שאלון סוף שנה

Sunset Swish

New member
אני סטרייתית XD; ~נסקלת ;~;~

להקות אמ.: KAT TUN [[: אמ. רוק זה נחמד כל עוד הוא לא כבד D: ווו...לפי הגעתי דרך NEWS [=

shui chan

New member
האמתי שלניוז דווקא לא מאוד התחברתי

ואהמ - לא קשה להפוך לנערת ג'וני XD קצת קשה לי הקטע של הרכב של 8 בלהקה. זה נראה לי קצת יותר מידי. האמתי שגם נגיד אצל אראשי שהם 5 אני מרגישה שיכול להיות שזה קצת מתפספס שאם כל אחד מהם היה שר בנפרד הם היו מפיקים מהקול שלהם הרבה יותר. ככה גם לגבי יאמפי - דאיטה סניוריטה או כל מיני שירים שלו לבד נשמעים לי הרבה יותר טוב מאשר "לאבד" את הקול שלו בניוז XD ורק רציתי לציין שהוא מלך בנובוטה
~ קון~

Nora Shu

New member
חעחע, שמעת על קאנג'אני8? ../images/Emo3.gif

אני באותה דעה איתך: מאוד קשה לי להתחבר ללהקות הגדולות האלו של ג'וני, אפילו עם KAT-TUN יש לי בעיות, כי קשה לי לזכור את כולם ולהבדיל באמת וזה באמת מתפספס. :/ אבל מצד שני לכל אחד מניוז ומקאט-טון יש שירי סולו או קטעי סולו [לדוגמא לפי יש אחד ב- Akaku Moyuru Taiyou, לא שזו הדוגמא הכי טובה אבל זה השיר ששמעתי לפני שנייה. עכשיו זה Fever to Future... אני קצת זונת פי. >>;;;] אז לפעמים זה לא מתבזבז. [היי, למאטסוג'ון יש שני שירי סולו שאני זוכרת כרגע! אררר, ולמאסו מניוז יש! אני אוהבת את מאסו *__*] XDDD ופי "מלך" [פפפט XD] בכל דבר שהוא עושה. קורוסאגי > חיים. XD XD XD /m\ *קוןקון*

shui chan

New member
ג'ון מלך D:

וגם אני לא מצליחה לזכור את כל חברי קאט-טון ^^" והקול של ג'ון! מי חשב שהוא יכול לשיר כ"כ טוב?! את אראשי אני אוהבת ^____^ לא אכפת לי שהם 5
~

Nora Shu

New member
לא מתווכחת XDDD

אבל הסלנג לקרוא למישהו "מלך" מצחיק אותי ברמות לא בריאות. XD מאטסוג'ון הוא אלוהי ושדחישדיחגדחגדחדגלד לא הייתי אומרת לו לא *____________* אני מנסה לעקוב אחרי כל ה5 אבל זה עושה לי סחרחורת. ויש שם את אונו, נכון? XDD

Nora Shu

New member
אייבה וטף XD XD

יש מישהי שאני מכירה שכל הזמן עושה פיק ספאמים שלו עם נינו. זה כזה Oם;;. XDDDD אבל הם חמודים, אמג. *_____*

sonaku

New member
פופ O:

שם : ים נדמה לי ס.ס גיל : 16 ^^ זמר: יפני? ממ..הידה. זמרת: אוטדה. ^^ תוכנית טלוויזיה: אין~ שחקן: @@; שחקנית: השחקנית הנהדרת בשהיתה במחול הפיגיונות! וכל שאר הסרטים הסינים ._. ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: אפיקה~~ המפגש הכי כיף שהיה לך?: מפגש פסח 1004 של אנימה קאסל ;; מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: כמה שמוקים מראשון שהברזתי להם במשך 4 שנים XDDD הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: שמץ? ס.ס איך אתה מגדיר את השנה שעברה? ארר..=\ למה אתה מצפה בשנה הבאה ? אנימות~ יותר אנימות~~ מה אתה רוצה לשפר השנה? בא לי עבודה ;; מצטער על משהו שעשית השנה? ממ כן על משו שאמרתי למישהי X: אבל לא יותר מזה לדעתי..^^; מוח!

dinora12

New member
../images/Emo210.gifגמאני..../images/Emo13.gif

למרות שאני חדשה
(החלפתי חתימה) שם: מעיין גיל: תכף 12 זמר/זמרת: לא מעריצה אפחד-כל אחד לעצמו שחקן/שחקנית: אותו הדבר ההופעה הכי טובה שהייתי בה:לא הייתי בהרבה,הייתי אומרת של להקת חמסה הישנה.. המפגש הכי כיף שהיה לך:
מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה: אם זה מהפורום-אז בינתיים לא יודעת,אבל אם אנשים אחרים-אנשים שילמדו אותי איך לצייר מנגה הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה: --- איך אתה מגדיר את השנה שעברה: בחיים האישיים-סבמבה למה אתה מצפה בשנה הבאה: בפורום-שלא תשעממו אותי עד מוות
מה אתה רוצה לשפר השנה: את אוסף האנימות שאני רואה וזה כולל גם את המוזיקה היפנית שאני שומעת מצטער על משהוא שעשית השנה: בפורום-עדיין לא התחלתי את השנה בפורום! ובחיים-חשבתם שאני יספר?!? זהו...

dinora12

New member
../images/Emo210.gifשכחתי תוכנית טלוויזיה..

אוקי אז ככה תוכניות טלוויזיה:צובסה כורינקל,סאקורה לשעבר,כוכב השרדות בפעם השנייה,12 הממלכות,אינויאשה לשעבר,ודא! דא! דא! טוב אם אתם לא מכירים את התוכניות הללו אני לא יתפלא כי כולן פה אנימות ואני לא רואה בכלל ערוץ 2(והנה מגיע גל של אנשים המומים
)

יאי!!DD:

את כמוני!! גם אני אוהבת אנימות וגם אני לא רואה ערוץ 22 XD; אבל את רואה רק את האנימות שבארץXP כמו מעין שאני מכירה!!O: אולי זו את?

dinora12

New member
../images/Emo210.gifחחחחח...../images/Emo20.gif

אם תראי בשרשור הקודם הגבתי לך ואני לא מעיין כלשהיא שאת מכירה הייתי שמחה לראות אנימות אחרות אבל אני לא טובה בלמצוא הורדות מסוימות(אתם מורידים לא?) של תוכניות..חוצמיזה התרגום הוא באנגלית לא? אני רק כיתה ז' אני לא רוצה כל שנייה לעצור ולהסתכל במילון מוריפיקס(או כל משהוא אחר...) איזה כיף שיש עוד אנשים בגילי שאוהבים אנימות!
את בגילי לא?.. ותתרגלו לכל הנקודות האלה(...) כי אני רושמת אותם המון

אני בגילךD:

אה, חבל שאת לא מעיין שאני מכירה..לא נורא^^'' יש לך מסנג'ר? אם כן אני אשמח לקבל אותוDD: ממה שראיתי יש בנו די הרבה דברים דומיםXD; תראי אנימות ביוטוב- WWW.YOUTUBE.COM רואים שם אונליין ולא צריך להוריד^_^

ayumi3000

New member
עונה לשאלון ^_^

שם : טל גיל : 17 וחצי, עוד חודשיים וחצי (ב11 בדצמבר) 18! XD זמר: kinya kotani זמרת: ayumi hamasaki תוכנית טלוויזיה: סקס והעיר הגדולה שחקן: אורלנדו בלום שחקנית: אנג'לינה ג'ולי ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: אמממ לא אהבתי שום הופעה שהייתי בה עד היום אבל הופעה שראיתי בדי וי די אם זה נחשב XD. ayumi hamasaki STADIUM TOUR 2002 A המפגש הכי כיף שהיה לך?: עם מיכאל (קקטוס שכזה)! המפגשים תמיד כיפיים ומצחיקים ואנחנו חברים טובים! מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: אולי עוד יש סיכוי לפגוש P: הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: לכבוד השנה החדשה! בדיוק לפני יומיים הודיעו באתר הרשמי של איומי ש ב - 01.11.2006 יוצא הדי וי די של ARENA TOUR 2006 A ~(miss)understood~ ואחרי זה גיליתי שבאותו יום יוצא הסינגל החדש של בואה XD. איך אתה מגדיר את השנה שעברה? יכלה להיות הרבה יותר טובה למה אתה מצפה בשנה הבאה ? להרבה שינויים לטובה מה אתה רוצה לשפר השנה? הרבה מדיי >< מצטער על משהו שעשית השנה? על מספר דברים

shui chan

New member
אממם..

אני חדשה וזה נראה לי כמו מקום טוב להתחיל בו ^__^ שם: רעות גיל: כמעט 18~ זמר: קצת מיאבי ובעיקרון פחות זמרים בפני עצמם יותר להקות~ Arashi, Kat-tun ועוד כל מיני ג'ונים זמרת: גם לא ממש אבל אם כבר אז איומי אמסקי ו-Anna Tsuchiy תוכנית טלוויזיה: אפקט הפחד? XD שחקן: ג'וני דפ~ שחקנית: - ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: - המפגש הכי כיף שהיה לך?: מפגש ראשון של פורום סאקורה :) מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: לא עולה לי מישהו לראש ^^ הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: שהולכת להיות עונה שניה להי"ד ומטסוג'ון הולך להופיע בה! איך אתה מגדיר את השנה שעברה? מגניבה ביותר ^___^ בעיקרון ההיכרות שלי עם כל החברה של ג'וני קרתה בסביבות סוף השנה כזה אז היא דיי מגניבה D: למה אתה מצפה בשנה הבאה? שיהיה טוב? ואם לא, נדאג לזה. מה אתה רוצה לשפר השנה? אולי.. לנסות ובאמת להפיק ממנה את המיטב. מצטער על משהו שעשית השנה? כל מיני הזדמנויות שהתפספסו.. :)

Nora Shu

New member
דגלדחגדחךשךדשחד אראשי *__*

מאטסוג'ון אכל את נשמתי. הוא כזה סקס מהלך *____* תגידי, קראת/ראית במקרה את המנגה/אנימה של HYD? אני תוהה אם העונה השנייה תהיה כמו העונה השנייה של גוקוסן [בזה שהיא נכתבה ע"י תסריטאים ולא נלקחה מהמנגה, לא בזה שדחפו לשם שני ג'וניז וטפיי XD XD]... לא שאני מתלוננת. XD XD XD

shui chan

New member
^___^~

אז ככה אני לא ממש בטוחה. האמתי שגם האנימה לא מכסה לגמרי את המנגה - היא סיימה לצאת בזמן שהמנגה עדיין רצה ובגלל זה יש לה סוף שונה~ ככה שבעיקרון מבחינת "חומר" לעבוד איתו יש להם מלא XD[ ואפילו חומר טוב ממה שיצא לי לקרוא
] בכל מקרה אם בא לך להתעמק כזה את מוזמנת לאתר הזה- http://niko-niko.net/hana/index.html היא דיי מפרטת וזה! וכמובןןן- ג'וווווווווווווווווון
~ שיגיע כבר ינואר ):

למעלה