... שחקן: אממ..לא יודעת שחקנית: אטו..הילארי דאף?O: אוליXD; ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: לא יודעת._. המפגש הכי כיף שהיה לך?: איזשהו מפגשפורום (של פורום אחר) שהיה באנימהוליק מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: אלינה-צ'אן!!T_T הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: ?_? איך אתה מגדיר את השנה שעברה? שנה נחמדה^^; למה אתה מצפה בשנה הבאה ? הרבה!O: מה אתה רוצה לשפר השנה? הרבה דברים.. מצטער על משהו שעשית השנה? אני חושבת שכן..

Sunset Swish

New member
גוגלמוגל O:

שם:דרור גיל:עוד חודש ויום 15 זמר:Yamashita Tomohisa זמרת:Otsuka Ai תוכנית טלוויזיה:פרובה, "חיים שלי" ועוד כל מיני ~ שחקן:ג'וני דפ שחקנית:סאנדרה בולוק [: ההופעה הכי טובה שהייתה בה?:לא הייתי בהופעות... המפגש הכי כיף שהיה לך?:לא הייתי במפגשים XD; מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: ~~~~ הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: ---- איך אתה מגדיר את השנה שעברה?חביבה [= למה אתה מצפה בשנה הבאה?שתיהיה גם חביבה [= מה אתה רוצה לשפר השנה? ---- מצטער על משהו שעשית השנה?אני בטוח מצטערת על משהו, אבל אני לא זוכרת כרגע...

Nora Shu

New member
יאמאפי! D:

פיפיפיפיפיפי D: נכון שדייטה סיוריטה זה הדבר הכי ממכר מאז, אר, שישון אמיגו? XD XD XD את נראת לי חדשה משום מה. בכל מקרה, יאיי לאוהבי פי D:

Sunset Swish

New member
XDXD

הו כן, דייטה סיוריטה בהחלט ממכר *_* יום יבוא וכל אוהבי פי ישתלטו על העולם: חוחוחו ~ ד"א-יאפ, איימ ניוווDD:

Nora Shu

New member
ברוכה הבאה~ ../images/Emo24.gif

איזה עוד להקות את מקשיבה להם? רק פופ? את שומעת פופ בגלל הגיי? XD איך הגעת לפי? D: אוהבים הפי כבר משתלטים. זה לא קשה. הוא כמו אלוהים, רק עם שיניים דפוקות. XD XD XD

למעלה