שאלון סוף שנה

Nora Shu

New member
XDDD

אני לא יכולה לראות איזכור לגרסא הטיוואנית בלי למות מצחוק. ניסיתי פעם לצפות בזה XDD זה כזה קראק XD XD XD XD ינואר בוא כבר ;;

Keitarou

New member
למפף~

שם : אור גיל : 21 זמר: קיו מרת: טומי פברוארי^6 תוכנית טלוויזיה: איש משפחה שחקן: ג'וני דפ שחקנית: עוד לא נתקלתי בשחקנית שאני אוהב הופעה הכי טובה שהייתה בה?: ברי סחרוף -סיטי הול -לפני שנתיים בערך מפגש הכי כיף שהיה לך?: כל קוספליי מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: דיר אן גריי? סקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: אעה.. אני מניח שקיו מאבד את השמיעה שלו זה סקופ.. זה קצת ישן אבל בכל זאת.. =\ איך אתה מגדיר את השנה שעברה? : פנאן למה אתה מצפה בשנה הבאה ? לעוד שנה סבבה? מה אתה רוצה לשפר השנה?אה.. אני די מרוצה כרגע.. מצטער על משהו שעשית השנה?למי יש זמן להצטער? P=

oracle

New member
טוב, אז...

שם : סמדר גיל : כן זמר: כמה מקורי מצידי.. Gackt זמרת: Kuroneko מ-Onmyouza תוכנית טלוויזיה: יש הרבה.. עכשיו בעיקר נמלטים עונה שניה שחקן: איך אפשר לבחור? טוב, נגיד שאדוארד נורטון. אה, וגם סורימצ'י טקאשי שמשחק את אוניזוקה ב-GTO ^^ שחקנית: נדוש, אבל ג'וליה רוברטס~~ ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: קשה להחליט, אבל כנראה רוג'ר ווטרס הקיץ.. המפגש הכי כיף שהיה לך?: לא זוכרת.. היו די הרבה כיפיים =] מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: אין כזה הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: שגאקט הפסיק לעשן.. =/ איך אתה מגדיר את השנה שעברה? סבירה למה אתה מצפה בשנה הבאה ? שיהיה יותר קל P= מה אתה רוצה לשפר השנה? שלום עולמי וסטאף מצטער על משהו שעשית השנה? מן הסתם... "שאלון זה מיועד לגברים ונשים כאחד ומשתמש בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד"

SuLeRu

New member
בלה בלה

שם : דיאנה גיל : 14 זמר: miyavi זמרת: וואי מלא מלא... הכי הכי ayumi hamasaki, namie amuro, olivia תוכנית טלוויזיה: אמ..? לא רואה שחקן: ג'קי צ'אן, ג'ט לי וכול השחקנים הסנים
שחקנית: אנג'לינה ג'ולי ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: הפסטיבל של ערץ הילדים סתם לא זוכרת. ניראה לי ההספת ההורים שתתקיים היום
המפגש הכי כיף שהיה לך?: עם המחנכת....
לפגוש ולא פגשת השנה?: את אחותי הקטנה הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: אין לי אחות קטנה איך אתה מגדיר את השנה שעברה? בסדר וטוען שיפורים
**פסחזון** למה אתה מצפה בשנה הבאה ? להרבה מה אתה רוצה לשפר השנה? הרבה מצטער על משהו שעשית השנה? הרבה

alice123

New member
בלללהההה~

שם :נויה גיל :עוד שלושה חודשיים ~18~ D: זמר:אמממ מיאבי ^^ זמרת:אין יפנית ..אבל אהה טורי איימוס ו-alanis morissette תוכנית טלוויזיה:אממ לא יודעת אני לא צופה כל כך ...^^;; שחקן:ג'וני דאפ :) שחקנית:סקלט ג'ונס ההופעה הכי טובה שהייתה בה?:פינק פלויידד ^_^ המפגש הכי כיף שהיה לך?:לא הייתי בהרבה ^^; מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?:אממ לא זוכרת... הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?:מיאבי מגדל קישועים אורגנים (או מה שזה לא הייה) XD איך אתה מגדיר את השנה שעברה?עברה וטוב שכך ^^ למה אתה מצפה בשנה הבאה ?כל מיני @@;; מה אתה רוצה לשפר השנה?כנ"ל מצטער על משהו שעשית השנה?כמובן

Envious

New member
אנבי~~ D:

שם : זוהר~ גיל :15 באוקטובר~ זמר: אביב גפן (אפילו שאי אפשר לקרוא לו זמר!! !$)()@) זמרת: אההההה .. אין לי מושג חח ברח לי מראש תוכנית טלוויזיה: spongebob! שחקן:ג'וני~D:
שחקנית: ממ.. אולי זאת ששיחקה את ג'ין בX-men ... ישהרבה שחקניות טובות אבל לא מרשימות! ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: אההה.. לא ממש הייתי בהופעה הופעה! אבל הייתי בוליום תל אביב חח המפגש הכי כיף שהיה לך?: לא זוכרת.. המפגש עם ליעת ? חח מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: הרבה אנשים .. הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: אהה..? איך אתה מגדיר את השנה שעברה?קשה! אבל היה כייף למה אתה מצפה בשנה הבאה ?להרבה אוכל!! חח מה אתה רוצה לשפר השנה?אולי לעשות יותר שיעורים .. מצטער על משהו שעשית השנה?אהא

Shiroi

New member
שנה טובה! (באיחור קל)

שם : דן גיל : 21 זמר: יש יותר מידי.... Jack Johnson לעכשיו... זמרת: GACKT.... XD אם זה כל כך קריטי שזאת תהיה זמרת אז ג'ניס ג'ופלין. תוכנית טלוויזיה: Family Guy שחקן: חואקין פיניקס (יצא מלך בסרט על ג'וני קש) שחקנית: סקרלס ג'והנסון ההופעה הכי טובה שהיית בה?: רוג'ר ווטרס ושדה החומוס (זה כמו strawberry fields הישראלי). המפגש הכי כיף שהיה לך?: קרובת משפחה שבאה מניו ג'רזי לביקור. מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: את החייל בבקו"ם שישחרר אותי. הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: שפלוטו התחזה לכוכב לכת ושהוא מנוסה מהעליתה. איך אתה מגדיר את השנה שעברה? חינוכית למה אתה מצפה בשנה הבאה ? למצוא עבודה טובה ולהנות מהאזרחות מה אתה רוצה לשפר השנה? את רמת הבריאות והספרדית שלי מצטער על משהו שעשית השנה? כן, אבל סלחתי לעצמי על זה. אני חושב שזה לא בסדר שאנשים צריכים לצום בשביל שהאל יסלח להם. אלוהים צריך לבקש מאיתנו סליחה.... לפחות מאלה שמאמינים בקיום שלו. שתהיה לכולנו שנה שקטה וקלה. ואני מקווה שאם אני אקבל עבודה בנתב"ג אזכה להעביר את גאקט או הייד או כל להקה יפנית אחרת בעמדת הבידוק הבטחוני.

Emiko

New member
מייייאאאאאאאאו

שם : אנה גיל : 19.5 זמר: נראה לי גאקט...לא זוכרת זמרים יפניים...אה! נזכרתי! סוגה שיקאו!!! זמרת: אווייי...מה זאת השאלה המכשילה הזאת?! יש ההההההמוווון!!! תוכנית טלוויזיה: קראבס[שאגב לא ראיתי 3 פעמים], האנטומיה של גריי[-"-] שחקן:היט' לאדג'ר שחקנית: ממ...ניקול קידמן? ההופעה הכי טובה שהייתה בה?: לא הייתי אף פעם בהופעות...אני יודעת...עצוב... המפגש הכי כיף שהיה לך?: היה אחד כזה? הכי הכי? לעעע... מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: אווויי...הרבה אנשים הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: שנמות תוך X זמן...זה לא בדיוק סקופ...זה דפוק... איך אתה מגדיר את השנה שעברה? *-*-* מצונזר [ולא זה לא מה שאתם חושבים..יא סוטים! אבל עדיין מילה לא טובה מספיק בשביל הפורום] למה אתה מצפה בשנה הבאה ? לטוב...רק לטוב.... מה אתה רוצה לשפר השנה?אם יהיה אפשרי אז הכל מצטער על משהו שעשית השנה? ממ.....הכל? אבל מה שעבר עבר...אין להחזרו

נוייע

New member
ניאה~XD;

שם : נויה>< גיל : 14 וכמה חודשים... זמר: קיניה קוטאני <ממש לא אשמתי..יש לי בעיה בלכתוב באנגלית..כאילו במחשבXD"> זמרת: נאמי אמורו תוכנית טלוויזיה:TRC,CCS,כוכב ההשרדות,דרייק וגו'ש,זואי 101...נה,רוב הנאימות באינטרנטXD; שחקן: אין. שחקנית: יש הרבה...לינדזי לוהאן,הילארי דאף... ההופעה הכי טובה שהייתה בה?:לא זוכרת. המפגש הכי כיף שהיה לך?: עדיין לצערי לא היה;; מי רצית לפגוש ולא פגשת השנה?: הרבה^__^ הסקופ הכי גדול ששמעת על כוכב השנה?: רנינט נפרדים? איך אתה מגדיר את השנה שעברה? בסדר
למה אתה מצפה בשנה הבאה ? ליותרXD; מה אתה רוצה לשפר השנה? הרבה הרבה... מצטער על משהו שעשית השנה? אם פגעתי במישהו-אז גומנאסאי!!

למעלה